Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szüleim elváltak és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim elváltak és nem tudom mit tegyek, nem tudom hogy dolgozzam fel, mi legyen? /többi lent/

Figyelt kérdés
Van 2 bátáym ők már kb 4 évvel idősebbek nálam, én 14 éves vagyok. A szüleim bejelentették kb 1 hete hogy elválnak és hogy már több mint 1 éve elakartak válni csak nem volt pénz hogy tudjanak házat venni. Mi először nem akartuk elhinni. Az egyik tesóm már tudta, de én és a másik tesóm nem. A bátyáim nem annyira mutatták ki az érzéseiket, de én azonnal ahogy befejezték a mondandójukat befutottam a szobámba mert nem akartam elhinni, és sírni kezdtem... A lényeg hogy mióta bejelentették azóta folyton veszekednek de ha rájuk szólunk akkor nem vallják be hogy veszekedtek és amint végre elfelejtem az egészet és úgy tekintek rá mint egy rémálomra azonnal felhozza valaki és rám tör a sírhatnék... Nem akarok anyámmal maradni még 4 évig, folyton szemétkedik velem de ő ezt nem veszi észre, folyton a tesóimmal kivételezik, és csodálja azt hogy apámat jobban szeretem, apám az egyetlen aki megért. Mióta bejelentették ezt az egészet azóta legalább a tesóimmal jóba vagyok de anyám egyre kiállhatatlanabb velem, úgy kezel mintha nem is a lánya lennék csak mint akit örökbe fogadott volna és muszáj hogy adjon nekem ételt szobát stb... Nem bírom ki pedig még apám el se ment, azt hogy fogom kibírni? Segítsetek..:'(
2013. júl. 27. 17:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, mondjuk lehet hogy majd túlzás lenne egy szakembert hívni emiatt, apával megpróbálom megbeszélni hogy vele mehessek, köszi^^
2013. júl. 29. 15:48
 12/14 anonim ***** válasza:
A szakember jelen esetben azt jelenti,hogy meg tudja mondani,kihez fordulhatsz.Akár ügyvédet ajánl (édesapádnak is),vagy szociális munkást ajánl,esetleg családgondozó stb. Én azért mondtam ezt mert én laikus,azaz hozzá nem értő vagyok. De végül is mehetsz a sarki henteshez is.
2013. aug. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Van megoldás: Menny vissza az időbe és csináld újra az egészet! Sajnos tudom milyen az amikor a szülők válnak, De légy talpraesettebb! Csinálj valamit hogy újra összehozhasd őket! Csinálj valamit hozd fel a jó emlékeket hozd föl a jó emlékeket! Beszélgess egyszer anyukáddal hogy miért,és ez tényleges -e? Érted? Ha semmit nem tehetsz akkor csináld mind a 2 őt! egyszar anyudnál egyser apudnál! De ha nem engedi anyud akkor telefonáljatok apukáddal! Sok megoláds van! Légy talpraesett és csinálj valamit! Ha legalább semelyik se működik amit mondam: Örülj annak hogy van anyukád meg apukád!
2013. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Semelyik se működne mer anya már meghozta a döntését és nagyon önfejű, egyedül talán apából nézném ki hogy nem akar elválni, de ha anya már ezt mondta akkor nem lehet semmit se csinálni. Hát 3 év múlva majdnem 18 leszek vagyis felnőtt és én döntök hogy hova megyek de anya azt mondta amíg ő a gyámom és nincs munkám addig ő dönti el hogy hova mehetek, de ha sikerülne hogy apával maradok akkor anya azt mondta hogy kiszáll az életemből, magyarul olyan lesz mintha csak apám lenne és anyámat elnyelte volna a föld../nem mintha zavarna.../
2013. aug. 4. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!