Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szüleim elválnak és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim elválnak és nem tudom hogy álljak a dologhoz mit tegyek?

Figyelt kérdés
Majd megszakad a szivem

2013. febr. 15. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon nehéz dolog. próbáld meg elfogadni
2013. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Részvétem :((((
2013. febr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld megérteni, hogy nekik jobb lesz, nem szeretik már egymást, gondolj bele milyen rossz lenne ha együtt maradnának így... senki nem lenne boldog. Szóval nézd a jó oldalát. Neked ettől még maradnak a szüleid.
2013. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ha nem tudnak már együtt élni, akkor sokat nem tudsz tenni. Nem tudom vannak-e balhék, ha igen, akkor ne állj egyikük pártjára sem, ne fogadd el ha esetleg az egyik mocskolódik a másikra. Próbálj meg mind a két szülővel időt eltölteni, hiszen attól, hogy ők nem tudnak élni egymással, attól még ők a te anyukád és apukád.
2013. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki.Hogyha együtt maradnának,pokol lenne az életetek.Hidd el nekem,sajnos tudom.:(
2013. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenki leírja majd a saját sirámát, de ez egy veszteség, akár tetszik, akár nem.


Próbáld meg elfogadni, ha szükséges keress fel pszichológust. Nem szégyen. Meglepőnének egyesek, ha megtudnák, hogy hány szülők válásából kifolyó lelki betegség történik egy gyerekkel. Jobb ezt megelőzni.

2013. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te mennyi idős vagy? - és azt eldöntötték már a szüleid Te kinél maradsz?


Mivel ez is befolyásolhatja az érzelmeidet, mind azt amit most átélsz, amit most elveszítesz.

2013. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!