Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás! A szüleim elválnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás! A szüleim elválnak, apukám mondja, hogy ha elválnak akkor nekem anyukámmal kell élnem.14éves leszek árpilisban, nincs döntési lehetőségem? Mindenképp anyukámmal kell élnem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 16:08
1 2
 1/19 okoska31 ***** válasza:
93%

kérdés apád miért mondta. ha azért, mert nem akarja, hogy vele élj, akkor nem sok.


ha azért, mert nem tudja, hogy 12 éves korod után már dönthetsz - akkor ez a válaszom.

2013. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Abban igazad van, hogy meg fog kérdezni a bíróság, hogy kivel akarsz élni.


DE


Ha apukád nem akar, dönthetsz te bárhogy, nem számít.

2013. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem, apa akar, még mostis csak azért vannak együtt anyával h vele lehessek! Ugyanis teljesen megértem miért akarnak elválni, hiszen anyukám csalja folyamatosan.... Nem szeretnék anyukámmal maradni meg az új pasijával. Elegem van belőlük!
2013. jan. 2. 16:22
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor apukád jót akar neked, vagy ijesztget azzal, hogy anyukáddal fogsz élni? Kérdezd meg, miért gondolja így? Ha pedig apukáddal szeretnél maradni, azt is mondd meg neki bátran. Nem derül ki, fiú, avagy kislány vagy-e. Mindenképpen próbálják figyelembe venni, te mit szeretnél.
2013. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Apa tudja, hogy nála akarod maradni, ő azt mondta anyával kell lennem, ugyanis sajnos 18év alatt nincs döntési lehetőségem, valami wikipédia vagy valami linket nem tudnátok küldeni ahol le van írva, hogy 14évesen (avagy még 13) maradhatnék-e apukámnál?
2013. jan. 2. 16:27
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha betöltötted a 14-et te döntheted el hol akarsz lenni, csak akkor ítél máshogy a bíróság, ha apukád bizonyítottan alkoholista/drogos/börtönbe megy stb....

[link]

Szóval ha apukáddal nincs semmi gond és beadja a szülinapod a válópert, akkor nagy valószínűséggel te mondhatod meg,h hol akarsz majd élni.

2013. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne ijedj meg, apukád téved. Neked igenis van döntési jogod, 14 vagy, már bőven meghallgatnak.

2013. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
Gyanum, hogy apa nem annyira akarja, hogy maradj. Ugyanis én körömszakadtáig harcolnék a gyerekemért, főleg, ha Ő velem akar maradni! És nem beletörődnék olyanba, amit nem is jól tudok (vagy esetleg tudja?).
2013. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
húha. de ideges valaki, hogy gyereknek adja ki magát, közben meg egy vén liba:DD
2013. jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

De ebben az esetben ha elválnak akkor a házat is el kell adni? Meg mindent?

Utolsó kommentelő nem vagyok vén liba, 14éves vagyok. Attól h nem vagyok egy degenerált idióta aki nem tud írni se...de persze higyje mindenki azt amit akar

2013. jan. 2. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!