Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom öt boldog kiegyensúlyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom öt boldog kiegyensúlyozott év után, elmondta, hogy érez valamit az egyik kolleganője iránt, de ő sem tudja mit. Azt is elmondta hogy szeret engem de változtak az érzései. Hogy lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés
Mi tényleg egy kiegyensúlyozott kapcsolatban voltunk,tervezgettük a jövőnket,imádtuk egymást.Most azt javasoltam ne találkozzunk egy ideig,hogy kitisztuljon előtte minden,mondtam neki hogy gondoljon ránk,az emlékeinkre,a boldogságunkra.Félek,hogy elveszítem....amúgy az a másik nő is kapcsolatban él évek óta.
2010. jan. 11. 10:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Először is szerintem sincs veszve minden, és a részedről a legjobb döntés volt, hogy nem találkozol vele egy ideig. Ezek szerint nem éltetek együtt egyébként.


A pasi részéről is maximálisan korrekt volt, hogy ezt elmondta neked. Komolyan, nem sok férfi ilyen egyenes, általában sunnyognak. Egyébként történt valami konkrét is köztük? vagy erről nem mesélt?


Az önmagában hogy minden nap találkoznak nem baj. Én nekem az a gyanúm, hogy a nő fog ebből a dologból kihátrálni. Tudod nem tartom kizártnak, hogy megtetszett neki a barátod, kicsit rámenősebb típus, flörtölgetett vele, behálózta. Aztán hogy most már nyitott a pálya megfutamodik, hiszen nem biztos hogy az ő kapcsolata olyan rossz egyébként amiben él.


Az hogy sírt, nem jelent sokat. nekem is volt olyan hosszabb kapcsolatom, ahol végül is szembesítettem a pasit azzal, hogy nem viselkedik velem megfelelően és ennek mi az oka... ő elkezdett bőgni és bevallotta, hogy úgy érzi már nem szerelmes. pedig nem volt másik nő a képben. nagyon rossz volt neki erre rájönni, és engem sem akart megbántani ,ezért sírt. Tényleg már megsajnáltam.


Fontos lenne viszont, hogy ne ezen agyalj egész nap és remélem hogy az alvás is fog menni hamarosan gyógyszer nélkül is. Találkozz barátnőkkel, menj kocogni, valamit amit szeretsz csinálni. Ja és nézz körbe pasifronton :) nem kell kapcsolatot kezdeni, mert arra nem vagy kész, de már az is jó érzés ha rádmosolyog valaki :)


Drukkolok!

2010. jan. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Mindeninek köszönöm,de leginkább az utolsó előtti válaszolónak a segítséget.Próbálom tartani magam erősnek lenni és bízni,de belül mardos a fájdalom....
2010. jan. 11. 11:22
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem hajtja a másik nő malmára a vizet, hogy mindennap látja, sőt. Eddig a nő volt az elérhetetlen, most Te leszel az, ne kapaszkodj, engedd megélni, hamarabb túl leszel rajta és nagyon valószínű, hogy visszajön.


Átéltem és elküldtem, akkor már nem volt olyan érdekes a nő,(3 kisgyerekünk van), hamar visszajött 3 nap után itt állt az ajtóban sírva. Nem kellett volna még vissza engednem, csak a ha végleg lezárja annyira, hogy a nő se merjen próbálkozni, mert csábította folyamatosan, sokszor neki futottunk, sokszor elküldtem. A nő baromi kitartó volt és elszánt, aztán valahogy összedetem magam és elmondtam a feltételeimet, és megoldottuk.

2010. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még van remény,legyen bened tartás de azért tudja,hogy szereted,én nagyon drukkolok neked és sok erőt kívánok!
2010. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem hajtja a másik nő malmára a vizet, hogy mindennap látja, sőt. Eddig a nő volt az elérhetetlen, most Te leszel az, ne kapaszkodj, engedd megélni, hamarabb túl leszel rajta és nagyon valószínű, hogy visszajön.


Átéltem és elküldtem, akkor már nem volt olyan érdekes a nő,(3 kisgyerekünk van), hamar visszajött 3 nap után itt állt az ajtóban sírva. Nem kellett volna még vissza engednem, csak a ha végleg lezárja annyira, hogy a nő se merjen próbálkozni, mert csábította folyamatosan, sokszor neki futottunk, sokszor elküldtem. A nő baromi kitartó volt és elszánt, aztán valahogy összeszdetem magam és elmondtam a feltételeimet, és megoldottuk.

2010. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,ezek a válaszok kicsit erőt adtak..
2010. jan. 11. 11:28
 27/33 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem hány éves vagy? nem bántani akarlak,csak 5év után még nem éltetek együtt(vagy csak nem írtad)

különben sztem is az a legjobb,ha egy időre MINDEN kapcsolatot megszakítasz vele,h rájöjjön hiányzol neki! ha nem lesz eredménye,sajnos nem volt az igazi.

sok sikert!

2010. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
27%
Ezért van a mohamedánoknál poligámia! Óhatatlan, hogy az ember egy idő után "kiszerelmesedik", aztán más nő iránt érez óhatatlan "szerelmi vágyat". Modernebb családoknál ezt megoldják a házasságban "nyitott hetekkel". Keféljetek jókat külön vagy gruppenben, utána mehet tovább a monogám tapósómalom!:)
2010. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
54%

Azert azt ne engedd meg, hogy jatszon veled a parod! Arra vigyazz, hogy ne egy kabala babaja legyel, akit ha megkivan csak elovesz es jol erzi magat, ha pedig megunja akkor eldobja a sarokba(((.

Azt mondd el a baratodnak, hogy minden kapcsolatban elmulik a rozsaszin felhos szakasz, a nagy-nagy szerelem! Mindenhol! Akarmennyi kapcsolatot is akar, mindenhol egy ido utan el fog mulni a kezdeti langolas. Ezzel legyen tisztaban, de nagyon!

Es nehogy azt gondolja, hogy ugy mukodik az elet, hogy minden 5 evben uj baratnot keresunk.

Szerintem ezek utan mar nem fogsz megbizni benne teljesen, hiszen egyszer mar elhagyott. Es lehet hogy most meg is fog csalni teged. Igy pedig hogyan tudnal megbizni benne megint? En sehogy sem tudnek.

Furcsa, hogy egy jol mukodo kapcsibol csak igy kilep a ferfi. De hat ugy latszik ilyenek ok. Megunjak a jot.

2010. jan. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Én 27 vagyok.
2010. jan. 11. 11:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!