Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom öt boldog kiegyensúlyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom öt boldog kiegyensúlyozott év után, elmondta, hogy érez valamit az egyik kolleganője iránt, de ő sem tudja mit. Azt is elmondta hogy szeret engem de változtak az érzései. Hogy lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés
Mi tényleg egy kiegyensúlyozott kapcsolatban voltunk,tervezgettük a jövőnket,imádtuk egymást.Most azt javasoltam ne találkozzunk egy ideig,hogy kitisztuljon előtte minden,mondtam neki hogy gondoljon ránk,az emlékeinkre,a boldogságunkra.Félek,hogy elveszítem....amúgy az a másik nő is kapcsolatban él évek óta.
2010. jan. 11. 10:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
A legegyszerűbb ilyenkor szakítani. Ne húzzátok, nyúzzátok. Ugyanezen mentem keresztül, de csak rosszabb volt, úgyhogy szakítottunk. Három hónapig külön voltunk, nagyon szenvedtem, de aztán kiderült, hogy ő is, rájött, hogy nem tud nélkülem élni. :) Két év után szakítottunk, de már öt éve együtt vagyunk. :)
2010. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nem tudja ő sem mit akar azt mondja káosz van a fejében.Mikor megbeszéltük,hogy külön megyünk mindeketten sírtunk,ez annyira egy bensőséges kapcsolat volt,mindketten sokat csalódtunk mire egymásra találtunk...ezért nem értem.Úgyérzem nem tudom elengedni őt,nagyon szeretem.
2010. jan. 11. 10:27
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Jezus... nem konnyu a helyzet, sajnos mar voltam benne. Mit tudsz, no is erez valamit o iranta?

En is azt tennem,amit irtal, nem talalkoznek vele egy darabig. A cel az lenne,h megoruljon a hianyodtol, de ezt csak ugy ertheted el,ha minden kontaktust megszakitasz egy kis idore vele. 5 ev nem fog nyomtalanul eltunni benne. Bizz onmagadban,ne sirj elotte, mutasd az eros oldalad, sokszor nehez lesz, de nekem mar sikerult igy visszakapnom valakit.

2010. jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Azt mondta a nő is ugyanúgy érez iránta de neki is ott van 2 éves kapcsolata.Nagyon nehéz minden nap egy kínszenvedés,csak nyugtatóval tudok aludni.Mivel munkatársak ezért mindennap látják egymást én meg úgyérzem ezáltal,hogy én nem láthatom hátrányban vagyok,és elveszítem.Ha ez megtörténik velem,nem tudom hogyan tovább...
2010. jan. 11. 10:39
 5/33 anonim ***** válasza:
47%

Szia!


Én ezt eleve nem értem.... Mi lehet az az "indok" amiért egy férfi 5 év boldognak és harmonikusnak tűnő év után belezúg egy másik nőbe.... ?Ez általános "hiba" a kapcsolatokban. A realitás hiánya. A nő szerelmes, úgy érzi hogy minden oké, ő megtesz mindent a párja boldogságáért, és nem veszi észre, hogy a párja meg régóta nem 100%ban viszonozza ezt, és szépen kihűlnbek az érzései. Aztán ez egy ilyen "vallomással" tetőzik. El kell engedni, hadd menjen. Ha neki egy futó kaland (vagy több) hiányzik, menjen csak. Akkor nem érdemes húzni ezt a dolgot.

2010. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy mi mindent megbeszéltünk mindíg odafigyeltünk egymásra.Én reális embernek tartom magam,és észrevettem volna ha vele nem ok. valami,hisz mint mondtam ez egy őszinte kapcsolat.Ő is elmondta,hogy nem kereste az újat,nem vágyott izgalmakra,egyszerűen megtörtént az,hogy felismert magában egy érzést ez iránt a valaki iránt.
2010. jan. 11. 10:47
 7/33 anonim ***** válasza:
Lehet még húzni, halasztani. De inkább lassan szokj hozzá a gondolathoz...
2010. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Miért,az olyan képtelenség,hogy rájön,mit veszíthet,és kibékülünk?
2010. jan. 11. 10:50
 9/33 anonim ***** válasza:
mivel magyarázod az ő bizonyítványát ("nem kereste az újat"), ez általános védekezés és majd magadban próbálod a hibát keresni. Nem szent, hidd el! én is megbeszélek mindent a párommal, és látjuk egymás gyengeségeit, hibáit. Ő változtatni akar, és ha visszafogod, még rosszabb lesz...
2010. jan. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Akik azt irjak,h engendje el a kerdezo,azok mar voltak ilyen helyzetben, vagy ha nem akkor bele tudjak kepzelni magukat? Ha olyan konnyu lenne elengedni valakit 5 ev utan, akkor lehet szegeny nem tette volna fel a kerdest.
2010. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!