Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom öt boldog kiegyensúlyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom öt boldog kiegyensúlyozott év után, elmondta, hogy érez valamit az egyik kolleganője iránt, de ő sem tudja mit. Azt is elmondta hogy szeret engem de változtak az érzései. Hogy lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés
Mi tényleg egy kiegyensúlyozott kapcsolatban voltunk,tervezgettük a jövőnket,imádtuk egymást.Most azt javasoltam ne találkozzunk egy ideig,hogy kitisztuljon előtte minden,mondtam neki hogy gondoljon ránk,az emlékeinkre,a boldogságunkra.Félek,hogy elveszítem....amúgy az a másik nő is kapcsolatban él évek óta.
2010. jan. 11. 10:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
58%
adj neki több szexet
2010. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Amikor elváltunk,és megbeszéltük a szünetet,én még férfit nem láttam így sírni mint őt,ezért gondolom hogy ő nem tudja mit akar.
2010. jan. 11. 10:54
 13/33 anonim ***** válasza:
98%
egyébként azt is gyorsan leírom, hogy nem képtelenség, hogy tőled távol rájön egy rossz döntést hozott, de ebben az esetben biztos hogy az aduász a te kezedben van. Ha vissza akarna menni, én vagy 1 hónapig pedáloztatnám, kicsit okuljon az esetből. (magyarán ha esetleg visszatér x idő múlva ne várd tárt karokkal, hogy"jajj persze gyere vissza édes, mindent megbocsátok!)
2010. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem keptelenseg,h rajon h te kellesz neki. Az en volt baratom szintem igy volt, a no viszont eroszakos volt. Szoval elengedtem... nagyon nehez volt,mindketten bogtunk,mint az ovisok. Aztan megszakitottam a kontaktust vele, 3 nap utan jottek a `hianyzol` sms-ek, de csak roviden valaszoltam,h te is. Aztan egy het utan sirva allt az ajtonkba, h nem tud nelkulem elni. Az mar mas kerdes,h en nem tudtam lenyelni,h csak igy elhagyott es nem fogadtam vissza.
2010. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Igen,ezt már én is átgondoltam,persze nem fogom tárt karokkal fogadni...de életem legszebb napja lesz
2010. jan. 11. 11:01
 16/33 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek nem hajtja a nő malmára avizet az,hogy mindennap találkoznak,mi meg nem? Nem fog ezért teljesen eltávolodni?
2010. jan. 11. 11:03
 17/33 anonim ***** válasza:

Semmiféle garancia nincs rá, hogy 2 ember a végsőkig kitartson egymás mellett. Ez már egy elég komoly jel, nem drasztikusan vágta el a szálat kettőtök közt egyelőre, de talán ráébresztett, hogy készülj fel. Régebben a gazdasági függőség, kényszer képes volt együtt tartani párokat...Visszatalálhat persze, de ugye, hogy ez már akkor nem lesz ugyanolyan?

Kell a gondolkodási idő mindkettőtöknek, vonuljatok külön egy időre, az megmutatja!

2010. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Nem, epp amiatt,mert minden nap latja, de teged viszont nem. Mindig az kell,ami nincs. Sokkal rosszabb volna a helyzet, ha nem egyutt dolgoznanak.
2010. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán boldog, és bensőséges volt a kapcsolatotok, akkor még egyáltalán nem veszítetted el őt.....

Tudod, az egy helyes döntés volt, hogy adtál neki időt. Mostantól már "nem tilos" az a kapcsolat, nem csak a titkos, izgalmas percek maradnak kettejükn ek, hanem "szabad a vásár". El fog múlni a varázsa, és akkor fognak feléledni a veled töltött elmúlt percek emlékei. De okosnak kell lenned. Ha nem is vagytok együtt, rendezd úgy, hogy azért benne maradj az életében, tudjon rólad. Legyél nagyon csinos mindig, új frizura, szép ápolt kezek, arcbőr, smink. És maradj önálló, életerős, ne menj át kesergő, bánkódó nőbe! Éreztetni kell ügyesen vele, hogy elveszíthet, hiszen neked is szabadak lettek a lehetőségek. Ha tényleg formába kerültél külsőleg, rendezd úgy, hogy találkozzatok, és viselkedj úgy, hogy ezt a vonzó, érzéki nőt már nem érintheti szabadon csak úgy, mint régen...De más talán igen...Ha van barátnőd, akkor rendezd úgy, hogy akkor kapj smst, és arra előtte válaszolj is...aztán újra kapj, és újra válaszolj. Közben tűnj felvillanyozottnak....Aztán figyeld a reakcióit. Ha féltékenynek tűnik kicsit is, akkor még nem veszítetted el. Akkor még érdemes küzdeni. Az a nő, ha elmúlik a lopott pillanatok varázsa, már nem is lesz neki olyan fontos. Nálad pedig megvannak az elmúlt gyönyörű pillanatok emlékei, ami nála is...De maradj nagyon vonzó, nagyon önálló nő!!!Akkor sírj, ha senki sem lát. Ügyes legyél nagyon. Drukkolok.

2010. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
ha nő meg akarja fogni magának, nincs mit tenned? az én 1ik munkahelyemen a szemem előtt vett el egy nő egy apát a családjától.Az a férfi ott is hagyott mindent. Én úgy vagyok vele, ha valakinek "jó" helye van másnál és nem vágyik vissza , nincs gond; akkor van a drámai helyzet, ha rájön hogy "nem mindig egy testrész után kell menni", és vágyik vissza.Az esetek többségében nincs az a női bűbáj, amelyik egy idő után meg tudná ezt akadályozni, max.ha nagy "egymásratalálás" a viszonyuk. A kapcsolatból kilépés, majd újra belépés egyszer még megjátszható , de többször szigorúan tilos!!
2010. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!