Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a teendő attól a pillanattó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő attól a pillanattól, amint kimondjátok, hogy vége, ebből válás lesz?

Figyelt kérdés
Egy átvitázott nap után,fáradtan,ma reggel csak ennyit voltam képes mondani a férjemnek:elválok.Szomorú volt és elment munkába,nem válaszolt.Most lényegtelen,hogy mi vezetett el idáig,de más megoldást nem találok.Viszont itt ülök és nem tudom,mit tegyek.Nincs állásom,nincsenek barátaim,távol vagyok a családomtól.Egyszerűen nem tudom,mi a következő lépés,lefagytam.
2014. jún. 11. 12:07
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Elmentem a terapeutához,akit kinézett számomra.Már két alkalommal jártam nála.Jobban nem érzem magam,sőt egyre rosszabb,de igyekszem mindent megtenni,ami tőlem telik.A pszichológus szerint megvan a lehetősége,hogy a jövőben külön utakon folytatjuk,ezt akkor mondtam,miután mindkettőnkkel elbeszélgetett.Bár igyekszem nem erre koncentrálni,most az zavar,hogy mennyi pénzt fizet ki a gyógyulásom érdekében...
2014. jún. 25. 15:31
 32/36 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kerdezo?
2014. okt. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Kedves,hogy kérdezel :) A terápiával jól haladok,egyre függetlenebb leszek.Még nem váltunk el,lakótársakként együtt élünk,de már régen nem,mint házastársak.Ez egy átmeneti állapot,készülök a költözésre.Nagyon röviden ennyi.
2014. okt. 4. 13:45
 34/36 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Érdekelne,hogyan alakult azóta az életed?

2015. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
A mostani helyzet: tavaly decemberben elköltöztem a férjemtől,a szüleimmel élek jelenleg is és még mindig nem váltunk el,bár mindketten párkapcsolatban vagyunk.Nem hajlandó elválni,azt mondja,még vannak érzései irántam és fölöslegesnek tartja annyi pénzt kiadni,csak hogy az a bizonyos papír se tartson már össze.Én azt várom,hogy belássa ő is,a válás az egyedüli opció,ezzel egyféleképpen megtisztelem,hogy az elmúlt 10 évben a társam volt.Nem volt könnyű,és még most sem az,irtózatosan egyedül érzem magam néha,de lezártam...munkát keresek,és úgy tűnik a jövőben dalszövegeket írok :)
2015. nov. 4. 13:04
 36/36 anonim ***** válasza:
34-es vagyok. Sok sikert!
2015. nov. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!