Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a teendő attól a pillanattó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő attól a pillanattól, amint kimondjátok, hogy vége, ebből válás lesz?

Figyelt kérdés
Egy átvitázott nap után,fáradtan,ma reggel csak ennyit voltam képes mondani a férjemnek:elválok.Szomorú volt és elment munkába,nem válaszolt.Most lényegtelen,hogy mi vezetett el idáig,de más megoldást nem találok.Viszont itt ülök és nem tudom,mit tegyek.Nincs állásom,nincsenek barátaim,távol vagyok a családomtól.Egyszerűen nem tudom,mi a következő lépés,lefagytam.
2014. jún. 11. 12:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Beadni a papírokat, munkát és albérletet keresni, vagy hazaköltözni a családodhoz. Én speciel pakoltam és a rokonaimhoz költöztem, míg össze nem szedtem magam, lett munkám, majd mentem tovább. Kell idő, míg helyrejössz, de kezdj el tervezni!
2014. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
97%
Kell keresned egy ügyvédet.
2014. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
97%

Hazaköltözöl a családodhoz. (Ha se munkád, se barátaid, akkor nincs, ami ott tartson.)

Keresel munkát.

Közben beadod a válási papírokat.

Ha lesz munkád, akkor keresel egy albérletet.

2014. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Mivel ez az ő "városa" nekem eszem ágában sincsen itt maradni.Munkát egészségügyi szempontból nem tudtam vállalni.Jelen pillanatban semmi pénz nincsen nálam,hogy bárhova eljussak.Mint írtam,barátaim nem igazán vannak.Legjobb barátnőm úgy 150 km-re él és mindenórás,nem hívhatom,hogy segítsen.A szüleim még messzebb élnek,a testvérem pedig szomszéd országban.Mindig egyedül voltam,illetve a férjemmel,eddig nem is volt gondom,de most konkrétan azt nem tudom,hogy mi legyen a következő lépés,értem ez alatt,hogy ma este hova menjek,mit csináljak?
2014. jún. 11. 12:16
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Az a megoldás, hogy szépen lenyugodtak, aztán leültök és vita nélkül megbeszélitek, hogy mi a probléma a házassággal. Válással könnyű dobálózni, olyat mindenki tud, megoldani a problémát viszont már annál nehezebb.
2014. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
88%
Azért egy vonatjegyre valót csak ad a férjed!
2014. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb válás azért történik, mert a felek nem tudnak kommunikálni és folyamatosan elbeszélve egymás mellett, veszekednek.

A legtöbb családi konfliktuson lehet segíteni párterápiával.


Az viszont hogy szomorúak vagytok mindketten, és az, hogy azt mondod, csak a válást látod magad előtt, számomra azt jelenti, hogy rendbehozható még. Főleg, ha komoly probléma nem történt a házasságban. Persze ha megcsalás, hazudozás, bizalom elvesztése, stb történt, akkor nehezebb a dolog.



Ha szívből és ÉSZBŐL is úgy érzed, hogy el kell válni, és ki tudod mondani, hogy nem szereted a férjed egyáltalán, akkor szedd össze a legfontosabb holmijaid, és menj haza a szüleidhez.

2014. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Átgondolni a dolgokat


tényleg válni szeretnél?

tényleg nem menthető, vagy nem akarod?


ha igen a válasz:


a folytatást végiggondolni...

azon a helyen akarod folytatni az életed, ahol a férjeddel éltek..

(tehát milyen lehetőségeid vannak a családod közelében)


Állást kell keresni, de sürgősen.


/Az egyik ismerősöm pont így van mint te...( náluk még gyerek is van)


neki én azt javasoltam maradjon ahol van, hiába messze a család, mert ott 10edannyi esélye sincs munkát találni, mint itt (Bp.)/


költözni, a döntés alapján, és beadni a válást, lehetőleg közös megegyezéssel

2014. jún. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

A vita tegnap volt,ma már nyugodtan ültünk le reggel és beszélgettünk.Nem dobálóznék soha a válással,egyszerűen nem tudjuk megoldani a gondokat.Azóta még beszéltünk,mindketten kérjük a bocsánatot,hogy a másik nem volt mellettünk boldog.Én szeretem őt,és szeretném,ha valahogyan megtalálná a boldogságát,sajnálom,hogy miattam plusz egy probléma jelent meg az életében.

Lehet nevetséges,de nem tudom,hogyan kérjek pénzt tőle,hogy hazautazzam.Soha nem kértem pénzt tőle.

2014. jún. 11. 12:26
 10/36 anonim ***** válasza:
Tényleg akarsz válni?
2014. jún. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!