Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Belemennétek ebbe? Meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek ebbe? Meg lehet egyáltalán csinálni?

Figyelt kérdés
Elválunk hivatalosan is, van egy közös kamaszlányunk. Már régóta nem élünk együtt, a férjemnek van két kisgyereke is a szeretõjétõl. A mienkkel nem foglalkozik. Azt "ajánlotta", hogy fizet x forint gyerektartást, ami több mint hivatalosan járna, és a ládnyom nevére irat egy lakãst. Cserébe nem zaklatjuk, és nem jár a lányomnak majd örökség. Ezt le szeretné papirozni. Félek, hogy ha nem megyünk bele akkor kiforgatná a gyerekemet az örökségbõl, a másik gyerekei nevére iratna mindent. Így legalább a lakás meglenne. És a gyerektartás is magas lenne. Viszont kevesebbet kapna, mint ami a harmad vagyona.

2014. máj. 20. 10:09
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
92%

Bocs az offért, 53% már privátban írogat.


"Tigriscsík

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 11:57


82%-os, dugulj már el!!! Már rólad levelezünk!!! Rajdat röhög a társaság!!! Mikor veszed magad észre?


Látom még mindig nem kellesz senkinek!


Én a helyedben már nem reménykednék! Jó lesz neked az a 15 macska!!!"


He? :D Ki röhög rajtam? Miről beszélsz? Szerinted hány 82%-os van? Meg kivel beszélgetsz te, ugyan!

Össze-vissza beszélsz, nekem csak az jön le.

Letiltalak téged, szóval feleslegesen írogatsz, és ide is csak ennyit reagáltam. Szállj magadba Tigriscsík.

2014. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

9: A magasabb tartásdíj jogilag nem kikényszeríthető, az örökség köteles része viszont igen.


A válással mennyi vagyon jár Neked, Kérdező?

Nem jár avval is amúgy is lakás?

2014. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Nekem annyi kérdésem lenne, hogy ha jogilag még házasok vagytok, akkor a lakást hogy ajánlja föl kedves apuka? Azzal oldaná meg a vagyonmegosztást, vagy vagyonmegosztás után venne a gyereknek egy lakást? Nagyon nem mindegy, mert a végén még az lesz, hogy a kérdező vagyonából ilyen kis adakozó.

Ha házasok vagytok, minden eddig megszerzett dolog közös. Ha apuka vette azt a házat, amiben most két új csemetéjével és a szeretőjével él, annak is a tiéd a fele kedves kérdező.


Huhhh. Nem vagyok bosszúálló, legalábbis eddig azt hittem, de egy ilyen embernek semmit nem hagynék ott, ami a gyerekemnek jár. Nekem nem kellene, de a gyereké az más. A végsőkig elmennék.

2014. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Jobb, ha most ad a lanyodnak egy lakast, amibe mar par ev mulva be is tudna koltozni, minthogy lakas nelkul varjon 30-40-50 evet meg a ferjed meghal es vagy orokol valamit vagy nem.
2014. máj. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Nehéz döntés az biztos. Ha nem fogadjátok el, lehet hogy tönkremegy és még ez a lakás is odalesz.

Viszont ha meg van 2 százmilliós villája ezen felül akkor meg nagyon kisemmizi a lányodat. Nem is értem hogy lehet ilyen feltételt szabni a saját gyerekének valaki...

Szerintem fogadjátok el. Legalább be tud költözni, ha meg eddig se foglalkozott vele akkor legalább meglesz az indulása az életben.

2014. máj. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!