Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Belemennétek ebbe? Meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek ebbe? Meg lehet egyáltalán csinálni?

Figyelt kérdés
Elválunk hivatalosan is, van egy közös kamaszlányunk. Már régóta nem élünk együtt, a férjemnek van két kisgyereke is a szeretõjétõl. A mienkkel nem foglalkozik. Azt "ajánlotta", hogy fizet x forint gyerektartást, ami több mint hivatalosan járna, és a ládnyom nevére irat egy lakãst. Cserébe nem zaklatjuk, és nem jár a lányomnak majd örökség. Ezt le szeretné papirozni. Félek, hogy ha nem megyünk bele akkor kiforgatná a gyerekemet az örökségbõl, a másik gyerekei nevére iratna mindent. Így legalább a lakás meglenne. És a gyerektartás is magas lenne. Viszont kevesebbet kapna, mint ami a harmad vagyona.

2014. máj. 20. 10:09
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
11%

Egy fillérre nem tartanék igényt(sem gyt, sem örökség, sem lakás) ilyen embertől. Tartsa meg a pénzét és adja annak akinek akarja és felejtse el ezt a gyereket, aki számára "ennyit" "ér".


Lesz annak a gyereknek lakása önerőből, két kezi munkából.Főleg ha okos.


Legalább tedd meg azt a szívességet magadnak, hogy a gyerekedet ne add el, főleg egy ilyen "társaságnak" milliószor többet ér, mint egy ilyen embernek egyetlen fillérje is.

2014. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Nincs gond az értelmi szintemmel, köszönöm! Nem csak a pénz érdekel, de máson nem nagyon tudom változtatni, hiába szeretnék! Az a gondom, hogy a másik két gyereknek is meglesz a lakás és minden más szerintem, még az örökség elõtt. Tehát többet fognak kapni
2014. máj. 20. 10:24
 13/35 A kérdező kommentje:
Egy idilli világban ezt tenném. De egy gyerek minõségi oktatása nem két fillér.
2014. máj. 20. 10:26
 14/35 anonim ***** válasza:
97%
Én belemennék.
2014. máj. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
21%
Fogadd el aztan pereld be vissza menoleg is a gyerektartasert.
2014. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
96%
fogadd el. ki tudja meddig lesz ez a vagyona ami most van. igy legalabb a lakás megmarad a gyerekednek.
2014. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
13%
14 mindenki ezt teszi, aki ember, akinek a gyereke számít valamit.Nem idilli világ az, hogy nem adod a becsületedet, a tartásodat, a gyerekedet odavetett 2 filléres koncnak.
2014. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
96%

Terészetesen csak úgy, ha nincs haszonélvezet, és minden korrekten a gyerek érdekeit nézve lesz lepapirozva ( szakemberrel átnézetve, akit ti fogadtok fel, nem az apa)

Plusz a gyerektartást bíróságon is elfogadtatva!

Ne hivogasd, felesleges, ha nem akara tartani a kapcsoatot, akkor nem fogja.. A lányod hívja maximum, azt nem minősítheti zaklatásnak, ha enyni idős korában te teszed, azt igen..A( a jő szándk ellenére)


Amúgy sem lenne köszönet, egy kierőszakolt kapcsolattartásból

2014. máj. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
0%

Tudod nem az a szégyen ha valaki szerény körülmények között él, hanem az amikor mind magát, mind a gyermekét képes koncért eladni, egy olyan embernek, aki a saját gyermekével szemben így nyilvánul meg.


És nem beszélek a levegőben, mert én egy ilyen gyerek voltam, és ha baromira akartam volna, akkor az enyém lehetett volna annó egy 2 szobás XI.kerületi Ulászló utcai lakás, ami köztudott(már ha ismered az árakat) 15-25 millió Ft között mozog.Nekem nem kellett.

2014. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%
vagy egy II.kerületi Szász Károly utcai(Rózsadomb alja) lakás.
2014. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!