Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért kell ezt csinálni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt csinálni? Miért viselkedik így az elvált nők nagy része?

Figyelt kérdés

A párom két éve vált el. A neje megcsalta, és ő volt az, aki nem akart tovább a párommal maradni. Nem is volt semmi gond egyészen addig, míg a párom meg nem ismert engem és össze nem jöttünk. És abban a pillanatban, hogy összeköltöztünk, az exneje rögtön elkezdett szemétkedni, holott előtte tök normálisan állt mindenhez.

Neki persze azóta is megvan az a pasija, aki miatt válni akart. Szóval én komolyan nem értem. Miért nem bírja elviselni, hogy a volt férje boldog valakivel? Régen sosem zsarolta a gyerekkel, láthatással, satöbbivel, de mióta köztünk komoly a dolog, azóta a nő minden fronton keresztbe tesz nekünk, ahol csak tud.

Komolyan szeretném megérteni, hogy mi mozgatja az ilyen nőket, miért kell ezt csinálniuk? Az ismeretségi körömben is egy csomó az enyémhez hasonló sztorit hallok, meg itt is olvasok ezt-azt. Annyira elkeserítő ez az egész.



2014. máj. 15. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha bíróság által szabályozott a kapcsolattartás és tartja magát hozzá, fizeti a tartásdíjat akkor gond nem lehet. A világot nem lehet megváltoztatni, de törekedni kell rá. Mi mozgatja? Az indulat. Nem jó érzés, ha a másik fél is sikeres tud lenni.
2014. máj. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy hiába csalta meg a pasit,mégis érez még valamit iránta.Vagy mégsem olyan jó neki az új párjával,és féltékeny a boldogságotokra.Vagy téged utál,nem szimpatizál veled,úgy gondolja rossz hatással vagy a gyerekre,esetleg téged is megszeret a gyerek mint egy második anyát.Egyéb indokot nem tudok elképzelni.
2014. máj. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom egész addig, amíg össze nem jöttél a pároddal, az exe úgy gondolta, hogy bármikor visszaszerezheti.

Most ez a híd összeomlott, és elvágták azt az utat.


Nálunk is ez a helyzet, amíg meg nem nősültem újra, az exem fűnek fának híresztelte, hogy dobott, de csak füttyent, és újra a küszöbén térdelek. Volt pofára esés, amikor megnősültem újra, meg is kaptam a büntetésem a gyereken keresztül.


Azt tudom Neked is javasolni: A láthatás legapróbb megsértése esetén panaszt kell benyújtani a gyámhivatalra. Persze onnan 3-4 hónap aktatologatás után csak egy ejnye-bejnyét fog kapni, de a 4-5 eset után már az ügyintéző is összevonja szemöldökét, sőt a felügyeleti jog megváltoztatására is alapos indok a láthatás akadályozása.


Én pld. kiharcoltam a gyámhivataltól egy rendeletet, melyben szabályozták, hogy az úgynevezett "édesanya" csak írásban kommunikálhat velem, mivel össze-vissza hazudozott.

2014. máj. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Irigység. én is voltam ehhez hasonlo szituban, mi szét is vàltunk miatta szerencsére. Kiderült ugyanis, hogy az akkori pàrom pozitivan fogadta a kisasszony közeledését...Ott is a csaj lépett le, "még élni akarok" cimszo alatt. Hàt élt is, jo nagy k... ett:D
2014. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, a kérdésedre egyszerű a válasz: a nők legtöbbje mindig is egy vipera marad!
2014. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!