Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki vagy mi védi meg a tisztess...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagy mi védi meg a tisztességesen gyerektartást fizető édesapát az anyuka felelőtlen költekezéseitől?

Figyelt kérdés

A gyerektartás szent és sérthetetlen és arra költi az anya, amire akarja, beleértve a családi pótlékot.

A pénzügyi intelligenciája egyenlő a nullával és nem jön ki a pénzből. Mindenütt azt mondják, amíg a gyerekeken nem látszik semmi, nem foglalkoznak vele. Mit tehet az Apa? Fizessen asszonytartást gyerektartás címen?

Miért nem lehet elszámoltatni az anyát?


2014. máj. 6. 08:56
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"Most 40000 Ft a rezsink egy viszonylag nagy lakásban. Az a 70000 elég durván hangzik. Egyébként tisztába vagyok a kiadásokkal és hogy mindig van valami plusz, hisz 2 éve én tartom el a családot és fizetem a szülinapi buli költségétől kedve a zokniig mindent. Sokan örülnétek, ha ilyen férjetek lett volna. "


Hát lehet, hogy sokan örülnének, én biztos hogy nem. Tipikus válunk mindenért az asszony a hibás, én szent vagyok, ő a költekező utolsó senkiházi aki még csak nem is takarít, meg még az utolsó fillért is elherdálja felfogás.


Áruld el nekem, hogy egy 4 fős család két kicsivel, hogy jön ki rezsi szinten 40 000 -ből?

Már bocs, de mi 4-es csak 16-ot fizetünk havonta villanyra. A víz a mosások mosogatás és tisztálkodás miatt 12 m3 ami itt több mint 8000 Ft. A fűtés télen minimum 20. Akkor még nem telefonáltunk, nem néztünk tv-t, nem neteztünk, és ami a rezsi kiadáshoz hozzátartozik szerintem nem utaztunk.

Ahhoz, hogy nektek elég legyen minderre 40 ezer, igencsak meg kell húzni a nadrágszíjat. Hol itt a herdálás?


Amúgy a kérdésedre azért nem kapsz választ, mert nincs! Senki nem fogja asszonykádat elszámoltatni a mai rezsi és élelmiszerárak mellett sz.ros pár ezer forint miatt. Az amit Te fizetsz, semmire nem elég.


Aki meg ilyen rossz véleménnyel van a saját feleségéről, az jobb ha csöndben marad, mert önmagát minősíti. Miért vetted el, miért csináltál neki gyereket. Ha annyira rossz, akkor te választottál nagyon rosszul. Gratula.

2014. máj. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Az utolsó mondatod teljesen jogos!!! Persze én tudom rá a választ, de ezt nem itt és nem most fogom közzétenni! ;)


Elektromos sütőnk van, igaz nem vasal a volt feleségem.

9000 szokott lenni leosztva 12 hónapra.

7000 körül a víz és ez lehetne kevesebb ha nem fél óráig tusolna a volt feleségem.

Nincs összehúzva a nadrág. Spórolás nélkül ennyi nálunk.

Szerintem inkább nálatok lehet pazarlás. Vagy sok hűtötök van, vagy régi és sokat fogyaszt.

Gáz leosztva 8000 Ft. Egészségesen fűtünk télen. Mondjuk a fűtést a lakás egyéb adottságai is befolyásolják.

2014. máj. 7. 21:43
 33/34 anonim ***** válasza:
és mikor költözöl már el végre a volt feleségedtől?
2014. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

"Aki gyes-en van, az is dolgozik, méghozzá éjt nappallá téve! Tehát neki sokkal sokrétűbb a feladata, és sokkal nehezebb. Ő nem teheti le a lantot, amikor lejárt a 8 óra"


Apa sem teheti le a lantot csak az egyik munkahelyről megy a családi munkahelyre.

2014. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!