Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki vagy mi védi meg a tisztess...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagy mi védi meg a tisztességesen gyerektartást fizető édesapát az anyuka felelőtlen költekezéseitől?

Figyelt kérdés

A gyerektartás szent és sérthetetlen és arra költi az anya, amire akarja, beleértve a családi pótlékot.

A pénzügyi intelligenciája egyenlő a nullával és nem jön ki a pénzből. Mindenütt azt mondják, amíg a gyerekeken nem látszik semmi, nem foglalkoznak vele. Mit tehet az Apa? Fizessen asszonytartást gyerektartás címen?

Miért nem lehet elszámoltatni az anyát?


2014. máj. 6. 08:56
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
11%

# 8/9


Tipikus gyik-os történet. Megítélnek 20%-ot általában, majd felemelik 10%-kal amikor egy gyerekre max 25% ítélhetnek.

Hagyjuk már az ilyeneket messe habbal. Max akkor ha az első ítéletnél munkanélküli volt az apa, majd hirtelen rohadt jó fizető állása lett.

2014. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
35%
Igen, ha nem 0-24-ben lesi valaki a válaszokat, akkor már meggondolta magát... Azta... :D
2014. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

A kérdező nem tud folyamatosan itt ülni a gép előtt. ;)

Óvodás gyerekekről van szó.

Jó lenne, ha valaki válaszol egy kérdésre, akkor azt úgy tenné meg, hogy a fent leírtakat elfogadja és nem abba kezd belekötni, meg okoskodni. Az már a kérdező baja, ha nem valóságot közöl.

kb 2 válasz jött a kérdésemre a 14-ből


Felelőtlen költekezés:

Megveszi a 3 kg húst és mivel nem rakja el időben, megromlik és kukába landol.

Fél literes ásványvizet vásárol, mely gyakran a kukába landol félig tele állapotban.

Drága ruhákat vásárol a gyerekeknek.

A vegyi árukból többszörösét használja az előírtaknak. (jó márkák)

2014. máj. 6. 09:36
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

"Felelőtlen költekezés:

Megveszi a 3 kg húst és mivel nem rakja el időben, megromlik és kukába landol.

Fél literes ásványvizet vásárol, mely gyakran a kukába landol félig tele állapotban.

Drága ruhákat vásárol a gyerekeknek.

A vegyi árukból többszörösét használja az előírtaknak. (jó márkák)"


Tudod ebből mi jön le? Hogy a gyerekeid húst esznek, és drága ruhákba járnak, valamint kapnak olyan vizet inni, amilyen üvegből óvodásként is tudnak. Valamint drága tisztítószereket használ, ami kevésbé káros a gyerekek egészségére mint az olcsóbb társaik, valamint mivel sokat használ, rendszeresen takarít. Szörnyű!


Gondolom egyszer előfordult, hogy nem tette el a húst, mert azért azt nem hiszem, hogy napi szinten vesz 3 kg-t csak azért, hogy eldobálja. Ezt meglovagolva szerinted már minden pénzt elszór.

Amúgy te ezekről honnan tudsz? Nézegeted mit visz le a szemétbe?

Szerintem ezzel a hozzászólással csak rosszabb megítélés alá estél.

2014. máj. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

2x30000 a gyerektartás

A kérdés szempontjából teljesen mindegy mennyi a gyerektartást, hisz ha fele ennyit fizetnék, akkor is ugyanúgy pazarolna és elmenne pl műkörmöshöz mert nem tudna lemondani a nem létszükségleti dolgokról. Ezt több év tapasztalata alapján írom.

Persze, aki szerint az a mondás, hogy

"Addig nyújtózkodj míg a takaród ér!"

hülyeség, akkor nincs miről beszélni.

2014. máj. 6. 09:43
 16/34 A kérdező kommentje:

Valójában még együtt lakunk, csak kíváncsi vagyok mi lesz ha szétköltözünk! Ezért tettem fel a kérdést. kb 3 éve nem vett húst!!!! Mindent én vásárlok és veszek meg.

Mint írtam, koncentráljunk a kérdésre vagy inkább ne írj semmit.

2014. máj. 6. 09:49
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Ő mennyit keres?
2014. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
87%

Egy óvodásra 1000 Ft/nap nem semmi. Tényleg habzsi dőzsi.

Amúgy ha nem vett soha húst, akkor hogy dobhatta ki azt a három kilót amit a gyerekekre fizetett tartásdíjból vett :S ?


Tudod menni az 1000 Ft/nap? Hát előtte már levezettem. Ha kér egy csokit egy nap már 100 Ft. A menza havi 8000 alaphangon. Szerintem ekkora összegből házat tudna venni ha tudna spórolni.... pfúúúú

Mit aggódsz? Semmi közöd hozzá, hogy mire fogja költeni. Az biztos, hogy ha a gyerekek nem lesznek éhesek, és lesz rajtuk ruha, akkor már többet költött anyuka rájuk, mint amit te adtál.

2014. máj. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
72%
Szép kis ember vagy te.Még el sem váltál,de már most az zavar,hogy drága ruhája van a gyerekednek,meg az asszony egyszer elherdálta a húst.Képzeld én az imént dobtam ki egy adag penészes sajtot,és nálunk is a férjem jár bevásárolni,sőt a gyerek is normális ruhába jár.Tiszta fertő!
2014. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
85%

Te jó ég, most állt a hajam igazán égnek.

Tegyük fel hogy elváltam, egyébként nem, de ha így lenne, most 20%-os gyerektartással számolva kapnék 35.000-et havonta. A lányunk étkezése 10.000, mondjuk 'menzának', de itthon is reggelizik, és este vacsorázik, egy kisebb tubus fogrkémet elhasznál egy hónapban, de a fürdető is 1 hónapig húzza, 900.-. Marad 'rá' 20.000, nem marad, de feltesszük most, hogy igen. Ebből havi sportolása 10.000, maradt 10.000, elviszem játszóházba, cirkuszba (pont voltunk hétvégén), megnézünk egy mesét a moziba, mert szeret járni, de ott a hajcsat és a hajgumi, ami nálunk naponta fog, bejön a lázcsillapító, vagy betegség esetén az antibiotikum, és máris deficitet mutat a dolog a hónap végén. És itt ezt csak rá költöttem, ja, és még nem számoltam a csoport pénzt az oviba, se áramot, se vizet, a Dörmit, a diabetikus szörpöt, amit imád, a gyümölcsöt, a vitamint, a zöldséget, a heti 1 fagyit vagy sütit.

És akkor ennyi lett volna a fene nagy harmincezres gyerektartás, de ha még hozzácsapom a családit, még akkor sem elég. De nézd úgy, hogy nem jár havi egy tizesért sportolni, de mondjuk 3 hétig gyógyszereken élt, mert elkapott valamit, elmész a patikába, ugrott minimum 6.000, de mivel közösségbe jár a gyerek, időnként becsúszik egy Vermox kúra 3.600-ért, ja, és a gyereked még nem ment el kirándulni.

De a legszomorúbb az egészben, hogy úgy beszélsz a gyereked anyjáról, mint egy utolsó senkiről, arról, akit valaha szerettél, most tök mindegy, hogy milyen.

2014. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!