Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért engedtek ebből, egyedülá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engedtek ebből, egyedülálló anyukák?

Figyelt kérdés

Kedves egyedülálló anyukák?

Van,aki egy,van aki kettő,vagy több gyermeket nevel egyedül!

Apuka a gyerektartást nem fizeti,pedig megállapította a bíróság!

Hogyan lehet az hogy ez ellen nem tesztek semmit?


Szerintem ez nagyon bosszantó egy helyzet,és nagyon sajnálom az anyukákat,hogy ezt teszik veletek,és a gyerek,gyerekekkel!!

Pedig joguk van hozzá!!

Ti sem egyedül csináltátok a gyereket.

Hogy lehetnek ilyen felelőtlenek az apukák?

Hogy lehet olyat megcsinálni egy apának,hogy rá se néz a gyerekére?


SZÉGYELJE MAGÁT AZ ILYEN,FELELŐTLEN,GAZEMBER APA!!


2009. dec. 18. 14:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem, miért nem lehet úgy mindenkinél, mint nálunk, hogy békében vál el az ex férjétől? Én 8 éve váltam el, van egy 12 éves lányunk, és nem a bírósági láthatás alapján dolgozunk, hanem, úgy ahogy mindkettőnknek jó. Ha az apja szól, hogy el akarja vinni a gyereket, akkor azonnal jöhet érte, és bármeddig nála maradhat. Soha nem fizette a megállapított gyerektartást, én azt mondtam neki, hogy ne is fizesse, hanem amikor együtt van a gyerekkel vásároljon neki ruhát, cipőt, kisebb korában még játékot stb. vigye el moziba, meg mint egy normális családnál. Na, mi erre próbálunk hasonlítani! Igaz, elváltunk, de nálunk nincs ilyen, hogy megállapított láthatás, gyerektartás stb...
2009. dec. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%

Ja, egyébként, pl. most nemrég szólt az ex férjem, hogy most nem vinné majd el a gyereket a hónapban, mert rengeteget melózik, illetve, pénze sincs a karácsonyi költekezés miatt, és most különben is befektette a vagyonát. (egy kávézót üzemeltet, és az eddig bérbevett helységet most megvásárolja)

Nálunk karácsonykor is úgy van, hogy a jelenlegi férjem, és a két közös gyerekünk+ az ex férjemtől lévő gyerek, és az ex férjem is együtt van velünk karácsonykor! Nem mondom, hogy imádja egymást a két pasi, de elvannak, leülnek iszogatnak, beszélgetnek. Megbeszélték 5 éve, amikor újraházasodtam, hogy szövetséget kötnek, nem értem, hanem a gyerekért, illetve a gyerekekért. Szerintem ez lenne a követendő példa.

34/N

2009. dec. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%
Szerencsére nem vagyok ilyen helyzetben, de felháborított az első! Az anya egyetlen egy helyzetben hibás, ha ilyenről van szó, ha az apa tudta és akarata nélkül esett teherbe, ha átvágta! Egyéb esetben az anya ezért nem hibás! Ne keverd össze a szülők kapcsolatát (amiben nyilván mindketten lehetnek hibásak) és ne keverd bele az apa gyerekkel való kapcsolatát és azt, hogy gondoskodnia kell róla!!!!!!
2009. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nekem azt mondta a gyerekem apja, hogy én küldtem el őt, ezért nem fizet! Mellesleg azért küldtem el, mert így még mindig több pénzünk marad, mintha itt lenne.
2009. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves 15:21-es válaszoló!

Lehet te olyan helyzetben vagy,aki megteheti hogy könnyen elengedi ezt a kevéske pénzt,de van akin viszont sokat segítene!!

Egy gyerekre ha jól tudom kb.15.ezer,két gyerekre meg 40.ezer forint,ha jól vagyok informálódva!

Azért ez nem olyan kevés!

Ebből már pelenkát,törlőkendőt stb. vennének az anyukák nagy része,akiknek még kicsi a gyerekük!

Nem olcsó a pelenka!!Ügye??És akkor még csak a pelenkáról beszéltem,amiből nem elég 1 csomag egy hónapban!!


Azt én is elitélem,aki a gyerektartást nem a gyerekre költi,hanem cigi,és egyéb másra!


Ti férfiak (apák),viszont ne azért vonjátok meg a gyerektől,azt ami jár,mert nem jöttök ki a volt párotokkal,vagy mert a látthatásban láttjátok a gondot!

Ez nem kéne hogy kihasson a picire!Ő semmiről sem tehet!

Ezzel nem az anyát szivatjátok,hanem a gyereket!!


Lehet ha leülnétek megbeszélni a volt párotokkal a látthatást és elmondanátok,hogy nem szeretnétek kéthetes látthatást,hanem ennél többet,akkor lehet belemegy,ha ti is betartjátok a játékszabályokat,és rendes apa módjára,megadjátok,ami a gyerkőcnek jár!!

Abban az esetben,meg egyetértek az anyukával ha azért nem engedi,mert rossz volt a körülmény az apával,bántotta őket,akár lelkileg,akár fizikailag,vagy az apa iszik,vagy drogozik stb.


Ez csak egy vélemény volt tőlem!

Remélem azért egy picit,ha benéz ide egy apuka és elolvassa.Elgondolkozik ezen!!

Vajon most kinek is ártok a legtöbbet?

2009. dec. 20. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!