Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért engedtek ebből, egyedülá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engedtek ebből, egyedülálló anyukák?

Figyelt kérdés

Kedves egyedülálló anyukák?

Van,aki egy,van aki kettő,vagy több gyermeket nevel egyedül!

Apuka a gyerektartást nem fizeti,pedig megállapította a bíróság!

Hogyan lehet az hogy ez ellen nem tesztek semmit?


Szerintem ez nagyon bosszantó egy helyzet,és nagyon sajnálom az anyukákat,hogy ezt teszik veletek,és a gyerek,gyerekekkel!!

Pedig joguk van hozzá!!

Ti sem egyedül csináltátok a gyereket.

Hogy lehetnek ilyen felelőtlenek az apukák?

Hogy lehet olyat megcsinálni egy apának,hogy rá se néz a gyerekére?


SZÉGYELJE MAGÁT AZ ILYEN,FELELŐTLEN,GAZEMBER APA!!


2009. dec. 18. 14:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
aha, szerinted minden esetben az apa a hibás mindenért mi?
2009. dec. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is nagy szemétség, valóban, és én is elítélem azt, aki nem látogatja a gyermekét, vagy nem fizet, pedig megtehetné. Ettől függetlenül ugyanúgy elítélem azokat a nőket, akik csak kéthetente engedik látni a gyereket, meg százezreket elkérnek, holott negyedét nem költik a gyerekre. Ugyanúgy elítélendő mindkét nem hibája.
2009. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Én sokáig egyedül neveltem a fiamat. Kerek 10 éve járok a bíróságra a gyerektartás miatt. Akkor mindig egy kicsit be lehet hajtani rajta, aztán megint nem fizet. Még 5 év van a fiam nagykorúságáig, azt az 5 év bíróságra járást még kibírom!!!!!! De én nem hagyom veszni, ami jár!!!!
2009. dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
hát gazemberovics =/ szörnyű dolgok ... de tényleg x)
2009. dec. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves legelső válaszoló!

Miért?Szerinted az anya hibás,hogy apuka olyan felelőtlen,hogy nem ad gyerektartást????

Anyuci miért hibás azért,hogy apuka évi kb.1-2-ször láttja a picit,vagy soha?

1,Az az anyuka aki engedi láttni kéthetente vagy bármikor a kicsit,miért hibás abban,hogy apuci nem láttogatja a kicsit?


2?Az az anyuka,aki a gyerekre költené azt a pénzt,ami a gyereknek jár,miért tehet arról hogy apuci nem fizet??

2009. dec. 18. 15:13
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Érdekes, mert nem értem, mit szarakodtok ezen a gyerektartáson... Nem hiszem, hogy akkora marha magas összeg lenne, hogy nem tudnátok nélküle élni!
2009. dec. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

Igazad van,tényleg nem kellene hagyni ami jár agyereknek.

Az én gyerekem lassan nagykorú,az apja soha nem fizetett egy fillér tartásdíjat,sem semmilyen módon nem gondoskodott soha a gyermekéről.Szerinted első,ez rendben van így??Mert teljesen mindegy a válásban ki a hibás,minden gyereknek 2 szülője van,kettejüknek lenne kötelessége felnevelni,a külön élő szülőnek úgy támogatni,mintha vele élne.Része kellene legyen a gyereke életének,nem tőle vált el csak az anyjától vagy apjától a másik szülője.Aljas pitiáner dolog a gyereket elhanyagolni emiatt!!!Egy tisztességes gyerekét szerető szülő tűzbe megy a gyerekéért,nem lehet sem eltiltani tőle,sem lebeszéli arról,hogy ne gondoskodjon megfelelően róla,és tartja a kapcsolatot rendesen vele.És erre nem kifogás,"de mert az anyja nem engedi"mert ilyen nincs!!!Akinek fontos a gyermeke az harcol érte ha kell.Vagy magához veszi ha annyira rossz körülmények között éle ahogyan sokan állítják.Én a gyerekeimért bármire képes lennék,ezért vetem meg az exem,hogy ennyire nem volt sosem fontos neki a gyerekünk.Az ilyen ember nem ember,egy senki!!!De megmondom őszintén,nálunk ez sosem téma,olyan mintha nem is lenne (másik)apja a nagy gyerekemnek,mert több mint egy évtizede élünk békében boldogságban új családdal tesókkal együtt.Nem is gondolunk az apjára,hogy ő az nem a férjem.Az apja meg számoljon el a saját lelki ismeretével ha tud.Persze ez nem követendő példa,ezért én mindenkinek azt mondom aki ilyen helyzetben van,hogy harcolja ki ami jár a gyerekének,nem hagyja.Az ilyen aljadék pasik megérdemlik.És tudod kik nem értenek ezzel egyet??A lotyóik!!!Mert ők még a levegőt is sajnálják a pasijuk gyerekeitől.Tisztelet a kivételnek,mert ismerek nagyon gondos lelkiismeretes pótanyukát is.

2009. dec. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
15.21 es.Mit szarakodnak azon az összegen?Úgy néz ki nem vagy tisztában azzal,hogy mennyibe kerül egy gyerek.Senki nem úgy áll neki egy kapcsolatnak,hogy x év múlva elválik.De ha megszületik egy gyermek,mindkét félnek kutya kötelessége gondoskodni róla.Milyen apa vagy anya az olyan aki,sajnálja azt az x forintot vagy azért nem fizet,mert gondolja így kicseszik a másik emberrel?Közben nem jut el az agyáig,hogy a gyermeknek fizet.Egy gyerek sem tehet arról, ha a felnőttek hülyék és nincs felelősség tudatuk.Az ilyen ember ne csináljon gyereket.
2009. dec. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

Nekem van egy olyan érzésem, hogy ezek a "AZ ILYEN,FELELŐTLEN,GAZEMBER APA!!" Apukák java része korábban se fizetett tartásdíjat. Ugyanis hazaadta a teljes fizetését.A gyermek láthatás se volt probléma, mert naponta látta a gyerekét, mikor hazament.

Az, hogy ez a állapot bekövetkezett, mindkét szülő hibás lehet.Vannak esetek, mikor éppen az a probléma, hogy gyakrabban akarják látni, elvinni a gyereket.

2009. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Pont azt mondom, hogy megérdemli, hogy nem kap egy fillért sem, aki csak kéthetente engedi látni a gyereket. Bár nem is értem, hogy hogy lehet ilyet egyáltalán engedélyezni. Persze ehhez hozzátartozik, hogy nem vonatkozik olyan apákra, akik veszélyeztetik a gyereket. A normálisakkal pedig valóban undorító elbánás. Fizessen stb, de nem láthatja a gyerekét, mert anyuka kitalálta, hogy "én vagyok az anyja, mellettem a helye?". Áhhh kiábrándító...
2009. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!