Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehetnék újra a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék újra a régi önmagam? Válni készül a feleségem.

Figyelt kérdés
Nem rég 8 évi házasság után a feleségem elköltözött a közös lakásunkból.Azóta albérletben lakik.azzal az indokkal hagyott el,hogy már nem érezte azt a bizonyos vmit ami neki kell.Sokat beszélgettünk hogy megoldást találjunk a gondokra.nem jutottunk semmire sem ami megoldás lett volna.maradt a külön élés.meg kérdeztem hogy válni akar e?a válasz mindig az volt hogy el sem tudja képzelni mi lessz ha elválunk.bizonytalan.nem tudja.hónapokig nem kaptam választ.majd tegnap közölte hogy válni akar mert most úgy érzi ez a helyes,de az is lehet hogy most nagy hibát követ el.én újra tudnám vele kezdeni.hónapokig nem tudott ugy mond el engedni.biztam hogy sikerül meg oldani a helyzetett,de ez most szerte foszlott.ismerkedni akar az önbizalmát akarja erösíteni,vágyik más férfiak társaságára.kérte hogy legyek türelmes,de én nem tudok úgy élni hogy mással randizik,flörtöl,nekem ez nem menne.inkább akkor váljunk el.tanácstalan vagyok.
2009. nov. 30. 12:20
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
74%

Igen jo ember lehetsz te! Az osszes sorodbol ezt olvasom ki, oszinten sajnallak.

Erdekes, hogy a legtobbszor nem kell a jo. De miert nem? A kerdesre nincs valasz, csak egy vallvonas. Szerintem a feleseged se tudja, hogy mi a baja.

Hidd el, hogy vissza fogja sirni magat hozzad! Megismerkedni egy-ket ferfival, aztan rajon sok mindenre majd!

A szuleit sem ertem, miert nem magyarazzak meg neki, hogy becsuljen meg tegedet? Hiszen szereted, es mindent megtennel erte.

2009. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Valóban ez az én nagy bajom.Fene azt a nagy szívemet. Már másoktól is hallottam.Tegnap beszéltünk.Nagy szüksége volna egy mosógépre,és kérdezte hogy nem e adom neki.Nem akarom.Nagy volt a szája hogy majd egyedül is meg tudja oldani a problémáit.Hát hajrá.Szivem szerint neki adnám,de félek hogy utánna még kérni fog vmit.és ez így lessz amíg már nem kell a segítségem.Rá jöttem hogy néha bizony nem igazán mond igazat.Át látok rajta,de inkább nem mondok rá semmit.hagy tanulja csak meg a maga bőrén hogy bizony nem könnyű az élet.Vagy segítsen az aki tetszik neki.csak hogy ő rá még nem számíthat.neki nem akarja(ez az én véleményem)kimutatni hogy valójában mennyire függ még tőlem.Önallónak próbálja látatni magát.
2009. dec. 6. 16:06
 43/47 anonim ***** válasza:
Ne adj neki semmit.Ha most ezt megteszed később is pumpolni fog.Járja azt az utat amit választott.Meg lehet mutatni,mire jut.
2009. dec. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
49%

Huha, kihasznal a feleseged! Szerintem szakitsd meg vele a kapcsolatot teljesen mar, mert ha nem, akkor nehezen fogsz tudni elszakadni tole.

Fogd fel azt, hogy kihasznal, es nehogy mar a masik ffi-nek (mert gondolom van mar neki!) add oda a mosogepedet.

Pofatlan, es tenyleg tudja, hogy veled barmit megtehet.

Ha odaadod neki, akkor pedig egyetlen pillanatra sem sajnallak, akkor megerdemled, hogy hulyere vegyen.

Keressel te is egy not, olyat aki szeret teged.

Ne engedd, hogy a feleseged a markaba rohogjon, mikozben mar mas ferfival hempereg estenkent.:)

2009. dec. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
1000%, hogy van valakije. Egész egyszerűen azért nem akart válni, mert nem érezte az új kapcsolatot elég biztosnak és félt, hogy mi lesz az anyagi/érzelmi helyzetével. Most viszont válni akar, hogy kvázi legálisan lehessen együtt más férfiakkal. Viszont nem akar minden szálat elvágni, hogy ha nem jön be az új pasi, tartalékban megmaradj te is. Nem egy ilyen nőre van szükséged, hidd el! Váljatok el békében és felejtsd el őt!
2009. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
Mi lett veletek? Nagyon érdekelne, mert olyan mintha épp mirólunk írtál volna. Most vagyok totál ebben a helyzetben.
2016. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
Történt valami azóta ? Visszajött???
2019. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!