Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehetnék újra a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék újra a régi önmagam? Válni készül a feleségem.

Figyelt kérdés
Nem rég 8 évi házasság után a feleségem elköltözött a közös lakásunkból.Azóta albérletben lakik.azzal az indokkal hagyott el,hogy már nem érezte azt a bizonyos vmit ami neki kell.Sokat beszélgettünk hogy megoldást találjunk a gondokra.nem jutottunk semmire sem ami megoldás lett volna.maradt a külön élés.meg kérdeztem hogy válni akar e?a válasz mindig az volt hogy el sem tudja képzelni mi lessz ha elválunk.bizonytalan.nem tudja.hónapokig nem kaptam választ.majd tegnap közölte hogy válni akar mert most úgy érzi ez a helyes,de az is lehet hogy most nagy hibát követ el.én újra tudnám vele kezdeni.hónapokig nem tudott ugy mond el engedni.biztam hogy sikerül meg oldani a helyzetett,de ez most szerte foszlott.ismerkedni akar az önbizalmát akarja erösíteni,vágyik más férfiak társaságára.kérte hogy legyek türelmes,de én nem tudok úgy élni hogy mással randizik,flörtöl,nekem ez nem menne.inkább akkor váljunk el.tanácstalan vagyok.
2009. nov. 30. 12:20
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:

Nos,mond meg a nejednek,hogy nem vagy játékmaci,amit be lehet vágni a sarokba,amíg másikkal játszik.

Adj neki egy hét gondolkodási időt,majd mond meg ,hogy beadod a válópert,mert TE! nem akarsz házasként más nőkkel ismerkedni.

2009. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ.Nincs gyerekünk.De elég nehéz ezt a gondolkodás módot meg értenem.Arra is gondoltam hogy esetleg valaki(k)befolyásolhatják.ezt könnyen eltudom képzelni.intézett hozzám egy kérdést: mégpedig azt hogy én elképzelhetetlennek tartom e hogy mi valamikor újra össze jöhetünk?mert szerinte ha késöbb rájövünk hogy egymásnélkül nem megy akkor talán ujra össze hoz majd minket a sors.Na ez az amit én nem hiszek.Ma este felkeresem és beszélek vele.
2009. nov. 30. 15:53
 13/47 anonim ***** válasza:
74%

14:07-es vagyok

az én férjem pár napja azt mondta, h nem szerelmes belém, beszéljük meg a dolgokat, üljünk le most sok problémánk van, de ezek megoldhatók mert ő nem akar elválni. Én megtettem mindent, ő semmit. Rá pár napja közölte, h van a másik és válni akar. Úgyh ne haragudj, de én az ilyenekben nem hiszek... Újra együtt lenni??? Most lelép, mert az "útjában" vagy, aztán ha nem lesz jobb, akkor visszamegy??? vicc! Ne kövesd el az én hibámat kérlek! Nálunk évek óta ez ment. Ha nem hagyom magam palira venni, már rég túl lennék rajta, és lehet hogy valaki más oldalán már megtaláltam volna a boldogságot. Ehelyett itt vagyok lassan 27 és fogalmam sincs mikor lesz rendben a lelkem! ha gondolod, írj és beszélhetünk!

2009. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
El fog hajtani,de ha így érzel,h ezt kell tenned tedd meg.Tudod mikor fog majd jelentkezni?Ha majd 1-2x ráfázott majd jó lennél.Majd 2-3 év múlva.De akkor már te fogsz nemet mondani.
2009. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Most minden segítség jól esik.az egyik felem a zűr a másik a zavar.fogalmam sincs mit tegyek.
2009. nov. 30. 16:07
 16/47 A kérdező kommentje:
14:07 privát levél ment
2009. nov. 30. 16:10
 17/47 anonim ***** válasza:
15:59-es vok.Tapasztalatból beszélek.De keresd meg,h ne bánd meg később,h nem tetted.De el fog hajtani némi bőgés kíséretében.Ha fontos lennél neki veled lenne.Tanulj mint én is...
2009. nov. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
Mindíg sírt amikor eljöttem tőle.Lehet hogy ez csak színjáték.Nekem nagyon meggyöző volt.Hogy tényleg sajnálja,és fáj neki.Nem tudom hogy mi tévő legyek.Az anja tegnap felhívott,hogy tudnék e segíteni a nejemnek,mert nem jól jön ki a fizetéséből.nincs mosógépe, nem fűt mert drága a gáz,hősugárzót használ.nem válaszoltam se igent sem pedig nemet.Ilyenkor hol van az hogy majd ő meg mutatja hogy egyedül is képes lessz meg oldani a gondjait,segítség nélkül.Máris az anyjának sírja ki magát.
2009. nov. 30. 16:29
 19/47 anonim ***** válasza:
Ne adj neki pénzt!Most sem te kellenél neki hanem a lóvé!Ha szeretne érdekelné,h mit érzel!De le... téged!Nem kellesz neki már,még ha nehéz is értsd meg.Van új a nyakamat rá.Az a fontos,neked meg hazudik.
2009. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Nekem is az a gyanúm hogy van valakije.akkor miért nem lehet meg mondani?miért kell a másikat hazugságban tartani?nem értem a női logikát.(Elnézést a női nemtől).Sokszor mondta hogy nagy a biztonság érzete mellettem.Tudja hogy rám mindíg számithat(ott).De csak ezért én úgy gondolom hogy ne maradjon velem.Hihetetlen az amit most érzek.
2009. nov. 30. 16:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!