Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehetnék újra a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék újra a régi önmagam? Válni készül a feleségem.

Figyelt kérdés
Nem rég 8 évi házasság után a feleségem elköltözött a közös lakásunkból.Azóta albérletben lakik.azzal az indokkal hagyott el,hogy már nem érezte azt a bizonyos vmit ami neki kell.Sokat beszélgettünk hogy megoldást találjunk a gondokra.nem jutottunk semmire sem ami megoldás lett volna.maradt a külön élés.meg kérdeztem hogy válni akar e?a válasz mindig az volt hogy el sem tudja képzelni mi lessz ha elválunk.bizonytalan.nem tudja.hónapokig nem kaptam választ.majd tegnap közölte hogy válni akar mert most úgy érzi ez a helyes,de az is lehet hogy most nagy hibát követ el.én újra tudnám vele kezdeni.hónapokig nem tudott ugy mond el engedni.biztam hogy sikerül meg oldani a helyzetett,de ez most szerte foszlott.ismerkedni akar az önbizalmát akarja erösíteni,vágyik más férfiak társaságára.kérte hogy legyek türelmes,de én nem tudok úgy élni hogy mással randizik,flörtöl,nekem ez nem menne.inkább akkor váljunk el.tanácstalan vagyok.
2009. nov. 30. 12:20
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
53%
Basszus ha így sír, tuti, hogy szeret még téged, vagy valami hülyeséget csinált és nem meri bevallani neked.Ne hallgass te itt senkire mindenkinek másként keseredik meg az élete.Én magamról tudom, hogy néha nekem is elmegy az életkedvem, én is ajánlottam már fel a férjemnek, hogy váljunk el és pont azért mert úgy éreztem, hogy nem kapok elég figyelmet, törődést és érzelmeket.Minden házi és ház körüli munka rám marad és nálunk gyerekek is vannak.Mi is leülünk időnként beszélgetni, vagy inkább csak én beszélek, aztán megint jól működik egy darabig a dolog.Vannak apró csókok, ölelések, mosoly , símogatás segít a gyereknevelésben, házi teendőkben stb...aztán beszürkül újra minden újra csak hajtja a pénzt én meg beleszakadok a "családi"melóba és fogy a figyelem, nincsenek csókok és már csak elmegyünk egymás mellet és lassan rájövök, hogy mi már nem együtt élünk, hanem egymás mellett és egy csomó minden hiányzik az életemből és bizony néha jobb lenne, ha elválnánk és tényleg egyedül nevelném a gyerekeket, mert akkor kevesebb problémám lenne.1-gyel kevesebb és ez a férjem.Nem lehet, hogy a feleséged is most itt tart?Tudom, hogy egy férfi szégyelli a könnyeit, de én már nem lennék együtt a férjemmel, ha nem láttam volna őt sírni térden állva, ahogyan kért hogy maradjak, mert nem tud élni nélkülem.Ez nekem nagyon fontos volt akkor.Sokat jelentett nekem, hogy én ennyit jelentek neki.Arra is gondoltam, nem lehetséges, hogy a nejed depressziós???
2009. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
65%
Szeret a fszt,ha szeretne veled lenne,nem külön.Azért nyivákol mert tudja,h szemét veled de jobban kell neki az új,van vmi pici lelkiismeretfurdalása miattad,de már dgja más.Csak a pénzed kéne neki.De ha majd szrba tenyerel kepeszteni fog a hátad mögött,meg manipulálni hátha beugrasz és vissza veszed.Na akkor kell nemet mondani.
2009. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Lehet hogy félre kéne tennem a büszkeségem,és vállalni az érzelmeim.Kicsit depressziós.szerintem.Nem rég én is mondtam neki azt amit látok hogy egyre süllyed lefelé.azt ő is érzi.ezért akar válni hogy újra öneröből tudjon talpra állni.Ismerkedni akar mert ez szerinte jót tenne az önbizalmának.De tudom,érzem hogy nekem már ő nem szán semmit az életéből.Most megyek elindulok hozzá.El mondom majd hogy mire jutottunk.talán nekem is könnyebb ha kibeszélem magamból.Sok sikert kivánok most magamnak.
2009. nov. 30. 17:03
 24/47 anonim ***** válasza:
Mikor jó soruk van azt hiszik nekik minden jár,ez természetes.Pláne ha kicsit jobban néz ki és mindenki fűzi,h de szép vagy,de szeretlek...Amíg le nem qrjqa addig.De másra nem kell csak 1 ideig.Megtapasztaltam már...
2009. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj este privátot,de el fog hajtani tuti.Este xarul leszel tom.Szükséged lesz segítségre,rám számíthatsz.De tedd meg ha az érzéseid ezt diktálják.
2009. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
88%
Én a közvetlen környezetemben 2 olyan házaspárt is ismerek, akik különmentek és most újra együtt vannak.Mindkettőjüknél gyerekek is vannak.Egyik pár el is vált(fickó bequrvázott, a qurvával elverték a pánzt amit az asszony fizetett)és láss csodát belátták, hogy a pillanatnyi mámor után a korábbi párjukat keresték az újban és hiányzott nekik a régi megszokott megszürkült.A másik házaspár csak azért költözött szét, hogy külön külön rájöjjenek, hogy mennyire is hiányzik a másik még nincsenek újra együtt, de újra van udvarlás, figyelem, törődés és ezek igenis nagyon fontosak.Az élet hamar elillan, nem mindegy hogy éljük meg.Bízom benne, hogy ha meg is csalt a feleséged, vagy van valakije, akkor legalább őszintén bevallja ezt neked.Próbáld meg békésen csendben ezt kicsikarni belőle.Legalábbis az igazságot.
2009. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
81%
Ja ezt ismerem.A nejem 3 éve elhagyott másért most jönne vissza.Ha hülye lennék vissza is venném.De azt is tudom ha jól élne bszna rám.Mikor szerelmes volt az újba akkor szrt rám.Most jó lennék.Már késő!
2009. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
74%
14:07-es vagyok... az én férjem is sírt, meg amikor pár hete el akartam menni, kerek perec kijelentette, hogy nem mehetek sehova itt maradok vele, mert nem akar elveszíteni... Sőt pár hete, még gyereket akart... az hogy vki sír, nem jelent semmit. Színészkedni én is tudok!
2009. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
megtörtént a nagy beszélgetés.nem küldött el.sőt. kérte hogy már ilyen későn(este11volt)ne üljek kocsiba és ne menjek haza,aludjak nála.nem csalt meg,de van vki aki tetszikneki.nem tudja hogy mit érez.nincsenek már meg benne azok az érzelmek ami miatt most újra kezdené.talán ha egyedül marad fog rá jönni hogy mégis vissza jönne.ezt tőle idéztem.én már nem hiszek benne.most úgy érzem,hogy megtudom mutatni hogy képes leszek elválni és egyedül talpra állni.van a sógoromnak két kis gyereke,akiket imádok és ők is engem.jön a karácsony.afeleségem haza utazik a szüleihez mert ott jön össze a cslád.nélkülem.hogy magyarázom meg a két kisgyereknek hogy miért nem vagyok ott?szeretném őket meglepni,látni.csak akkor találkoznom kell a nejemmel.ami szerintem nem jó ötlet.de lehethogy ez sem fog érdekelni,és a két kicsi miatt vmik nap a karácsony alatt elfogok menni hozzájuk.sz..r ez így nagyon.
2009. nov. 30. 23:32
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A tegnapi 12:52-es és a 13:02-es kommentet is én írtam.

Én ezt már végig csináltam, a férjem mellett, hogy lehet, hogy valaki iránt többet éret, szerelmet egészen pontosan. Ez a szerelem egészen addig tartott, amig rájött, hogy elveszíthet végérvényesen.


Most küzd benned a büszkeség, hogy na majd megmutatom, hogy megy nélküle is, meg ihaj milyen jó lesz. Ez természetes, cikáznak benned az érzések, érzelmek...Döntsd el racionálisan, hogy mit akarsz, zárj ki mindent és aszerint cselekedj. Ha őt akarod, abban sincs semmi. De akkor úgy kell viselkedned, hogy ő is téged akarjon ezt is elérheted, csak a megfelő taktikát kell kiválasztanod.

Igen, most taktikára van szükséged, még akkor is ha eddig ez nem szerepelt a kapcsolatotok repertoárjában. Ez most egy más helyzet, nem csak ketten vagytok.

Ha egyedül lesz és azt hiszi, hogy nem mehet vissza hozzád, akkor vissza fog menni, mert ez a nő nem akar elmenni, akar tőled valamit, ami hiányzott neki, de az Te vagy.

Kerekedjen felül benned a sértődöttség és ne hagyd, egy házasság és az együtt eltöltött évek, egy valamikori nagy szerelem, többet ér annál, hogy az ember hagyja mindezt elveszni. És visszajöhetnek még azok az érzések, hidde el én tudom. Ode kell eljutni mindkettőtöknek, hogy ezt akarjátok. Segíts neki, erre ráébredni!

2009. dec. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!