Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehetnék újra a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék újra a régi önmagam? Válni készül a feleségem.

Figyelt kérdés
Nem rég 8 évi házasság után a feleségem elköltözött a közös lakásunkból.Azóta albérletben lakik.azzal az indokkal hagyott el,hogy már nem érezte azt a bizonyos vmit ami neki kell.Sokat beszélgettünk hogy megoldást találjunk a gondokra.nem jutottunk semmire sem ami megoldás lett volna.maradt a külön élés.meg kérdeztem hogy válni akar e?a válasz mindig az volt hogy el sem tudja képzelni mi lessz ha elválunk.bizonytalan.nem tudja.hónapokig nem kaptam választ.majd tegnap közölte hogy válni akar mert most úgy érzi ez a helyes,de az is lehet hogy most nagy hibát követ el.én újra tudnám vele kezdeni.hónapokig nem tudott ugy mond el engedni.biztam hogy sikerül meg oldani a helyzetett,de ez most szerte foszlott.ismerkedni akar az önbizalmát akarja erösíteni,vágyik más férfiak társaságára.kérte hogy legyek türelmes,de én nem tudok úgy élni hogy mással randizik,flörtöl,nekem ez nem menne.inkább akkor váljunk el.tanácstalan vagyok.
2009. nov. 30. 12:20
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
33 éves féfi vagyok,2. házassággal.Szerintem Ő már lélekben el is vált Tőled,mikor elköltözött,eddig csak keresgéte a miérteket és a kibúvókaat. Szerintme válj el,mihamarabb,veszekedés és követelőzés nélkül-higgadtan.Mindkettőtöknek job lesz így.Az idő mindent megold,hidd el !!! Kitartást és sok szerencsét !!!
2009. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
24%

Elég éretlen személyiségnek tünik, tűntök. Minden pár életében eljön az az idő, hogy változásra van szükség, nem a körülmények megváltoztatására, hanem önmagatokban kell rendet tenni. Ide kéne eljutnotok együtt...igenis a kapcsolat, nem önmagától működik, hanem tenni kell érte, az érzelmek pedig nem önmaguktól vannak, hanem az adok-kapokkal lehet egynsúlyban tartani.


Bárki, elkezdheti a közeledést, hogy helyre billanjanek a dolgok. Az viszont, hogy ő randizagat, te pedig addig várakozzál majd ő dönt, hogy mi legyen a továbbiakban ate sorsod, igen nagy fokú tiszteletlenség a te irányodba. Ezt vajon mivel érdemelted ki?

2009. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Úgy érzi hogy nem élt meg dolgokat.szeretné kipróbálni hogy egyedül mire képes.meg tudja e oldani egyedül is a próblémakat,a felmerülő kihivásokat.szeretné megtalálni ön magát.szerintem már van valakije.ezt érzem.
2009. nov. 30. 12:57
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha van is valakije, akkor hagyd, hagy tapasztalja meg, nagyon nem tudsz ellen tenni úgy sem, hajtja már a kíváncsiság. Egyébként ha neki már van valakije, akkor te léptél ki előbb, lélekben a kapcsolatból.


Annak az új kapcsolatnak is, kell egy kifutási idő. Vonulj vissza...legyél elérhetetlen, higgye, hogy most tényleg elveszíthet, mert eddig csak kísérletezett. Ne kaparj utána...próbáld megállni, ha még vissza akarod kapni.

2009. nov. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:

Szerintem le kellene ülnötök és komolyan elbeszélgetni egymással, hogy milyen okok vezettek a jelenlegi helyzethez. Elvégre házasságban éltetek évekig és egy házasság megér legalább ennyit.

Az mindenesetre nagyon inkorrekt Veled szemben, hogy randizgatni akar más pasikkal a feleséged....

(36/N)

2009. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:

A második válaszolóval teljesen egyetértek!


Egy nő ha az önbizalmát akarja erősíteni, ahogy a te párod, jelentheti azt, hogy nem kapott meg valamit tőled, és mivel mi nők elég érzékenyek vagyunk, nem feltétlenül a testi dolgokra gondolok. Szerintem nem figyeltél rá eléggé. Vagy a munka vagy a fáradtság vagy valami más miatt elhanyagolhattad... Nem?

Szerintem ezt még ha nagyon akarod sok együtt töltött idővel (beszélgetés fontos dolgokról, hogy hogyan látja a jövőjét veled, és ha újra el kezdenél neki udvarolni) megmenthetnéd!!! Neki sem lenne kényelmes mindent valaki mással újrakezdeni. Ha szereted muszáj lesz most nagyon összekapni magad és újra elhitetni vele, hogy van még jövőtök együtt!

Nagyon sok sikert hozzá!

2009. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
60%
Hazudik.Másik palija van tutira.Háttér nélkül nem tudnak lépni.Ne higgy neki.
2009. nov. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
helló! az én férjem azzal az idokkal hagyott el pár napja, hogy megismerkedett valakivel, de most egyedül akar lenni, nem akar komolya kapcsolatot, sem összeköltözést, most magában akar lenni. Ehhez képes kedden odaköltözik hozzá a nő. rohadtul fáj, hoghy 5évet így fél perc alatt lezárt. Mielőtt kimondta, h vége, pár nappal előtte leültünk beszélni, hogy mi lenne a jó. Megbeszéltük hogy nem akarunk elválni, elmondtuk ki mit szeretne, min kéne változtatni, h jó legyen. Én változtattam ő már másnap a nővel volt. Kb ennyi értelme van az "őszinte" beszélgetésnek!
2009. nov. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
49%
Nem értem az ilyen embereket. Nem látod, bármennyire is nehéz elfogadnod, hogy csak le akar lépni? Szépen kitalál minden féle parasztvakító kamu dumát, de egyértelmű, NE VÁRJ RÁ!
2009. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
30%
Egyáltalán nem biztos, hogy csak le akar lépni.Ti férfiak sokszor hajlamosak vagytok megfeledkezni a feleségetekről.Megszokásból beszürkül az életetek mint egy mókuskerék, olyan minden napotok.Egy nőnek fontos, hogy éreztessék vele, hogy NŐ, ugyanígy egy férfinak is szüksége van erre.Azokból amit leírtál arra következtetek, hogy a feleséged már jó ideje nem kapja meg azokat az érzéseket, amik a bizonyosságot jelentik számára, hogy ki is vagy te neki.Ha most csak úgy hagyod, hogy elmenjen és még egy könnycseppet sem ejtesz érte, akkor biztosan nem fog visszajönni hozzád, mert azt látja, hogy te nagyon jól megleszel nélküle is.Félre ne érts én most nem azt mondom, hogy innentől kezdve zokogva térden csúszva könyörögj neki, hogy ne váljon el tőled, de kezdeményezhetnél egy őszinte és higgadt beszélgetést vele.Sokszor ilyenkor a férfiak és akár a nők is dacból már csak azért sem ülnek le beszélgetni egymással, hogy :Hadd menjen, ha menni akar!-Aztán tényleg megy.És sínylődsz te is és ő is-pedig csak a kommunikáció lett volna a kulcs a boldog együttléthez.Ha valaha is tényleg igaz szerelemmel szerettétek egymást akkor akár azt is megtudjátok beszélni, hogy neki esetleg van valakije-és akkor már te is könnyeben fogsz túllépni a dolgon.Az intelligencia hiányzik sok emberből, azokra gondolok főleg, akik hazudoznak a párjuknak közben meg rég mással eszi a fene őket.Ezt te is ki tudod számítani. hogy mennyire intelligens a feleséged, elvégre csak a feleséged és ismered őt valamennyire.Ezt így meg is beszélheted vele.Gyereketek van?
2009. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!