Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehetnék újra a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék újra a régi önmagam? Válni készül a feleségem.

Figyelt kérdés
Nem rég 8 évi házasság után a feleségem elköltözött a közös lakásunkból.Azóta albérletben lakik.azzal az indokkal hagyott el,hogy már nem érezte azt a bizonyos vmit ami neki kell.Sokat beszélgettünk hogy megoldást találjunk a gondokra.nem jutottunk semmire sem ami megoldás lett volna.maradt a külön élés.meg kérdeztem hogy válni akar e?a válasz mindig az volt hogy el sem tudja képzelni mi lessz ha elválunk.bizonytalan.nem tudja.hónapokig nem kaptam választ.majd tegnap közölte hogy válni akar mert most úgy érzi ez a helyes,de az is lehet hogy most nagy hibát követ el.én újra tudnám vele kezdeni.hónapokig nem tudott ugy mond el engedni.biztam hogy sikerül meg oldani a helyzetett,de ez most szerte foszlott.ismerkedni akar az önbizalmát akarja erösíteni,vágyik más férfiak társaságára.kérte hogy legyek türelmes,de én nem tudok úgy élni hogy mással randizik,flörtöl,nekem ez nem menne.inkább akkor váljunk el.tanácstalan vagyok.
2009. nov. 30. 12:20
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Jó reggelt!Milyen taktikára godolsz?mert nekem semmi ötletem nincs.próbálom tartani magam.talán majd rá jön egyszer,de ez nem most lessz.ma elutazom és csak karácsonykor jövök haza.szerintem ez az idő kevés hogy meg gondolja magát.nagyon elszántnak tünt tegnap.és egyenlöre a válás mellett van.a szavaiból itélve,mindenképp válni akar.kérte hogy az ünnepekre tekintettel csak januárban menjünk a bíróságra.mit mondhattam volna.ha menni kell akor menni kell.
2009. dec. 1. 09:53
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, legyél most te elszánt és vedd őt komolyan, ő így döntött, te ezt tiszteletben tartod, tudatosítsd benne, hogy lezártnak tekinted a házasságotokat, ne jőjjön sírni, hogy ne hívjon. Úgy utazz el, hogy higgye azt, hogy vége a többi csak formaság. Várod, hogy beadja a válópert, mert azt neki kell beadnia, nyugodtan beadhatná most is. Duma csak az ünnepkre való hivatkozás...
2009. dec. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Ez már a vég,csak te nem hiszed el.
2009. dec. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
28%
Higgy nekem, hogy a feleséged még azért tipródik, mert azt hiszi, hogy te már nem szereted őt és ezért beleegyezel mindenbe.Ezzel csak taszítod a másik férfi karjaiba.Egy nőnek igenis sokat jelent, ha egy férfi sír.Tedd félre minden tartásod és büszkeséged és ha tényleg nagyon kivagy bukva és hiányzik a feleséged, akkor most azonnal rohanj hozzá térdelj le elé és add ki, ami benned van.Minden fájdalmad és érzésed és kétséged.És ha úgy érzed sírnod kell, akkor sírj.Ha ezek után is válni akar, akkoris te már megtettél mindent és lehet, hogy ezzel a kirohanásoddal egyrészt megóvod magad egy szívinfarktustól, másrészt nagyobb kétséget ébresztesz a feleségedben, amiből rá fog jönni, hogy mégegy ilyen férfit nem fog találni, aki ennyire szereti őt, hogy képes térden állva sírva könyörögni a szerelméért.Lehet, hogy rájön, hogy az a másik, aki csak tetszik neki erre sosem lenne képes.A nők nagyon ellentmondásosan tudnak viselkedni, aztán persze, hogy sokan valójában csak így akarják elmélyíteni a kapcsolatukat.Amúgy ti hány évesek vagytok?Miért nincs még gyereketek?
2009. dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy így alakult a dolog. Nézd, ha már valakit kinézett magának, elköltözött tőled, akkor nem sok remény van. Menni fog ez a talpra állás is, csak idő kérdése. Sajnos úgy látom már nincs esély a békülésre, de kívánom, hogy ne legyen igazam. Tényleg őszintén sajnálom, ami történt.
2009. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Soha ne alázd meg magad olyanért amit úgy gondolod,h másképp nem érhetsz el,mert később bánni fogod.Nincs szánalmasabb 1 síró-rívó férfinél.Még a végén azt gondolja,h ezt a pipogya embert szerettem én valaha?
2009. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
látott már sírni,legalábbis könnyezni.könyörögni nem fogok.az nem én lennék.engem erős magabisztos embernek ismer.én is azt hittem magamról.de nem.fáj ahogy elképzelem más karjaiban.na de más is élt már túl ilyet.tudja hogy szeretem,és a csillagokat lehoznám ha lehetne,de a szemébe nézve láttam hogy ez már neki kevés.látom rajta hogy sajnál,és én nem akarom hogy gyengének tartson.a karácsony az ami zavar.nem tudom hogy vesze vmi ajándékot nekem,de szerintem már nem.én sem tudom hogy oda adjam e neki amit szántam.azt tudom hogy a szüleinél lessz karácsonykor,és nem tudom hogy oda mehetek e ,mert nekem kellemetlen lenne.a szüleivel nagyon jó a kapcsolatom,és ők sem értik mi történt.szerintem nem számítanak már rám mert biztos mondta már nekik hogy nélkülem megy.hogy tudhatnám meg?
2009. dec. 1. 17:22
 38/47 anonim ***** válasza:
Rutintalan a kedves nejed.A leírásod alapján gondolom fiatalon összeházasodtatok,ugye 8 év ut nincs az a "naaagy szerelem",most vki beetette,h de szép vagy,de szeretlek,persze majd elmúlik az is.Aztán ha majd 1-2x pofáraesett,vakarózna vissza.Majd2-3-5 év múlva.Én már megtapasztaltam ezt.
2009. dec. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd, ha jóban vagy a szüleivel, ahogy írtad, nameg azt is elmesélted, hogy az anyukája felhívott, akkor szerintem nyugodtan hívd fel őket, hogy számítanak-e rád. Nem egy tini járás ez, hanem egy komoly kapcsolat volt. Semmi szégyen nincs abban, ha felhívod őket.
2009. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
50%

Ha be tudod fogadni azt az érzést, hogy most kipróbál mást (akár életforma, akár pasi), és aztán visszamegy hozzád, akkor van még remény. De akarod ezt? Így is akarod őt? Ezt döntsd el magadban. Egyik verzió sem megalázó vagy helytelen, ha így nézed, legalább nem stresszelsz azon h. helyesen cselekszel-e, és máris könnyebb. Hanyagold most őt, mély érzésű ember lehetsz, ha ennyire gyötör a dolog, így biztos nehéz, de próbálj mással foglalkozni. Rokonokkal, régi haverokkal. Azt viszont ne tedd meg, hogy elkezded anyagilag segíteni, mert neki is tudnia kell, vannak a döntéseinek következményei. Ez milyen dolog már, hogy a te pénzeden kezdjen bele új életbe? Akkor az nem is új élet! Ha ennyire fáj a szíve érte az anyósodnak, segítse ő. Amíg nem találkoztok újra gondold át, lehet-e olyan valami, amiben te is hibás vagy. Lehet, hogy nincs ilyen, nem tudhatom...

Nőként azt mondhatom, tényleg tapasztalatlan még a feleséged, bármennyire belezsonganék egy "új" pasiba, biztos mérlegelném, hogy pár év múlva ő is "régi" lesz, egyáltalán nem biztos, hogy érdemes bármit is felrúgni érte. Sok erőt kívánok neked! :)))

2009. dec. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!