Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mellette maradni vagy elengedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellette maradni vagy elengedni?

Figyelt kérdés

A férjemet 11 éve ismertem meg, 7 éve vagyunk házasok. A hét év alatt 5-ször estem teherbe de sajnos mindig elvesztettük a babákat.

A férjem a fejébe vette, hogy én nem is akarok neki gyereket szülni. Tegnap felvetettem a kérdést, mi van akkor ha soha nem lesz gyerekünk. Azt mondta akkor nem tud velem együtt élni. Hiába magyarázom, hogy egy gyerekhez mégiscsak ketten kellenek. Hajthatatlan.

Én elengedném, hogy egy másik nővel boldog legyen. Erre meg azt mondja, hogy megfutamodom.

Most mit csináljak?


2009. nov. 17. 14:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nehéz. Nagyon is. Talán pont az a baj, hogy szinte csak a megfelelő napokon vagytok együtt. Nem szerelemből, hanem muszájból. Utazzatok el, kapcsoljatok ki. Ne is gondolj a babára. Ha görcsösen akarod, nem fog jönni.

Én is akkor estem teherbe, amikor abban a hónapban 4x voltunk együtt (fogalmam sem volt a jó napokról, egyszerűen nem értem rá foglalkozni vele). És baba lett. Tudom, hogy nehéz, de csak szeressétek egymást. Egy baba csak egy "boldog családba" érkezhet, görcsös, veszekedősbe nem. Esetleg mesterségesen sem megy? Vagy arról sem akar hallani? Szerintem neked/nektek már eléggé indolkolt lenne. Esetleg erről beszélgess vele, keressetek orvosokat.

És legyetek türelmesek egymás iránt, hidd el, neki sem könnyű.

A kismama voltam

2009. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szia! Könnyen elképzelhető, hogy annyi a gond, amit írtál. Stresszeltek és 37 évesek vagytok. Természetesen egyik sem kizáró ok a gyermekre, de 30 felett fokozatosan nehezedik a gyermekvállalásra az esély, főleg ha egy stresszes környezetben élsz. Ha nagyon szeretnétek a babát össze fog jönni, de ahhoz egymást is szeretni kell. Ha gáz van köztetek, az szabályosan blokkolja az esélyeket a gyermekre. Nézd a koroddal nem lesz baj, maximum nem 1 hónap alatt, hanem 4 hónap után leszel terhes, de ameddig a stresszen és cirkuszokon nem változtattok addig ez lesz a vége. A férjed meg hiába okol téged, ez kettőtök gondja, nem csak a tiéd. Ő is ugyanúgy ideges, hasonlók, ami kihat rád, nem is kicsit. Nézz be a teherbeesés kategóriába, sok érdekes információt találsz!
2009. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Könnyen beszélek, mert van gyerekem. Mégis azt kérdem, ha bármelyikteknek valami egészségi problémája van, ami akadályozza a fogantatást, és tegyük fel ha mégis összejönne a baba, nem godnoljátok, hogy akkor az a baba örökölné azt a problémát? És akkor ha felnő, akkor ő majd ugyanígy szenved?
2009. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez a pasi nem szeret téged, ha szeretne, nem beszélne veled így, fel se merülne az elhagyás. Olyan férfinak szülj gyereket, aki szeret. Én se hiszek az ezotériában, de most egyetértek azzal, hogy nem véletlen, hogy eddig nem sikerült.
2009. nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A Hellinger családállításról hallottál már? Azt gondolom, hozhatna megoldást, főleg, az alapján, amit férjed édesanyjáról írtál. Utána tudsz nézni a neten. Igen érdekes dolgok derülhetnek ki.

Szorítok Nektek nagyon.

Ja, és férjedről nem feltételeznék ennyi rosszat, csak neki is fájhat, hogy nem jön össze. Talán csak így tudja ezt kifejezni. Ez persze nem jó, de lehet, hogy nincs más eszköze. Próbáld őt is megérteni, te is több támogatásra számíthatnál tőle! Beszélgessetek sokat!

2009. nov. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.

Persze le fogunk ülni és meg fogjuk beszélni. 7 évet nem lehet csak úgy eldobni. Nekem a férjem az első férfi az életemben, és tudom hogy szeret engem. Mind a ketten feszültek vagyunk hiszen 7 év hosszú idő és ezt a hét évet kudarcokkat teli éltük meg.


Természetesen jó időben vagyunk együtt. Ismerem a testem jelzéseit érzem mikor van peteérésem, használok ovutesztet sőt még törpemikroszkopot is vettem.

Talpmasszázst is ajánlott az egyik nődoki, oda is járok. Havonta felkeresem a kineziológust is. Sajnos a férjemet nem tudom rábeszélni, hogy legalább egyszer eljöjjön velem. Ma még egy "látót" vagy nevezzük jósnak szóval őt is felkeresem. Esetleg tud segíteni abban, hogy mi miért történik velünk.

2009. nov. 18. 12:57
 17/18 anonim ***** válasza:
40%
Én nem maradnék vele. Ti együtt nem vagytok jó páros ezek szerint. Más férfitól lehet hogy azonnal teherbe esnél. Ne vesztegesd az időd egy ilyen férfi mellett. Nem tud veled élni ha nem szülsz NEKI?? Egy gyerek mindkettőtöké. Mintha itt róla szólna ez a történet te pedig egy eszköz lennél a kezébe.
2009. nov. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ne már! Elmentél a jóshoz? Ez komoly? Ne!

Nem lehet, hogy érdemsebb lenne megbeszélni azzal, aki megalkotta a testedet is?

De komolyan!

2009. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!