Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váltatok el kizárólag azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váltatok el kizárólag azért, mert a férj nem volt társ és nem volt igénye semmire? Csak úgy "volt" és magányosak voltatok mellette?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 10:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem váltam még el soha. De szerintem ez egy érthető ok lenne a válásra. Biztos lesz aki azt mondja, hogy ez semmi. Mert persze ahhoz képest, hogy van akit fűvel-fával megcsal a férje, vagy megver vagy hazudozik stb... Na szóval létezik látszólag súlyosabb indok is. De szerintem az is elég nyomós ok a válásra, ha ilyenné válik a férjed. Ha úgy érzed nem tudsz így élni tovább válj el.

Én személy szerint nem hiszek a házasságban. Pont azért mert a környezetemben rengeteg a tiédhez hasonló esetet láttam, ahol egy idő után csak úgy voltak egymásnak. De egy idő után minden házasság idejut sztem. Csak mondjuk nem mindegy, hogy 5-10-20-30 év után. Szóval jó lenne tudni, hogy mióta vagytok együtt.

2010. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kevesebb, mint 2 év alatt jutottunk ide. Az elején igen lelkes volt, aztán elég hamar lezongoráztunk mindent, ami másokkal 10 év alatt történik meg. És ott álltunk, hogy mindenünk megvolt és nem tudtunk egymással mit kezdeni, kihűlt. 1 hónapja eljöttem tőle és vagy visszajön a tűz mindkét részről, vagy vége. Magányosnak lenni egy kapcsolatban rosszabb, mint felszarvazottnak.
2010. okt. 23. 11:44
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ue. a probléma. 2 éve vagyunk sajátban, nálunk a páromnak még önmagára sincs már igénye, nem fürdik, folyton izzadtságszagú + szájszagú. Úgy érzem, hogy csak a közös hitel miatt vagyok mellette, egyedül nem bírná fizetni.
2010. okt. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ő igényes, csak nincs igénye semmire, értsd úgy, hogy közös dolgok, barátok, kikapcsolódás, ő csak úgy otthon "van". De olyan mintha egy bábú lenne. Veri a számítógépét, meg eszik.
2010. okt. 23. 14:46
 5/14 anonim ***** válasza:
Én pont ezért váltam el. Nem volt Vele semmi baj, de elvolt otthon, nem igényelt társaságot, szórakozást,semmit. Munkából haza, tv, olvasás, azt ennyi. Sokszor nem is beszéltünk egész napokat, csak voltunk egymás mellett. Pedig nem rossz ember.
2010. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azon agyalok hogy ez válóok-e. De unatkozni egy kapcsolatban rosszabb, mint egyedül, nem?
2010. okt. 23. 19:05
 7/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint.

Igen szerintem egy ilyen kapcsolat rosszabb, mint egyedül. Ha 2 év alatt már ide jutottatok, hát az tényleg nem jó.

Igazából én is az a típus vagyok, aki simán elvan otthon hetekig anélkül, hogy kimozdulna (már a kötelező dolgokon kívül gondolom). De ha lenne párom vele szívesen csinálnék közös programokat, mégha csak elmegyünk sétálni, vagy akár otthon megnézünk egy filmet vagy valami. Szóval nem tudnám elképzelni azt amit írsz, hogy csak úgy el legyek otthon és ne is nagyon beszéljünk egész nap, csak úgymond "kerülgessük" egymást.

Nem akarlak elemezni, de szerintem te attól tartasz, hogy esetleg nem alapos az indokod a válásra. Arra gondolok, amit először is írtam, hogy ennél sokkal komolyabbnak tűnő érvek is vannak egy házasság felbontására. De szerintem a legkomolyabb indok arra, hogy valaki beadja a válást, az az, ha nem boldog. És te úgy tűnik nem vagy az, ebben a helyzetben.

2010. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyébként te mennyi időt töltesz otthon? Mármint milyen munkaidőben dolgozol?
2010. okt. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Pont most írtam ki hasonló kérdést...:( Ugyanolyan cipőben járunk: férjem semmit nem segít otthon, engem csak kritizál, gyerekekkel nem foglalkozik, csak eszik, alszik, számítógépezik. Izzadságszagú, van, hogy napokig nem mos fogat, ha valakinek mesélném, nem hinné el, mert amúgy egyetemet végzett emberről van szó. Én sem gondoltam, hogy ilyen egyáltalán felmerülhet, hiszen ez "alap"!

Iszonyatosan egyedül vagyok mellette, mondjuk most már biztos ő is mellettem, mert én inkább elvagyok csendben, meg a gyerekekkel foglalkozom, abból nem lehet baj!

Ja, és mindehhez állandóan fáradt, nyeklik-nyaklik, ásítozik egész nap, csak tudnám, mi az Isten haragjába fárad el ennyire, amikor én csinálok mindent, de mindent??? (Bocs, csak kicsit felhúzom magam ilyenkor!) Mi nem nézünk TV-t, még csak az hiányozna. Nekem lenne, pontosabban lett volna igényem társaságra, közös programokra,amíg nem volt gyerkőc, most a picik mellett sajnos nem nagyon tudunk elmenni sehova. Én már kezdek ettől megőrülni, szerinte meg ez így teljesen rendben van és nem érti, mi a bajom. (És még én vagyok az antiszociális szerinte, és miattam nem jönnek hozzánk a barátai, ezt is megkaptam már. Jelzem, hozzám sokkal messzebbről jönnek barátok, lehet, hogy csak 1 évben 2x, de akkor is jönnek.)

Egy szó mint száz, addig örülj, amíg nincs gyerek, mert akkor sokkal rosszabb lenne, szerintem válj el nyugodtan, mert ez már jobb nem lesz!!! Én is már csak a gyerekek miatt vagyok vele, és közben vadul gondolkodom, mit csináljak...

2010. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

csajok az fel sem merül h ti miben lehettek hibásak? nagyon sok olyan kérdést olvastam most amiben a csajok szapulják a pasikat,de sehol nincs olan,h hát igen én is hibás vagyok abban h..


mindenki saját maga felelős a boldogságáért,nem a másik!!!


amikor férjhez mentem kaptam egy idézetet.


a lényege ez volt:


sokan úgy házasodnak h a házasság egy teli kincsesláda amiben minden megvan amire vágyunk. de az igazság az h egy üres láda,amibe mindenkinek bele kell pakolni a magáét,különben óriási lesz a csalódás

2010. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!