Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váltatok el kizárólag azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váltatok el kizárólag azért, mert a férj nem volt társ és nem volt igénye semmire? Csak úgy "volt" és magányosak voltatok mellette?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 10:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első házasságom ilyen volt. Mások most biztos "megköveznek", hogy ilyen kis "hülyeségért" váltam el, de engem zavart, hogy én teperek, ő meg nyugodtan hátradőlt, és állóvíz volt az egész. Meguntam, majd megundorodtam, majd megtaláltam újra a szerelmet csak nem mellette, és elváltam. Nem mondom, hogy a mostani házasságom sokkal jobb, de az biztos, hogy az első mellett nem tudnék élni, még a gyomrom is összeugrik a gondolatra. Ne juss el azért odáig!
2010. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát a kolléganőm ezért vált el. A férje állandóan tanult, ok ez érthető, de ha letudott egy vizsgaidőszakot akkor sem mentek sehova. A csaj lelépett, (bár ő 10 évig bírta) és talált egy élettársat (azt mondta házasság neki már nem kell). Együtt aztán mentek ide oda, felépítették a saját életüket és rá pár évre közös gyerek is lett, majd a 2. és szeretnének mér egyet. Szerintem érthető, hogy ha az ember csak hazamegy melóból és magára húzza az ajtót, akkor abból sok "jó" nem fog kisülni.
2010. okt. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Megfulladok az unalomtól. Otthon ülni és tv-zni. Nem vagyok 70 éves. És én akkor sem a lakásban akarok tespedni szabadidőmben. Ez bűn?
2010. okt. 30. 11:02
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Teljesen jogos a felháborodásod!

A férjed lusta, unatkozó disznyó és szarik az egész családjára.


Az egyik válaszoló megkérdezte: Ti nők nem vagytok ebben hibásak?


Dehogyisnem!

az ilyen pasiknak MUNKÁT KELL A KEZÜKBE ADNI, különben egy unalmas elkényeztetett tohonya alak lesz belőlük.


Minden nap: mosogatás vagy a gyerek pelenkázás vagy takarítás, bevásárlás, aztán együtt beszélgetés vacsora közben!

Ezt már az elején házirendben "szabályozni kell"!

tudom, csak pofázok, én még nem éltem együtt senkivel, de ha így lenne, én nem hagynék a páromból lusta disznyót csinálni. Ha mégsem hajlana semmire, akkor szakítás.

Addig jó ebből az egymás melletiségből kilépni, amíg nincs gyerek.

Szerintem ezt a férjek direkt csinálják. X év együttélés után és főleg a gyerek után már biztonságban érzik magukat, akkor eresztik el magukat, saját jólétükben élnek.

2010. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!