Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért van az hogy nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem tudom "elengedni" az exemet?

Figyelt kérdés

Lassan 1éve váltunk el, előtte is tartottunk már szünetet.

A kapcsolat a gyermekünk születése után romlott meg legfőképp az anyagiak miatt.Rossz volt már minden igy szétmentünk,de egyszer sem próbált meg békülni.

Én még csak pár hónap múlva kedzem újra a munkát.Minden héten van hogy egy héten többször is jön a gyerekéhez, eléviszi imádja.

Viszont én nem tudom miért, de nekem nagyon rossz.Valahol legbelűl várnám vissza,hogy egy család legyünk elfelejtve a gondokat.Lehetne még ez?A férfiak nem szoktak ilyenen gondolkodni?Vagy ő már teljesen lezárta és csak a gyerek számit, ill. az hogy új barátnőt találjon?Hiszen anyagilag sokkal jobban járt igy..

Tudom hogy nem kéne agyalnom ezen de nem is tudom mi van velem..Egyszer jó minden és nem érdekel,tudom hogy sokkal jobb ez igy, de néha magambazuhanok.


2010. aug. 16. 11:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Először tisztázni kéne, mit érzel. Féltékeny vagy, hogy viszi a gyereket, félsz a magánytól, vagy az egódnak kéne, hogy könyörögjön, vagy tényleg szereted még. Tudnál-e úgy élni vele békében, hogy az anyagiak nem változnak (gondolom), meg tudnátok-e oldani most ugyanazokat a problémákat, amiket korábban nem?
2010. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az itt válaszolok, nem nagyon tudnak segiteni, mert ezt egyedül az exed tudja hogy hog érze vagy h érez e még vmit. mi ezt nem tudhatjuk. ezt vele kéne megbeszélned amikor épp megy hozzátok. egyébként a férfiak is ugyanannyit gondolnak ilyenekre csak ők nem mutatjék ki h a épp nyomja a lelküket valami.
2010. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kitalálni valamilyen közös programot aztán meglátod hogy viselkedik veled!Aztán a veled való viselkedése eredménye képen döntsd el hogy szerinted van e- még esély a közös életre vagy hogy esetleg ideje lenne tovább lépni rajta!
2010. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ez komoly dolog, főleg, hogy közös gyereketek is van. vegyél egy nagy levegőt és mondd el neki az érzéseid, hátha ős is nyit majd. ha nem, akkor legalább megpróbáltad. ezt a lépést most, amíg nincs barátnője, addig kéne megtenni.
2010. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Amikor jön a gyerkőchöz látogatóba, csak vele foglalkozik, vagy mondjuk Ti is beszélgettek? Ha nem akarsz vele nyíltan beszélni az érzéseidről, kezdeményezz esetleg közös programot, hamar ki fog derülni, hogy nyitott-e bármire is. Ha igen, akkor sem kell rohanni összeköltözni, élvezzétek egymás társaságát..
2010. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Igen vannak közös programok szerencsére.Ilyenkor nagyon jó, élvezzük hogy a gyerekkel megyünk jobbra balra,és beszélgetni is szoktunk.

Amúgy is ha jön a gyerekhez.Viszont van amikor meg olyan rideg,és kimondottan elenséges,van amikor újra az elmúlt idők sérelmeiről vitázunk.Nem lehet kiigazodni rajta.

Egyszer megkérdeztem tőle hogy szerinte lenne e még közös jövőnk szerinte.Erre azt a választ kaptam hogy nem vagyunk egy hullámhosszon és hogy mi ezt már megpróbáltuk.Jó nem is firtattam csak kiváncsiságból kérdeztem.Viszont van amikor meg olyan nagyon kedves velem hogy azt nemtudom hova tenni.

Mindegy próbálok nem rágódni ezen,majd úgyis lesz valahogy..

2010. aug. 16. 14:19
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az anyagiak tették tönkre a házasságodat. Borzalmas ezt hallani, ha tudnád hányan vannak egy cipőben. Gondolom ti is mindketten feszültek voltatok a pénz miatt, szörnyű az ilyen :( Viszont ha az anyagi körülményeitek rendeződnek van még esélyetek együtt. Nem megcsalásról, nem kibírhatatlanságról van szó, hanem arról, hogy a pénz tönkretett. Amikor kedves veled akkor beszélhetnél vele erről, a "jóban-rosszban"-ról és megmondhatnád neki, hogy szereted az összes hibájával együtt. Én biztosan megtenném.


Ja és azt még elmondom, hogy nagyon becsüllek a viselkedésedért. Nem tiltod a gyereket az apjától, hanem segítesz megőrizni a jó viszonyt. Biztos vagyok benne, hogy nagyon jó anya vagy, a volt férjed pedig nagyon jó apa. (Nem sok embernek mondok ilyet, szóval ez tényleg így van :) )

2010. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy:)

Csak az a baj hogy a sok bántást amit kaptam tőle azt nemtudom hogy félre tudnám e tenni..

És ahogy én esetleg ezen filózom hogy kéne vele kibékülni, úgy nemtudom hogy őt ugyanez foglalkoztatja e.Hiszen ha kellnék (és most a gyereket direkt nem irtam) akkor csak cselekedne már persze a marha nagy büszkeségét félrerakva?!...

2010. aug. 16. 16:31
 9/15 anonim ***** válasza:
Én optimista vagyok és azt mondom most is vannak anyagi gondjai és ezért stresszes. Azt ajánlom neked továbbra is, hogy vegyél egy nagy levegőt és beszélj vele, mondd meg neki, hogy képes vagy elfelejteni a sok veszekedést, elfogadod a történtekkel együtt, te is feladod a büszkeségedet és hajlandó vagy tiszta lappal kezdeni. Ő férfi tehát a büszkesége sokkal nagyobb, de azért vannak érzései, elvileg ez meg kellene hassa. Remek szülők vagytok és szerintem szeretitek is egymást. Rohadt anyagiak :( Rettentően sajnálom a házasságodat, de én nagyon bízom benne, hogy rendbe fog jönni. A hangulatingadozásai nekem inkább arról adnak jelet, hogy néha gondban van, de amikor kedves veled, akkor pedig rendben van. Én adnék a helyedben is és az ő helyében is még egy esélyt a dolognak.
2010. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Na hát megvolt a nagy beszélgetés,a részemről..

Hogy kezdjük újra nulláról, menjünk csak ketten el vhova,hogy lépjünk túl a régi sérelmeken.Nagyon akarom!!

Viszont a válasz a nem?!

Konkrétan nem mondta ki de hogy szerinte nincs értelme,ő nem tudja félretenni azt ami volt, nem tudunk együtt élni,hogy ő már megpróbálta ezt lezárni magában de ezt egyenlőre nemtudja mennyire sikerült és igy tovább.Hiába érveltem hogy nekem ő hiányzik és bár a múlton nem tudunk változtani, de az igaz hogy akkoriban mindkettőnkön nagy nyomás volt.De hogy ez már más lesz.

Nem mondta ki hogy nem,csak kertelt.

Most ezt akkor mire véljem?Nagyon hiányzik és nagyon szenvedek,de ennél többet nemtudok tenni,megőrülnék ha bnője lenne:(

De ha meg akarná még velem/velünk a közös életet akkor rávágta volna rá hogy jó ok próbáljuk meg??!!

2010. aug. 22. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!