Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férj/feleség mégse tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férj/feleség mégse tudja elengedni a szüleit, váltál így?

Figyelt kérdés
Arra gondolok h minden szép és jó kissé ragaszkodó anyós após, boldog évek, néha viccesen megjegyzed h anyukádék mindent szeretnének tudni. Aztán esküvő, gyerek, közös lakás és azt veszed észre, h minél közelebb kerülnél a párodhoz annál jobban rántják vissza a pórázt, h anyósék naponta jönnek leteremtenek és ha a párod segítségét kéred, ő csak téged ócsárol, h miért bántod a szüleit. Egy idő után az ágyban szinte négyen fekszetek és ha heti 7-szer nincs közös program anyuval és apuval, akkor már megy a lelki zsarolás, h nincs kedve a kedvesnek semmihez....Hasonló helyzet?
2010. aug. 2. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

előző párom volt ilyen anyuka kicsi fia. szerencsére nem menetem hozzá, bár sokáig voltunk együtt. őt is zsarolta az anyja állandóan ha esetleg az anyuci valamit kitalált és nem az lett akkor aztán volt minden lelki terror. volt hogy levelet is írt , azzal "ezt soha nem bocsájtom meg!" és csak annyi volt a bűnünk,hogy nem vittük ki szombat reggel 7kor a piacra... aztán odáig fajult a dolog, hogy még saját szőnyegvásárlásunkhoz is kellett anyucit vinni, mert neki kell kiválasztania a mi szőnyegünket..hát nekem elegem lett. áldom az eget hogy otthagytam,nem lenne most életem.

sajnálom, hogy ez van nálatok, nem tudom mit lehet csinálni, max annyit hogy elköltözni az ország másik felébe vagy külföldre. hidd el ez nem fog változni másképp és mindig te leszel majd a hibás..:S

2010. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ó én elváltam, nem bírtam ezt, de nagyon rámentem, olyan ez mintha a férjednek szeretője lenne, de még csak egy rossz szót sem mondhatsz rá

nálunk burkolattal volt az h amig én dolgoztam a párom elment az apjával és kiválasztották a házunkba az összes burkolatot, persze h mikor megjegyeztem h talán velem kellett volna az volt a válasz, h nekem kellett volna eljönnöm a munkahelyemről és akkor ne dumáljak......

2010. aug. 2. 12:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Most olyan csúnya káromkodás jött volna ki a számon (ha nem írni kéne), hogy az neigaz. Mi az, hgy gyere haza a munkahelyedről meg mindenki éjjel-nappal ott lebzsel? Délután is el lehet menni vásárolni 5-ig nyitva vannak a boltok és szobat déleőtt is, de van amelyik este 10-ig!(Nagyáruházak). Nem tudom, hogy dolgozol, de 3 műszakosnál is ki lehet várni a családnak, hogy mikor nem dolgozol. Szerintem jól döntöttél ha elváltál, talán életed legjobb döntése volt! Exed meg majd megtanulja, hogy a külön család az mai világban nem minden családtag együttélése hanem csak a NŐ+FÉRFI meg a gyerekek!
2010. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nah hát akkor jól tetted hogy váltál. nem változott volna soha a helyzet, mindig 4-en amaradtatok volna a házasságban és valószínű te lettél volna a 4. helyen
2010. aug. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hát igen és nem ez volt a legdurvább dolog.....

messzire jártam dolgozni és már pocakos is voltam, nálunk le kellett túlórázni az időt és így is alig bírtam ott csücsülni már mert minden bajom volt, de 11-kor eljönni csempét nézni???....a férjem meg apósom meg vállalkozó és van idejük ellófrálni napközben,durva volt látni h a szeretett férfi mennyire nem foglalkozik a családjával......ilyen helyzetnek csak egy megoldása van...

2010. aug. 2. 13:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk a válást is az ex anyósom intézné és a gyerektartást is vele kell egyeztetni, csak ilyen szinten irányítja a kisfiát. Tudom mit érzel és tudom milyen nehéz ezen túllépni, de hidd el a legjobb amit tehettél, hogy megszabadúltál tőlük.
2010. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia


Én 12 éve élek a férjemmel, évekig náluk laktunk. Meguntam, hogy állandóan azt hallgassam, hogy az én ajtóm, az én ablakom, elköltöztünk vettünk egy házat. Most ott tartunk 5 év után, hogy apósom meghalt, anyósom egyedül van és mit kell csinálni? A mi házunkat el kell adni és vissza kell költözni az anyjához, azt mondja, hogy ő ezt a házat sosem szerette csak ott érzi jól magát. Engem meg zsarol, hogy majd ott jó lesz minden. Mit tegyen ilyenkor az ember? Anyósommal valamikor nagyon jó volt a kapcsolatom most sem rossz de jónak nem mondanám:-( no ez egy kicsit panaszkodás lett, de érdekelne a véleményetek.

2010. aug. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nem panaszkodás, míg nem voltam benne el se tudtam képzelni h van ilyen.....a férjem 5 éves szinten ragaszkodott a szüleihez, hozzáteszem engem a szüleim sosem próbáltak szeretet zsarolással rávenni semmire, szóval nekem ez is brutális volt....

Hogy mit tegyél? Első körben: mondj nemet, mond h neked meg ez az otthonod és ott nem érzed magad jól! Döntés elé kell állítani a férjed, sajnos szinte 90%-ban mamát és papát választják, DE lehet h a Te férjed nem ilyen és rájön h mekkora butaság lenne visszaköltözni! Nagyon kívánom!

Mama adja el a házat, vegyetek neki kisebbet, de ne túl közel hozzátok!!! Amit a férjed felvázolt az a leggügyébb javaslat amit csak tehetett. Ha visszaköltöztök akkor is elveszíted, csak akkor nem ha rá tudod ébreszteni a dolgokra és el is tudja fogadni!

2010. aug. 4. 12:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz döntés nagyon szeretem a férjemet, és van egy beteg gyerekünk, valószínüleg menni fogok, mert ő itt nem boldog. Tök mindegy mert ott meg én nem leszek boldog:-( majd lesz valahogy hagyom magam sodorni, ja és még persze arról nem is beszélve ha a miénket eladjuk és abból felújítjuk az övét még nem a miénk a ház és a pénzünk ráment. Ha anyósom meghal akkor csak a férjem örököl vagy akkor mi lesz?
2010. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nekem is van egy gyerekem, bár egészséges, így mondhatom h sokkal könnyebb helyzetben vagyok....

Azért én azt tanácsolom h ne hódolj be mindenben, mert egy nap majd anyós kidob a házából és akkor rosszabb lesz a helyzet, velem megtette, ki akart dobni a közös otthonunkból, már azt is a tulajdonának képzelte, ahogy a fiát......el se tudom képzelni mit mondtam volna, ha mondjuk ez náluk történik talán, h csomagolok.....de így legalább mondhattam h "én otthon vagyok"!

Minden jót!

2010. aug. 4. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!