Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megölték már valaki szüleit,...

Megölték már valaki szüleit, rokonát vagy hozzátartozóját? Stb?

Figyelt kérdés
Érdekelne ki hogyan élte tul......vagy azt a félelmet ami utána maradt.....
2011. szept. 13. 13:45
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy távoli rokonomat Kanadában. Előléptette egy nagy muti cég, fővezetővé...következő este holtan találták. A dolgot elsimították...senki nem volt bűnös.
2011. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem
2011. szept. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamámat anno a 80-as években egy párthoz közeli ember ütötte el autóval. Na abból se lett semmi. Én még apró voltam pontosan 3-4 napos. De azóta se nagyon mesélnek a dologról.
2011. szept. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
89%
engem csak próbáltak, de hát kevés sikerrel....
2011. szept. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Ez mindig szörnyü......Persze ez is,de inkább az érdekelne vagy olyan akit már elötte bántalmaztak vagy fenyegettek....ilyesmi.Mivel én is átélteem ezeket fontos nekem,hogy segisek másokon és lássam mások hogyan élték ezt tul....
2011. szept. 13. 13:50
 6/41 anonim ***** válasza:
89%

Az édesapámat.1996-Nyírő Gyula kórház-fekete angyal.

Félelem nem maradt,csak mérhetetlen gyűlölet.

2011. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

ma 13:49

elmesélnéd hogyan sikerült tulélned vagy megusznod?

2011. szept. 13. 13:50
 8/41 A kérdező kommentje:
Jó tudni vagyis persze nem jó,de igy legalább nem érzem magam olyan egyedül és jó a tudat,hogy mások is tulélték és folytatni tudják az életüket....
2011. szept. 13. 13:52
 9/41 anonim ***** válasza:
93%

Igaz nem vesztette senki az eletet de azert nagyon durva:

Anyosomek eppen hazaerkeztek a szinhazbol amikor anyos a haloszobajukban egy pasit talalt hatalmas kessel a kezeben. Eppen rabolni/pakolni keszult. Amikor anyos betoppant mit sem sejtve a haloszobaba a pasi mar elokapta a kest (gondolom hallotta a lepteket) es csak ott alltak egymassal szemben szoltlanul (gondolom a sokktol). Apos is belepett a szobaba mivel valamit kerdett anyostol de az nem valaszolt mar harmadszorra sem. Igy gondolta utannanez mi is folyik. Valahogy meggyoztek a pasit, hogy tegye le a kest es hivtak a rendorseget. En tuti elajultam volna nemhogy gyozkodjem.

2011. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Ismi 90-es években valutázott a parton, annyira jól ment, hogy a fél megye ismerte már. Fényes nappal, menet közben felrobbant a kocsijában..
2011. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!