Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megölték már valaki szüleit,...

Megölték már valaki szüleit, rokonát vagy hozzátartozóját? Stb?

Figyelt kérdés
Érdekelne ki hogyan élte tul......vagy azt a félelmet ami utána maradt.....
2011. szept. 13. 13:45
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Néhány éve megöltek egy házaspárt (nem nevezek meg semmit, senkit név szerint, az egész országban ismert haláleset volt)lényeg, hogy ügyfeleim voltak, nagyon kedveltem őket. De amikor megtudtam, hogy aki elkövette szintén ügyfelem volt, sűrűn dolgoztam neki és nagyon jámbor kedves fiúnak ismeretem, na akkor fogtam padlót.
2011. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy általános iskolai barátnőmnek a papáját ölték meg tavaly nyáron hajléktalanok. Ha érdekel a történet, akkor itt megtalálod a cikket:

[link]

2011. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
13:50!! Menthetetlen volt már édesapád? Részvétem és sajnálom.
2011. szept. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
13-49 es vagyok, itt mindenki előtt inkább nem írom le.... a lényeg hogy hagytam volna magam, akkor már halott lennék
2011. szept. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
13:55 voltam. Van egy másik eset is, talán ez inkább válasz a kérdésedre. Felnőttként, esti tagozatra jártam épp egy iskolába. Első évben az egyik osztálytársamnak (nem magyar) alkalmazottai megölték a szüleit. Akkor a srác nem is folytatta az iskolát, de később talpra állt, mert azóta ő viszi tovább a vállalkozást. Nagyon drukkoltam neki, előtte is szerettük fogyasztani a termékeit, de azóta még inkább csak azt vesszük, hogy ezzel is hozzájáruljunk ahhoz, hogy legyen értelme.
2011. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Apu kollégáját 1995-ben. Taxisgyilkosság párezer forintért.
2011. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nem volt menthetetlen.Ezt csak a médiában próbálta úgy beállítani a kórház,hogy a drága nővérke csak halálos betegeket végzett ki,így ők jobban jöttek ki belőle.

A fele sem igaz.

2011. szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyik volt osztálytársam anyukája szúrta le részegen az apukáját (pedig egy jó hírű iskolában volt mindez)... szegény srácon látszik ma is, hogy ez egy életre megpecsételte a sorsát.
2011. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Még kisebb voltam, mikor megölték egy rokonomat és a felnőtt lányát. (Nagypapám testvérét és neki a gyerekét.) Mivel gyerek voltam, én utána nagyon sokáig féltem, hogy hozzánk is bejönnek és bántják valamelyikünket.
2011. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak menthetetlen betegeket ölt a fekete angyal?

Akkor ugyan miért tette? Eszem megáll!

2011. szept. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!