Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megölték már valaki szüleit,...

Megölték már valaki szüleit, rokonát vagy hozzátartozóját? Stb?

Figyelt kérdés
Érdekelne ki hogyan élte tul......vagy azt a félelmet ami utána maradt.....
2011. szept. 13. 13:45
1 2 3 4 5
 31/41 F.Norbert válasza:
100%

Hát nekem nagymamámat jó pár évtizede elakarták ütni az oroszok egy tankkal, ő biciklivel volt és beborult egy árokba aztán végül csak kinevették.


Engem pedig 2006-ban majdnem megölt 3 roma fiatal, téli este volt és mentem a kihalt utcán Budapesten, egy ilyen park mellett mentem el, és hallottam,hogy jönnek valakik mert elég hangosan beszéltek, már sejtettem,hogy kik, de a szándékukról mit sem tudtam.A park melletti járdára mentek ők is ahol én halottam, és így pont összetalálkoztunk, ők megálltak én sétáltam tovább aztán csöndben maradtak és mentem előre mikor az egyik hátulról elkapta a nyakamat és egy kést nyomott a bordáimhoz.A másik kettő meg elkezdett turkálni a zsebembe.Marhára be voltam szarva ,de tudtam,hogy akár meg is ölhetnek ha meg mégsem én nem tudom azt el fogadni,hogy ki raboltak mert mindig is azt hajtogattam az ismerőseimnek,hogy engem soha nem fognak kirabolni.

Abban nem reménykedtem,hogy bárki is jönni fog az utcán mert a 2x2 sávos autóúton egy autó nem jött ezekben a percekben...nemhogy gyalogos.

Jártam bokszolni több évig, ezért bíztam magamban,hogy megverni biztos nem fogom őket mert hárman vannak késekkel, de visszatudom tartani őket egy-két ütéssel amíg elfutok.

Így is történt, lefejtettem egy másodperc alatt a cigánygyerek karját a nyakamról és a zsebemben turkálót fellöktem a késesnek meg adtam egy jobb horgot, de mintha meg sem érezte volna, csak annyira volt hatásos,hogy elfutottam pontosabban ki az útra ők meg mindhárman futottak utánam, és kiabálták, hogy megölnek meg stb...

Aztán ahogy futottam egyszer csak eltűntek, észre sem vettem,hogy mikor ráztam le őket, aztán leintettem egy autóst és fel hívtuk a rendőröket, mikor leültem iszonyatos fájdalom hasított belém a bordáimnál, és egy szép hosszú vágás volt, szerencsére csak hámsérülés volt, viszont a kabátomat szépen széthasította.

Annyira be voltam sokkolva hogy észre sem vettem mikor megvágott, a heg azóta is megvan, nem olyan jól látszik,de én tudom pontosan mettől meddig tartott.

Egy régi Samsung telefonom volt azt elvették, de nem sokat ért...

Azóta sem tudom kik voltak azok, a rendőrség se...(nem meglepő)

Egyébként annyira buták voltak,hogy a kabátomat nem kutatták át csak a gatyámat...a kabátomban ugyanis 60 ezer forint készpénz volt.

2011. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen nem ismertem, de egy férfi kivágta a hegyünkről az összes fát és ellopta. Feljelentettük, de a tárgyalásra már nem tudott eljönni mert agyonverték a cigányok. :S
2011. szept. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
7 évet kapott emberölésért??? :O Basszus aki adót csal meg lop (nem nagy értéket) az kap ennyit :S
2011. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Keresztapámat 2 lövéssel...a tulajdon asszonya
2011. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Ez mind szörnyű.
2011. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 8-9 éve egyik este vártam a buszra. A buszmegállóban volt még pár ember. Egyszer odaállt elém egy részeg fazon, és cigit kért. Mivel éppen dohányoztam, nem mondhattam, hogy nincs, és jobbnak láttam, ha nem ellenkezek, szóval adtam neki egy szálat. Erre ő elkezdett magyarázni, hogy milyen boldogtalan, és milyen borzasztó a családi háttere, stb. stb.. Mivel nem érdekelt, és nem akartam, hogy rámszálljon, meg mindenki engem bámuljon, ezért lassan-lassan arrébb sétáltam. Erre ő elém ugrott, elkezdett üvölteni, hogy őt senki sem hallgatja meg, sem a családja, sem én, se senki, (ekkor mindenki eltűnt a buszmegállóból...) és vegyem tudomásul, hogy ő hentes és mészáros, és gondolkodás nélkül kinyír engem. Ekkor elővett egy pisztolyt, és rámszegezte. Ekkor sokkot kaptam. Valahonnan odakerült két srác, elkapták, dulakodtak. Tényleg csak emlékfoszlányaim vannak, meg a pisztoly hangjára emlékszem, ahogy kiesett a kezéből. Aztán valaki megkérdezte, hogy hívja-e a rendőrséget. Nemet mondtam, mert nem akartam, hogy folytatása legyen. Aztán hazakísértek. Nem sokon múlt...


Érdekes egyébként, hogy ilyen helyzetekben milyen érdekesen működik az emberi agy. Pl. mikor a gyomromra szegezte a pisztolyt, valahogy az futott át az agyamon, hogy csak ne a gyomromra lőjön, mert akkor az nagyon fájdalmas, és hosszú halál lesz, inkább lőjön fejbe. Nem tudom, hogy honnan jött akkor ez a gondolat, de biztos voltam benne, hogy meghalok.

2011. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem írni, hogy 31N vagyok, akkoriban 22-23 voltam.
2011. szept. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
biztos hogy a kezét törtem volna a csávónak..
2011. szept. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

apukam nagybatyjat kiloktek a mozgo vonatbol. beesett a sinek koze es harom fele szeletelte a vonat, azonnal meghalt.

egyebkent ha mar masoknak is vannak osszeeskuves elmeletei, a mi csaladunknak is van, ugyanis ez a kommunizmus alatt tortent, es olyan helyen dolgozott, es olyan dolgokba keveredett bele, ami miatt elkepzelheto, hogy utban volt.

egyebkent 10 evig vizsgaltak az ugyet, egyertelmu volt, hogy kiloktek, de a hivatalos papirokba az kerult bele, hogy kiesett

2011. szept. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az unokanővéremet ölte meg egy srác pár évvel ezelőtt. Szörnyű érzés volt mivel nagyon közel állt hozzám. Még most is elszomorodom ha rá gondolok. A sráccal aki megölte egy jó ideig kapcsolatban voltak majd az unokanővérem szakított vele és a srác ezt nem bírta elviselni. Pár nap múlva a srác kihívta sétálni őt, hogy beszéljék át ezt az egész dolgot. Ki is ment és szegényt megfojtotta. A holttestét 2 kisgyerek találta meg az erdőben az eset után 1 hónappal. Rendőrségi eljárás indult de mivel nem találták meg a tettest ezért gyorsan le is zárták. Belegondolni is rossz abba, hogy ez a szemét gyilkos szabadon mászkál az országban és esetleg ismerem is.
2011. szept. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!