Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megölték már valaki szüleit,...

Megölték már valaki szüleit, rokonát vagy hozzátartozóját? Stb?

Figyelt kérdés
Érdekelne ki hogyan élte tul......vagy azt a félelmet ami utána maradt.....
2011. szept. 13. 13:45
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátom apukáját megölték. Nem tudok túl sokat az esetről, addigra már nem éltem velük, de a mai napig nem tudtam elhinni... Ahogy hallottam, megvan a tettes, talán már a büntetését tölti, de még a családdal sem volt túl bőbeszédű a rendőrség. Szívesen segítenék valahogy a családnak, de inkább nem akarom őket ezzel zaklatni, nem tudom hogy fogadnák, egyáltalán igénylik-e.
2011. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Kiadott változatban a vádiratban is az állt, hogy csak menthetetleneket ölt. Persze hiszek neked, azért is voltam kíváncsi egy áldozat állítására. Még egyszer sajnálom :(
2011. szept. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért,ezt én is szeretném tudni,de egy beteg elmét soha nem fogunk megérteni.

Egyébként meg nem valami isten ő,hogy eldöntse kinek mikor kell meghalnia,ha menthetlen,ha nem.

2011. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Nagybátyámat,édesapám öccsét(már apu is halott)ölték meg a 80as évek közepén. Leütötték,majd az árokban hagyták szinte meztelenül,a hidegben. Mikor megtalálták még élt. A kórházban halt meg,már nem emlékszem meddig,de kómában volt.

29éves volt akkor,én 6. Mai napig emlékszem rá,persze nincsenek,éles emlékképeim,de azt tudom hogy nagyon szeretett! A temetésén ott voltam,és arról is vannak emlékfoszlányok.

32/N

2011. szept. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Édesapám munkatársát és családját(aranyműves volt)egy éjjel lelőték őt,a feleségét és a két gyereket,másik munkatársának a gyereki megmaradtak mert nem voltak otthon,apuka anyuka meghalt.
2011. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Ez mind milyen szörnyü.....meg az is hogy nem vagyok egyedül evvel a problémával....Nekem anyukámat ölték meg és csak a szerencsén mulott,hogy ma élek.Mai napig félek minden eggyes nap,pedig 5éve történt....
2011. szept. 13. 14:34
 27/41 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. szept. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
jézusom...kik és miért ölték meg anyukádat???
2011. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Ez mind borzalmas! :(

Nekem nem rokonom, hozzátartozóm, hanem egy óvodástársamat ölték meg. Akkor már nem voltunk óvodások, már iskolába jártunk, úgy hallottam. A saját házuk liftjében valami perverz elkapta és ha jól tudom megfojtotta. Azóta is sokszor eszembe jut az a kisfiú. Már régen történt, én most 37 éves vagyok.

2011. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Én 27.Egy vadállat,aki beépült a családunkba anyukám válása után 3évvel.Kedvesnek mutatta magát aztán átváltozott állattá és nem tudtunk megszabadulni töle......aztán ez lett a vége.Tehetetlennek éreztük magunkat és senki sem segitett.7évet kapott,nemsokára szabadul,fogalmam sincs hogyan tovább.Gyerekeim vannak és féltem öket.Azért irom le,azért mondom el mások is tanuljanak belöle,hogy nagyon nem mindegy kivel barátkozunk és elegyedünk szóba.Aberrált egy világ.
2011. szept. 13. 14:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!