Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férj/feleség mégse tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férj/feleség mégse tudja elengedni a szüleit, váltál így?

Figyelt kérdés
Arra gondolok h minden szép és jó kissé ragaszkodó anyós após, boldog évek, néha viccesen megjegyzed h anyukádék mindent szeretnének tudni. Aztán esküvő, gyerek, közös lakás és azt veszed észre, h minél közelebb kerülnél a párodhoz annál jobban rántják vissza a pórázt, h anyósék naponta jönnek leteremtenek és ha a párod segítségét kéred, ő csak téged ócsárol, h miért bántod a szüleit. Egy idő után az ágyban szinte négyen fekszetek és ha heti 7-szer nincs közös program anyuval és apuval, akkor már megy a lelki zsarolás, h nincs kedve a kedvesnek semmihez....Hasonló helyzet?
2010. aug. 2. 12:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nagyon utálatos egy helyzet ez, olyan tanácstalan vagyok. Attól tartok, ha azt mondom maradjunk azért megy tönkre a házasságunk, ha meg megyünk akkor tuti tönkremegy:-( próbálom úgy felfogni, hogy jó lesz minden és remélem így is lesz. Csak nem értem, hogy a férfiak miért nem tudnak a szülőkről úgy leszakadni ahogy a nők.
2010. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

a terhességem minden napján sírtam, mert a férjem egyszerűen nem akart velem lenni....mitől vagyok rossz? mit tehetnék még, h érdekelje h mi van velem......ha az apja csak megbotlott már nagyon kellett sajnálni, én meg le se voltam sz@rva, h mi fáj v mit érzek.....

kegyetlen érzés a szeretett embert szinte más karjában boldognak látni és még nem is panaszkodhatsz, mert mégis az anyja, apja......

......rémálom volt és rettentő megalázó, ha visszagondolok még mindig dühös vagyok!!!

Nem tehettem semmit, most a volt férjem próbál visszakapni, de számomra ő csak egy teszetosza kisfiú, nem férfi, én nagyot csalódtam benne.

Az esetből csak tanulni tudok, az én fiamból nem nevelek ilyen életképtelen embert!

2010. aug. 4. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!