Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mellette maradni vagy elengedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellette maradni vagy elengedni?

Figyelt kérdés

A férjemet 11 éve ismertem meg, 7 éve vagyunk házasok. A hét év alatt 5-ször estem teherbe de sajnos mindig elvesztettük a babákat.

A férjem a fejébe vette, hogy én nem is akarok neki gyereket szülni. Tegnap felvetettem a kérdést, mi van akkor ha soha nem lesz gyerekünk. Azt mondta akkor nem tud velem együtt élni. Hiába magyarázom, hogy egy gyerekhez mégiscsak ketten kellenek. Hajthatatlan.

Én elengedném, hogy egy másik nővel boldog legyen. Erre meg azt mondja, hogy megfutamodom.

Most mit csináljak?


2009. nov. 17. 14:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Én elhajtanám a bánatba! Még benned kelt lelkiismeret furdalást??? És akkor legközelebb már ezen is stresszelni fogsz és szegény babának még nehezebb dolga lesz. Ha ennyire támogat, akkor el kell gondolkozni a dolgon. Nálunk fordított szitu volt (lehet, hogy a férjemnek nem lehet gyereke), de fel se merültek bennem ilyen gondolatok, mint a férjedben.
2009. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

"Tegnap felvetettem a kérdést, mi van akkor ha soha nem lesz gyerekünk. Azt mondta akkor nem tud velem együtt élni. Hiába magyarázom, hogy egy gyerekhez mégiscsak ketten kellenek. Hajthatatlan.

Én elengedném, hogy egy másik nővel boldog legyen. Erre meg azt mondja, hogy megfutamodom. "


Ez ellentmondás önmagában is. Voltatok orvosnál? Veled minden rendben? Vele is? Akkor még jópár lehetőség van, hogy teherbe ess. Ha kiderülne, hogy szervi vagy egyéb okai vannak, hogy nincs baba , akkor se most lépjen ki a házasságból. Ott az örökbefogadás lehetősége is.

2009. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha ilyet mond, akkor nem is szeret igazán és lehet,hogy az a pici baba ezt érzi és azért nem jön. Ismerek olyat,aki a férjétől szintén évekeig nem esett teherbe vagy elment a baba. Ott is szétmentek. Aztán a nő belekerült egy boldog kapcsolatba,ahol a férfi úgy fogadta el,hogy soha nem lehet babájuk,pedig a férfi is mindig vágyott gyerekre. De, és itt jön a lényeg, ők úgy gondolták,hogy akkor ketten lesznek boldogok,mert a szerelem nem a gyerektől függ. Végül egy év múlva a nő terhes lett és azóta van két kislányuk. Magyarul,ha a férjed szeretne soha nem okolna téged,pláne,hogy szörnyű lehetett 5 babával elvetélned.
2009. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Ez a pasi érzelmileg zsarolni akar téged...mintha a te hibád lenne, hogy nem marad meg a baba. Mi vagy te, banyek elletőgép, hogy ha nincs gyerek, akkor mehetsz Isten hírével?

Nem lehet hogy ez a sors keze, hogy ennek a férfinak nem érdemes gyereket szülnöd?

Orvosnál voltatok már? Mit mondott?

2009. nov. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Biztos jól le leszek pontozva...

De szerintem is megfutamodsz. Bár nem volt szép tőle (sőt), hogy azt mondta, hogy akkor elhagy, de ha belegondolsz, 7 év alatt meg sem fordult a fejébe. Kitart melletted. Csak gondolom neki sem könnyű feldolgozni. Egyébként ez is megfutamodás, csak a részéről. Közösen kell megoldanotok, orvostól-orvosig járni, kelni, amíg siker nincs.

Nem hinném, hogy bármelyikőtök is el akarná hagyni a másikat, csak (teljesen érthetően) nehezen dolgozzátok fel. Kb. annyira gondolhatta komolyan az "elhagylakot", mint Te, hogy "akkor menjen más nőhöz". Szerintem ezt mindketten csak "végső elkeseredésetekbe" mondtátok.

Fel a fejjel, beszélgessetek sokat, és ne bántsátok egymást. Ezt együtt kell megoldanotok.

30 hetes km

2009. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Öt orvosnál megfordultunk, 3 genetikussal is beszéltünk, köztük volt a Czeizel Endre is. Két génemmel van is kis probléma de ez még nem lenne akadály.

37 évesek vagyunk. Az édesanyja őt 38 évesen szülte.

Az anyukájának is elment 3 baba mire ő megszületet.

A legrosszabb az, hogy a jövöhéten lenne a házassági évfordulonk. Egy hét múlva derülne ki, hogy esetleg ebben a hónapban akár még sikerülhetett is. Bár tegnap nagyon kiborultam és sokat sírtam, ha a baba esetleg uton lett volna szerintem tegnap meggondolta magát.

2009. nov. 17. 16:13
 7/18 A kérdező kommentje:
Örökbefogadásról hallani sem akar.
2009. nov. 17. 16:14
 8/18 A kérdező kommentje:
Kedves kismama úgy érzem valahol igazad van. De ezek után hogy bújjak vele ágyba? Veszekedések kb 2 éve vannak köztünk a gyerektelenség miatt. Lassan már csak a megfelelő napokon vagyunk együtt és amikor megjön a mensim azon görcsölök, hogy hogyan mondjam el neki és ő hogy fog reagálni rá.
2009. nov. 17. 16:30
 9/18 anonim ***** válasza:
akkor viszont neked kellene kilépned. Ha nem fogad el így, akkor keressen "magáhozvalót". Ha egyházi esküvőtök is volt, azt tanácsolnám, hogy ismételtesd el vele az ígérete szövegét. "Sem egészségben, sem betegségben..."
2009. nov. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Jó időben próbálkoztok? 28 napos ciklusnál a 10 -17 napig minden nap esetleg minden másnap utána párna a feneked alá és fél órás pihi.Sok sikert szorítok!!!Ez csak érzermi zsarolás amit művel veled.
2009. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!