Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért van az hogy nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem tudom "elengedni" az exemet?

Figyelt kérdés

Lassan 1éve váltunk el, előtte is tartottunk már szünetet.

A kapcsolat a gyermekünk születése után romlott meg legfőképp az anyagiak miatt.Rossz volt már minden igy szétmentünk,de egyszer sem próbált meg békülni.

Én még csak pár hónap múlva kedzem újra a munkát.Minden héten van hogy egy héten többször is jön a gyerekéhez, eléviszi imádja.

Viszont én nem tudom miért, de nekem nagyon rossz.Valahol legbelűl várnám vissza,hogy egy család legyünk elfelejtve a gondokat.Lehetne még ez?A férfiak nem szoktak ilyenen gondolkodni?Vagy ő már teljesen lezárta és csak a gyerek számit, ill. az hogy új barátnőt találjon?Hiszen anyagilag sokkal jobban járt igy..

Tudom hogy nem kéne agyalnom ezen de nem is tudom mi van velem..Egyszer jó minden és nem érdekel,tudom hogy sokkal jobb ez igy, de néha magambazuhanok.


2010. aug. 16. 11:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azért nem tudod elengedni az exedet mert szerelmes vagy belé, kötődsz hozzá, az életed részévé vált és fontos számodra.
2010. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Így van.

Szeretitek egymást, mint ahogy én is a mai napig a volt feleségemet.

2010. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
O csak kertelt de hidd el mikor hazament tuti ezen gondolkozot amit mondtal!Ha annyira nem akarna teged nem menne bele a kozos programokba se,amugy meg az is gyanus hogy nnem kereset masik baratnot!Probalkoz minnel tobbet beszelni vele a gyerekrol es rolatok!Sok szerencset!Szerintem meg van remeny!!!!
2010. aug. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm,igazatok van de nemtudom.Azt hogy keresett e új bnőt azt nemtudhatom, elmondasáa szerint nem mert nincs ideje rá.

Viszont a barátaira igen szóval arra van időnk amire szánunk.

Többet nem tudok már próbálkozni mert pióca sem akarok lenni:(

Jajj nemtudom,az érzésem a beszélgetés után az volt hogy csak kiméletből nem mondta ki hogy nem.Én megtettem a lépést de nem volt vevő rá.Pedig jó ötletnek tünt, hogy újra randi, újra megismerjük egymást de mégsem.

2010. aug. 23. 07:54
 15/15 anonim ***** válasza:

Talan meg kereti magat; talan meg van esely. Nem biztos, de vannak ferfiak, akik ilyenek, tobbszor kell kerni azt a bizonyos dolgot toluk.

De lehet, hogy jo lenne elkezdeni valahogy beletorodni....

2010. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!