Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha valakinek mint anyanak 39...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek mint anyanak 39 ezer ft a keresete, ugyhogy alberletben lakik egy 1 eves gyermekkel, annak is csak a 20 % os gyerektartas jar? Az apanak minimalberbol kell fizetnie. Nem lehet tobbet lefogni tole?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 13:44
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
47%
Igen lényeg, ugyanis te nem csinálsz semmit, ezt kapod az államtól. De arra lenne eszed, hogy lehúzd az apát még jobban.
2013. okt. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
75%

41!

Nem, ezt nem ő kapja, hanem a gyerek!

2013. okt. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
Pláne.
2013. okt. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
35%

Jól letámadtátok itt a kérdezőt!Én is olyan helyen lakom,ahol nincs bölcsi.A családi napközi mind nagyon drága,mert azok magán kezekben vannak.Ahhoz ,hogy elköltözzön,kellene 2 havi kauciót fizetnie,és azért lássuk be nem olyan egyszerű a költözködés gyerek nélkül sem,nemhogy kicsi gyerekkel.Rosszul választott apát..és a lényeg ,hogy nem teszi azzal tönkre az életét ,hogy vele marad!!!..és igen is fizesse meg azt a 20%-ot,elvégre ő az apja,és a gyereknek enni ,ruházkodni kell...és még az is órási gond,hogy a bölcsődék nyitva tartásához nagyon kevés munkahely igazodik.Nem mehet el műszakban dolgozni,fix munkaidő,hát erre mifelénk nagyon ritka.Szerintem beszélj az Apával,próbáljátok meg együtt megoldani,ha ő jól él,nyilván nem szeretné,ha a gyereke nélkülözzön.

Ja,és emberek 1 éves gyermek még nagyon kicsi,úristen én még akkor javában szoptattam az enyémet.Emberek itt bele sem gondoltok ,ebbe a helyzetbe,csak írtok össze-vissza.

2013. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
Pontosan igy van minden!!!!!!!te vagy az elso ember aki normalisat irt!!az apukaval probaltam beszelni de egyszeruen nem lehet!!!!!!
2013. okt. 31. 18:51
 46/49 anonim ***** válasza:
77%

"Ja,és emberek 1 éves gyermek még nagyon kicsi,úristen én még akkor javában szoptattam az enyémet.Emberek itt bele sem gondoltok ,ebbe a helyzetbe,csak írtok össze-vissza."


A világ 90%kába max egy évig lehet otthon az anya gyed-en. Az, hogy 3 évig otthon lehet az anya, csak egy magyar luxus.

2013. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
77%
Akkor kap kap az anyuka 39 ezret, tegyen mondjuk hozzá az apuka is ugyanennyit. Van 80 ezer forint. Na, albérletben ennyiből sem lehet megélni, tehát előbb utóbb el kell menni anyukának dolgozni. Amúgy más gyereke is jár bölcsibe 1 évesen, nem olyan nagy tragédia. Különben meg olyan munkát kell keresni, ami mellett gyereket is lehet nevelni. Amikor gyereket vállaltál mire gondoltál, hogy fogod ellátni munka mellett?
2013. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
De hogy hogy csak ennyit kapsz? 28 évesen nincs munkaviszonyod, hogy gyedet is kapj, vagy mi? Esetleg feketén dolgoztál eddig?
2013. nov. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
54%

Azért nem tudom... iszonyú visszataszító a stílusod. Egy maréknyi normális és hasznos választ kaptál (meg sajnos sok bunkó hozzászólást is), de te egyetlen válaszadóval értesz egyet nagy hangon és sok felkiáltójellel - aki mindenben melletted áll, és ledorongolja a többi hozzászólót.


Sajnos alapból észrevettem, és ne vedd zokon, de az árva gyerekek néha nagyon unintelligens felnőtté tudnak válni. Az állami gondozás egyáltalán nem segíti elő sem az ételem, sem az érzelmi intelligencia fejlődését, nem csodálom, hogy ilyen lettél. Csak a gyerekedet sajnálom nagyon:(

2013. nov. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!