Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A volt feleségem beperelt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt feleségem beperelt, mert egy havi gyerektartással el voltam maradva, de később pótoltam. Ma kaptam egy végrehajtást 242525 ft. -ról. Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Tehát a végrehajtási pere teljesen jogtalan volt. Ki fizeti ilyenkor a perköltséget? És hogyan lehet az, hogy egy havi elmaradás után már végrehajtót lehet bárkire küldeni?

2013. okt. 4. 18:44
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
90%
Azért ennyi, mert kifizettetik veled a perköltséget és a behajtót is.
2013. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
15%
Nem lehetséges, hogy kérte a tartásdíj emelését és visszamenőleg megítélték neki? Illetve lehet ez az elmaradt tartásdíj behajtása kamatos kamatostól, de azt nem a gyerek kapja hanem a behajtócég.
2013. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem erről van szól. júlus hónapban megszűnt a munkahelyem, időben szóltam neki, hogy nem tudom adni a gyerektartást, de amint lesz pótolom. Így volt megkapta. Júliusban amikor nm utaltam bement a bíróságra és azt hazudta, hogy június óta nem fizetek és valószínüleg nem is fogok. Ma átfaxoltam a végrehajtónak a folyószámla kivonatokat és ő is megértette, hogy nincs elmaradásom. a feleségem hazudott. Ilyenkor miért nekem kell kifizetni a perköltséget?
2013. okt. 4. 19:13
 4/28 A kérdező kommentje:
40000 ft -ot fizetek, már az autómat is végrehajtás alá vonták, mert a drága volt feleségem nem fizette ki a vízdíjat 2010.-ben arra a lakásra amihez semmi közöm nem volt, de mivel közös néven volt a díjbeszedőnél a számla, az én autómat foglalták le. Albérletben lakom, 1 bőrönddel jöttem el, miért kell tönkre tenni??,,
2013. okt. 4. 19:16
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Keres egy jó ügyvédet ilyen nincs, ha fizeted tudod is bizonyítani akkor nyert ügyed van.
2013. okt. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Bizonyítottuk, elküldtük a folyószámlakivonatokat a végrehatónak.
2013. okt. 4. 19:44
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
fordulj igazolási kérelemmel a bírósághoz, hivatkozz rá, hogy nem tudtál a pereskedésről, és kérj perújítást, akkor lesz lehetőséged bizonyítani, hogy fizettél
2013. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%
Mi is hasonló cipőben járunk... :(
2013. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos sok nő lesz ilyen. Elvből pereskedik, minden hazugságot kitalál, csakhogy cseszegethesse a volt férjet. Nem tudom mi motiválja őket, de a gond az, hogy büntetlenül megtehetik, mert a bíróság még el sem marasztalja őket emiatt. Én is hasonló helyzetben vagyok, tapasztalatból tudom, hogy mire képes egy nő, ha nem kapja meg azt, amit kieszelt.
2013. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Elmeséled?
2013. okt. 4. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!