Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A volt feleségem beperelt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt feleségem beperelt, mert egy havi gyerektartással el voltam maradva, de később pótoltam. Ma kaptam egy végrehajtást 242525 ft. -ról. Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Tehát a végrehajtási pere teljesen jogtalan volt. Ki fizeti ilyenkor a perköltséget? És hogyan lehet az, hogy egy havi elmaradás után már végrehajtót lehet bárkire küldeni?

2013. okt. 4. 18:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
hable, 6 hónapra visszamenőleg a feljelentés előtt...tehát, nem, nem követelhet anyád egy fillért se
2013. okt. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
én is 6 hónapot tudtam, de nem, a pereskedés ideje alatt is ketyeg...
2013. okt. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

1 hónapot?

én a 6 éve folyamatosan emelkedő tartozást nem tudom behajtani.

a végrehajtó azt mondta, hogy gk-t nem foglal árverez, csak ingatlant. az meg nem nagyon kell senkinek olyan összegért amire kitűzte. :(

jó lenne tudni, hogy mit csinálnak azok akiknek sikeres a vh.

természetes, és jogszerű, hogy 6 éve nem kapom a megítélt gyerektartást.... mindenhonnan ezt hallom, mert sok idő .... de könyörgöm mennyi?

2013. okt. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
A volt feleségemnek bíró a nővére és alezredes a férje. Talán ezért!
2013. okt. 5. 10:50
 25/28 anonim ***** válasza:
"én is 6 hónapot tudtam, de nem, a pereskedés ideje alatt is ketyeg..." így van, 6 hónapra VISSZAMENŐLEG a feljelentés előtt, meg természetesen onnantól kezdve is
2013. okt. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
63%

"Nagyanyám mondja mindig, hogy vigyázz a nőkkel, mert átb*sz mind. Sajnos ez van,"


Nagyanyád átb*szott.

2013. okt. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam pár hozzászólást, és látom, nem csak nálunk van gond. Nekem az új nő küldi a gyerektartást, nehogy apuka véletlenül többet küldjön.

A gyerektartás összegét még akkor állapították meg, mikor az exem munkanélküli volt. Azóta már rokonok bevallása szerint havi 280 ezer tiszta keresete van, és persze törvényileg is több járna. Felhívtam, hogy talán jobb lenne, ha elkerülnénk a bíróságot és megegyeznénk egymás közt, nekem elég havi 20 ezer, bár több járna. Rábólintott, de az új asszony csak 15 ezret utal a mai napig is. Kénytelen leszek mégis a bírósághoz fordulni. Persze én leszek a legnagyobb mocsok, hogy le akarom húzni őket.

2013. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Ami jár az jár. Úgy érzem veled meglehet beszélni. Én nem kevés gyerektartást adtam, pusztán nem volt munkám, az autó hitelemet se tudtam kifizetni. Ahogy lett törlesztettem. A volt feleségem akkor élvez el ha szemétkedhet. Beteg elme!
2013. okt. 9. 18:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!