Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha valakinek mint anyanak 39...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek mint anyanak 39 ezer ft a keresete, ugyhogy alberletben lakik egy 1 eves gyermekkel, annak is csak a 20 % os gyerektartas jar? Az apanak minimalberbol kell fizetnie. Nem lehet tobbet lefogni tole?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 13:44
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
93%
nem, viszont kérhetsz segélyt az önkormányzattól, átmenetit, lakhatásit, gyerekvédelmit, vagy akár dolgozni is elmehetsz :)
2013. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
50%
Mit szeretnél, a teljes fizetését? Kapod az emelt családit, gyt-t, +ott a 39 ezred. Gondolkozzál már, te céda!
2013. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
69%
Elmehetsz dolgozni,ahogy a többi ember is tette és teszi, ahelyett, hogy azon törnéd a fejed, hogy a másik embertől mit tudj lefogni.
2013. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
88%
én alapvetően a nők mellett vagyok, de ez már azért undorító. Nem arra van a gyerektartás, hogy téged eltartson, hanem hogy a gyereket támogassa! MENJ EL DOLGOZNI!!!!!!!!!
2013. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%

Hát kaptál hideget-meleget..

A kérdésedre válaszolva.

Teljesen mindegy hogy az anyuka keresete 39 ezer forint vagy 130 ezer forint.

A bíróság mindig a következőképpen határozza meg a gyerektartás összegét 1 gyermek esetében.

1 gyereknél az apuka fizetésének max. 20 %-a vagy a jelenkori minimálbér 20%-a.

Többet nem fognak vonni belőle.

Te mint anyuka igényelheted az emelt családi pótlékot, és az önkormányzatnál kérhetsz segélyt( ha jár)

Ezen kívül törekedhetsz arra, hogy olyan munkahelyet keress ahol többet fizetnek mint 39 ezer forint. Akár két munkahelyre is eljárhatsz. ( én annak idején dolgoztam főállásban 8 órát, majd este mentem takarítani mellékállásban)

2013. okt. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
90%
Aztán már egy minimálbérből mit akarsz még??? Ha annak leveszik a 20%-át már nem lesz elég szerencsétlen hapsinak, hova nyúlnád még le? Szörnyű ez a mai világ.
2013. okt. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Nem teljesen értem, hogy mégis mennyit szeretnél? A teljes fizetését nem tudod elszedni, hiszen neki is ennie kell, esetleg albérletet fizetni.
2013. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Ha megmondanatok hova rakjam az 1 eves gyermekem azonnal elmennek dolgozni gondolhatjatok.Ahol lakom 2 eves kortol veszik fel bolcsibe csak,es nekem szuleim meghaltak,vegkepp sekim.Az apzka pedig csak minimalberrel van bejelentve,de mivel vele laktam tudom hogy kb 150 ezer amit kezbe kap,es undorito hogy o ebbol 20 at ad .pedig tudja hogy nem tudok hova menni ennyi penzbol a gyerekkel :(
2013. okt. 29. 14:08
 9/49 A kérdező kommentje:
Jaaaa es ot anyucikaja eltartja eteti ruhazza stb semmire nincs gondja szinte
2013. okt. 29. 14:09
 10/49 anonim ***** válasza:
91%

Akkor nyugodtan följelentheted amiért másra van bejelentve, mint amennyiért dolgozik.

Bocs, de ez alapján ez az egyetlen esélyed.

2013. okt. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!