Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha valakinek mint anyanak 39...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek mint anyanak 39 ezer ft a keresete, ugyhogy alberletben lakik egy 1 eves gyermekkel, annak is csak a 20 % os gyerektartas jar? Az apanak minimalberbol kell fizetnie. Nem lehet tobbet lefogni tole?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 13:44
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
63%
Szia, én nagyon sajnálom ami veled van. Esetleg ha anyós nem dolgozik, akkor abba belesegíthetne, hogy amíg dolgozol, vigyázz a picire. Sok szerencsét, remélem kilábalsz ebből.
2013. okt. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Anyosom havonta egyszer ha eljott megnezni a gyereket,max 2 orara,soee vigyazott meg ra :( ma megyek a csaladsegitobe mit tudnak segiteni legalabb meg felevig mig nem tudom blcsibe adni mert itt ahol lakom 2 eves kortol van.es kerem minel elobb tudjam beadni,es szerintem munkat is fogok kerni a hivataltol konyhara vagy konyvtarba vagy stb amit adnak,mert boltos a szakmam es ugye boltokba mar hajnalba jarni kell dolgozni,es nekem itt a gyerek is.Koszonom a megertest azoknak akik irtak,normalis dlgokat :-)
2013. okt. 30. 07:08
 33/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy létezik-e még ilyen, de talán kereshetnél vmi szociális jellegű szállást, mint amit régebben a leányanyáknak tartottak fenn például.


Egyébként részvétem, tényleg nagyon szomorú, amilyen helyzetben vagy :(

2013. okt. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
Most jovok a csaladsegitobol hogy nem e tudnanak valamiben segiteni,de ok nem :( eleg szomoru,mert nem a sok .... on kelenne hanem az ilyeneken.kertem hogy nem e lehetne hamarabb beraknom a gyereket bolcsibe,hogy tudjak menni dolgozni,de meg nem engedik.gondoltam megprobalom :(
2013. okt. 30. 11:12
 35/49 anonim ***** válasza:
100%
ha ott a faluban nincs valami öregasszony, aki pár ezer forintért vigyázna a kisgyerekre, amíg te dolgozol?
2013. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Ha minden kötél szakad, állami gondozásba adhatnád a gyerekedet, amíg egyenesbe nem jössz anyagilag. Nem tudom, mi a procedúra, hogy néhány év állami gondozás után visszakapd, de érdemes lenne utána nézni.
2013. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim válasza:

Nem fogod tudni bebizonyítani, hogy a volt párod többet keres mint állítja.

Keress máshol albérletet és vannak anya szállók is!

Sajnos a gyereket te is vállaltad és számolnod kell vele, hogy még rosszabb helyzetbe is kerülhettek majd a gyerekkel.

És tényleg örülj, ha nem veszted el a gyereket..nem elég hogy szereted, el is kell tartani:(

Nhéz helyzet:(

Barátaid sincsenek???

2013. okt. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
Soha nem adnam a gyerekem állami gondozasba !!!!!!!!!!!!!!!inkább mennek akkor anyákszallasara.!kozbe megtalaltam a testveremet es azt mondta ide jon hozzank es segit! :-).
2013. okt. 31. 05:56
 39/49 anonim ***** válasza:
Egyébként a 39 ezer forint nem a kereseted, hanem a gyes meg a családi! Ez nem kereset, ez jövedelem.
2013. okt. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Es szerinted most ez a lenyeg??????? :-). Nevetseges nemelyik ember!
2013. okt. 31. 09:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!