Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha most derítettem ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most derítettem ki, hogy az eddig közösen nevelt gyerek nem az enyém, akkor válás után nem kell tartásdíjat fizetnem, igaz?

Figyelt kérdés
A terv: A közös szerzett és most is közös lakás fele az enyém, ahogy kell, a közösen szerzett vagyon fele is és viszlát. Gondolom ha a gyerek nem az enyém, akkor nem kell tartásdíjat fizetni.
2013. szept. 15. 13:24
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2016. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 Shacham válasza:
Nekem pedig további kérdésem ,hogy amennyiben kiderül,hogy a gyermek nem az apáé, akkor visszamenőlegesen visszaperelhető-e a csaló feleségtől az addig kifizetett gyerektartás?
2018. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!