Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem? Hogy bízzak benne ezek után? Helyre hozható még ez?

Figyelt kérdés

Röviden!10éves kapcsolat 2gyerek!

Férjem interneten keresztül megismerkedett valakivel!

Rájöttem lebukott!Szabadkozott szeret nem tesz ilyet!

Rá egy hétre mert ugyebár gyanakvásom megmaradt kiderült szerelemes a nőbe és ő is belé!

De a gyerekek miatt tuti nem hagy el mert a biztosat nem hagyja itt a bizonytalanért!

Ha meg a gyerekek miatt marad akkor ez már el van ...

Szóval nem tudom hogy bízzak meg benne?

Hogyan hódítsam vissza ha egyátalán megérdemli?

Vagy tényleg mindenért én vagyok a hibás!

Szex nem történt de úgy érzem az érzelmek miatt ez megcsalás!

Legalábbis nálam!

Örülnék ha valaki olyan is írna aki járt már ilyen cipőbe!


2009. okt. 17. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem csak annyi volt egyszer hogy egyszerre ismertem meg két lányt. Szóval egy időben. És az egyik már kinevezte magát barátnőmnek meg hogy onnantól kezdve nem nézhetek más nőre de persze ez nem volt lehetséges. Volt hogy az egyik lánytól mentem a másikhoz.
2009. okt. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


hát, kedves első, most aztán maximálisan megírtad a választ :D Kedves kérdező! Ha a férjed ilyen könnyedén ismerkedik, és vonzó számár az újdonság.. érdemes lenne elgondolkodni , hogy min csúszott szét ez a kapcsolat? Te érzel -e még vágyat íránta? egyáltalán érzel-e valamit iránta? Mert ha csak hüvős felebaráti szeretet van a szívedben, akkor már Te is tudod a választ...Azért ne maradj vele, mert a gyerekek... a gyerekeknek fontos , hogy boldog, kiegyensúlyozott családban nevelkedjenek. Ebből a helyzetből meg még sok vita várható.

2009. okt. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt Te tudod! Valószinüleg meglehet oldani, ugy hogy szerelmesek lesztek egymásba... tehát ujra elkezdeni foglalkozni egymással stb ( de előtte ezt a másik nőt letisztázni és elfelejteni ) Ha ugy érzed, hogy már Ö nem fog szeretni akkor hagyd, ha látol rá esélyt akkor beszéld meg vele, hogy mi lenne ha ujra elkezdenétek a kapcsolatot! Sok sikert!:)
2009. okt. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Először is az okokat kellene megtalálni, hogy egyáltalán miért ismerkedik más nővel? (akibe azután véletlenül még szerelmes is lesz) Valamit elronthattatok, krédés, hogy mindketten szeretnétek-e még helyrehozni. Ha csak az egyikőtök nyitott a probléma megoldására, nem érdemes erőlködni. Sajnos voltam hasonló helyzetben, nálunk a válás felé halad a házasságunk.
2009. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 10:18 igazán hasznos volt amiket írtál

Mindenkinek köszönöm a választ

Szeretem a férjem de ha csak a gyerekek miatt szeretné rendbe hozni az valahol nem jó!

Szóval a nő se akar lekoccolni róla és a férjem is keresi még a társaságát

persze titokba de meg van a magam praktikája

meg a számítógép csodákra képes!

annyira nem őszinte hogy ezt leüljünk és megbeszéljük

2009. okt. 17. 10:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Keressetek fel egy házzaságterápiát, és mond meg neki, ha erre nem hajladó, akkor vége a házasságotoknak. Viszont akkor tartanod is kell magad ehhez.
2009. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én voltam ilyen helyzetben csak ott én voltam a harmadik. volt élettársa és gyereke. Megismerkedtünk egymásba szerettünk (persze nem egyből). Nagyon sokáig szenvedtünk, mert nem akarta elhagyni a családját, és nem azárt mert szerelmes volt az élettársába, hanem mert nem akarta elhagyni a fiát és mert az biztos volt. De 2év után rájött, hogy ez így nem megy, összepakolt és eljött. Azóta már a felesége vagyok és jobban szeretjük egymást, mint valaha. Én azt gondolom, hogy csak a gyerek miatt nem szabad együtt maradni senkivel. Ha nem szeret már, akkor sajnos lépni kell, hisz így előtted is ott a lehetőség, hogy találsz vki olyat aki szerelmes beléd és akivel boldog lehetsz. Ne törődj bele a boldogtalanságba és a bizalmatlanságba, csak azért, hogy egy család maradjatok!
2009. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia na én pont ugyanebben a cipőben járok. 13 év 2 gyerek. A férjem interne társkereső és szerelem egy másik nővel. Eleinte szabadkozott hogy csak engem szeret. De ennek is vége lett. Most már azt mondta, hogy akkor sem jönne visszahozzám, ha nem lenne senkie. Persze elköltözni nem akar mert nincs hová. Ugyhogy én szépen nézzem végig ahogy ő elmegy a nőjéhez. csetel stb.

Na szóval első fázis: Nem hiszed el, hogy ez veled történt. Sajnálod magad és teljesen kivagy, nem eszel és csak emészted magad. Második fázis: Dűh utálom gyülölöm sosem bocsájtanék meg neki, még ha térdenállva csuszna akkor sem. Harmadik fázis: Könyörgés hogy kezdjétek újra mármint a te részedről: persze a pofánkba kapjuk, hogy nem. Negyedik: Na ebből elég kifested magad fogod a gyerköcöket és irány egy barátnő bulizás ismerkedés más pasikkal. Na erre már a férjed felkapja a fejét. Mindig csinos legyél amikor megjön legyél kedves., és mesélj hogy milyen jót buliztál a gyerekek is jól érezték magukat., Tudod lehet gyerekekkel is bulizni ők játszanak te pedig beszélgetsz a bartánőddel iszogatsz.

Egy kis hazugság belefér megismerkedtél a barátnőd egyik férfi ismerősével és hogy milyen kedves. stb.

Végül ha már ez sem érdekli, akkor közöld vele, hogy rendben csináljon amit akar. de te nem fogsz eltemetkezni miatta. Ne szóljón bele, hogy te hová mész mit csinálsz kivel hol stb. Mink most itt tartunk. Persze mindig meghalok egy kicsit mikor megy a nőhöz de összeszoritom a fogam és megyek a barátnőmhöz, ugy kibirom. Valaki legyen melletted aki segit. Előbb utobb rá fognak jönni, hogy mit vesztettek ezt elhiheted ez biztos, mindig igy történik. De akkor légy erős és ne bocsáss meg neki azonnal mert az nem jó ötlet. Türelem és várakozás ha szereted akkor tedd ezt. De közben járj szorakozni menny fodrászhoz. Ha látja rajtad hogy jól érzed magad ő nagyon rosszul fogja ezt tapasztalatból mondom Ha van fejlemény irj kérj privát emailt. Szeretném tudni, hogy hogyan folytatodik. És szivesen beszélek veled erről együtt könnyeben átvészeljük.

2009. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!