Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit kellene tennem? Mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Mivel indokoljam a válás elindítását?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek e Bíróságra beadni a válókeresetet.Férjem 2 éve külföldön van,Ő ott dolgozik.Ez év januárjától megromlott a viszonyunk,márciustól egyedülállóként nevelem 3 gyermekemet(18,15,9).Többször fenyegetőzött különféle feltételeket szab ahhoz,hogy együtt maradhassunk.Pl..havi 50 000 ft.-ból kellene megélnem a 3 gyermekkel,hagyjam ott a munkahelyemet keressek olyan jó fizetős állást mint neki van.Ő 1300 Eurót keres havonta.Én rokkantnyugdíjas vagyok,Rehabosként dolgozom 4 órában az összjövedelmem 65000 ft és a családi pótlék.A házunkat jelzálog terheli,ő az adós én az adós társ.A fizetése két részből áll:Magyarországon minimálbér és a kiküldetési pénz.Az ügyvédem azt mondta kérjek "nőtartást"is,mivel rokkant vagyok így nem tudok 8 órában dolgozni.1 hete a férjem kijelentette amíg bent lakom a házban nem fizeti a jelzálogot.Köszönöm a segítséget!
2011. szept. 29. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek olyan kérdések amit az ügyvédeddel kéne megbeszélned.

Nem hiszem hogy itt lenne egy tapasztalt válóperes ügyvéd aki segíthetne.Itt csakis kérdéseket,szidásokat,és mindenki más történetét fogod hallani..

Tanácsolom,hogy hívd fel az ügyvédedet és vele beszélj.

2011. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Holnap fél 12.-re beszéltem megy az ügyvédemmel az első találkozót.Sajnos tapasztalatlan vagyok ezen a téren(is)..és valójában a "kívülállók" véleményére lettem volna kiváncsi.
2011. szept. 29. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
BIZONY ÜGYVÉDRE KELL EZT BÍZNI.DE CSAK JÓ ÜGYVÉDRE.
2011. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A legszomorubb az egészben...,hogy 20 kilót fogytam nekem kell albérletbe költöznöm a kisebbik lányommal,mert a nagyobbak ragaszkodnak a házhoz..de az anyjukhoz is és az apjukhoz is.Nem nevelem Ő ellene őket,nem az a típus vagyok.A nulláról kell kezdenem az egész életemet.Szültem magamnak 3 gyönyörű kislányt akik jó tanulók,jó sportolók.Ha nem költözöm ki...akkor semmi nem marad nekik....mert ÉN nem tudom fizetni.:(
2011. szept. 29. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit is kell tenni ilyen esetben? Mindenekelőtt meg kell nyugodni, megpróbálni kívülről rátekinteni a dolgokra. Meglátod minden jól alakul majd. Ha valami véget ér, akkor kezdődik valami új is egyben. Én is jártam a Te cipődben, tudom milyen nehéz. A gödör mély ilyenkor, de csak úgy nyerhetsz, ha nem adod fel. Kitartást, éssok-sok türelmet.
2011. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Nagyon ijesztő számomra ez az egész helyzet.Hétfőn beadtam a házasságunk felbontásának kérelmét a panasznapon.Férjem ragaszkodik,hogy a kisebbik lányommal költözzek el albérletbe mire október végén hazajön 5 napra.Csak a Gyámhatóság nem engedi,hogy a 15 éves felügyelet nélkül maradjon amikor ő visszamegy,én pedig nem lakom a házban.Mindhárom gyermekem elhelyezését természetesen énhozzám kértem.Sok emberrel beszélek és a biztatásokból és a jókívánságokból merítek erőt...ezt csak így lehet kibírni.
2011. okt. 8. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!