Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy derítsem ki , hogy ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki , hogy ki volt előttem az exe?

Figyelt kérdés
A lényege az hogy 2004-ben felkaroltam egy nőt,2 hónap alatt terhes is lett,közben bamba fejjel nyomtam az ipart,de se a szüleit senkit nem ismertem.Most ismertem meg csak az anyját a bíróságon,aki ellenem tanúskodott a gyerekelhelyezési perben.Tiszta röhej:).Nagyon nagy simlis dolgai lehetnek,soha semmit nem mesélt a múltjáról,csak annyit hogy a szülei"egy szombatista k@cs@gök".17 évesen lépett le,most meg 10 év után visszatért anyucihoz.Ja és most derült ki hogy közgáz érettségije is lett hirtelen,17 évesen ugyanabból a suliból,ahonnan az anyucikának is van!

#hogy derítsem
2013. máj. 23. 11:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

miért ne tehetett volna előrehozott érettségit pl.

A volt nőd előtted lévő pasija pedig nem a te exed! Az exed exe!

Azt a pasit keresed, akivel előtted volt? Minek?

Neked jobb lesz, ha onnan megtudsz valamit?

egyáltalán tiéd az a gyerek? Vagy csak megesett a lány valahol és aztán ügyesen elhitette, hogy te vagy az apa?

2013. máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

16-os,tudom bonyolult!A gyerek az enyém az tuti.De ki volt 2004 előtt 1999-ig???Netán banki elévülések?Tudnom kellene ki volt az ex-e,mert elég látványosan ki volt törve az első foga,amit 50 ezerért megcsináltattam!Változni fog igen,ha meg tudom ki ez a nő aki kerek 5 évig volt itt,akkor még a banki elévülések is annyiban voltak...


17:mióta nagycsaládossá tette magát (2 év alatt 2 gyerek még),azóta védi a gyerekpajzs.Így már nyíltan fényezheti magát,amúgy előtte fotó nélkül volt mindenhol.


18:Itt magán nyomozok:).Csak 17-en közgáz érettségije??? A hugomnak abból van diplomája és egyszer se említette,hogy érdekelt a témában!


20:Azon vagyok,de nehéz beférkőzni egy suliba,amúgy pont az ő A,B,C-tablóképéről van hiánycikk!Szóval fennt van mindegyik,csak az Ő osztályáé nincs!

Keressesünk már valami megoldást kérlek titeket!!!!Én soha nem adom fel,de így a múltja nélkü?!?!?JA itt is vett fel az összes létező banktól személyi kölcsönöket.Egy név változtatással és a gyerek pajzsal megússza?

2013. máj. 23. 14:12
 23/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne haragudj, de neked sem ártana egy érettségi, vagy legalább az, ha kijózanodnál.

Teljesen kusza az egész nem értem mi a célod, mit szeretnél elérni???

Nem mindegy ki volt az ex? Te már csak a gyerekeddel foglalkozzál és az energiádat arra fordítsd, hogy jó apa legyél!

2013. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

23.

Van legális érettségim,magasépítő technikusom is!!!

Ebből a nőből kellene már kijózanodnom,már 9 éve nyaggat csak!!!Tudod mennyi pénzembe fájt?-Na de nem ez a lényeg,hanem az,hogy még mindig lejmolni próbál:).Nincs már a nevemen semmi úgyhogy pá!A kp.-t meg nem kérdezte senki,csak a banki tranzakciókat,ahol igen csak mínuszos!Tehát ki is tudja eltartani a gyerekét?Az ő ex-je meg igen csak érdekelne,hogy vele is azt művelte amit velem?!Nekem megoldásra van szükségem!!!

2013. máj. 23. 16:56
 25/26 anonim ***** válasza:
összejöttél egy fogatlan nővel????
2013. máj. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
nem bántásból, csak írd már le légyszi az elejétől a végéig, lehetőleg tagoltan, érthetően mert én semmit nem értek:DD
2013. jún. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!