Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy derítsem ki , hogy ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki , hogy ki volt előttem az exe?

Figyelt kérdés
A lényege az hogy 2004-ben felkaroltam egy nőt,2 hónap alatt terhes is lett,közben bamba fejjel nyomtam az ipart,de se a szüleit senkit nem ismertem.Most ismertem meg csak az anyját a bíróságon,aki ellenem tanúskodott a gyerekelhelyezési perben.Tiszta röhej:).Nagyon nagy simlis dolgai lehetnek,soha semmit nem mesélt a múltjáról,csak annyit hogy a szülei"egy szombatista k@cs@gök".17 évesen lépett le,most meg 10 év után visszatért anyucihoz.Ja és most derült ki hogy közgáz érettségije is lett hirtelen,17 évesen ugyanabból a suliból,ahonnan az anyucikának is van!

#hogy derítsem
2013. máj. 23. 11:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Azt hiszem már a válás van...vagy csak gyerekelhelyezési per mivel házasság sem volt.
2013. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Tehát 2004-ben Ő szedett fel engem,mert kellett neki egy "menedékhely".Albérletben lakott Vácott,közben állítólag akkor szakított az ex-ével.Előtte Pest és Vác közt laktak valahol...2-szer itt volt nálam,harmadszorra elfelejtett visszamenni!>És bejelentette,hogy terhes!Pedig abban voltam,hogy szedi a fogamzásgátlót...Na mindegy Istent nem játszunk és lett egy gyönyörű kislányunk!DE....Kiderült 2006 óta csalt egész 2009-ig!Nem szerettem,csak beleszerettem eleinte.Most,hogy "mindig az anyáé a gyerek",természetesen meg is kapta!De már egyre "éhesebb",ugyanis végleg elakarja szakítani tőlem dupla gyerektartással:)!A másodfokút is fellebbezte most!Mert kegyetlenül elvesztette a pert,de a gyerkőc nála maradhatott...Így,hogy még a fellebbezést is fellebbezi,mindent bukni fog!!!Ja és az ex. anyja a a főkolompos akit 10 évig nem is látott!Nagyon nagy dologba tenyereltem most,ugyanis 17 évesen,hogy lehet valakinek közgáz érettségije?!Ja és az anyuci aki most ott nyomja a "tam-tam"-ot,egy egy iskola kuratóriumi vezére.Na a lényeg,hogy tudom meg,hogy ki volt előttem az ex.?Ha vette az érettségijét és még tovább is tanul nem büntetői véletlenül???Ez a nő egyfolytában menekül valami elől,na de mi lehet az????Ha valami nem tiszta leírom..nem vagytok gondolatolvasók!Kösz a segítséget előre is!
2013. máj. 23. 12:30
 13/26 anonim ***** válasza:

A volt pasiját keresed a nőnek?

Vagy a nőről akarsz több infót?

2013. máj. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

13..!!!

BINGÓ!Mert ez a nő emberi roncsokat hagy maga után!!!Több millás sara van,azt tudom...én "vagyonos" vagyok ,de ácsi már elég a lejmolásból...

2013. máj. 23. 12:37
 15/26 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de ez a magyarázatod is pont olyan zagyva, mint az eredeti kérdéskiírásod.


Valójában mire szeretnél választ kapni?

2013. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Na akkor bogozzuk már ki ezt.

A gyerek tuti a tied?

Minek az ex?

Mi változik akkor ha megtudod ki az ex?

2013. máj. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Tedd fel a FB-ra a fotóját és kérj megosztást, hátha ismeri vki?
2013. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Az én értelmezésen szerint itt az "ex" az a nő, nem a nő exe. A kérdező a nőről akar valamit kideríteni, amit felhasználhat ellene a per során (gyermekelhelyezés, tartásdíj).

Szerintem fogadj fel egy magánnyomozót, mert már meg ne haragudj, de ha annyi eszed van, amennyi az írásodból kitűnik, akkor te itt semmit nem fogsz tudni kinyomozni.

2013. máj. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt még egy magánnyomozó se nagyon tudná kibogozni.Ha én magánnyomozó lennék ezt nem vállalnám.Bár ha azt nézzük jól el lehet vele tökölni az meg sok pénz:-)

Kérdező írj már valamit!

2013. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
A gimnáziumi évfolyamtársainál is érdeklődhetsz, egyáltalán utánanézhetnél a suliban, valóban érettségizett-e.
2013. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!