Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnátok-e ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok-e ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem rólam,hanem az ismerősömékről van szó.A férj 34 éves,a nő 31 éves.10 éve vannak együtt lassan,9 éve házasok.Édesanyám 10 éve ismerte meg őket Ausztriában,ugyanis egy helyen dolgoztak.Akkor még egy közeli faluban laktak.Aztán 6 éve költöztek ide.A férj 5 éve dolgozik unokatesómnak köszönhetően Írországban,előtte szegények voltak,mostanra már összeszedték magukat,de nem irigylem ezért őket,majd meglátjátok miért,ha tovább olvassátok.Volt egypár nézeteltérésük az évek során,mint minden másik házaspárnak.Van egy 8 éves kislányuk.A nézeteltérések 3 éve kezdődtek azzal,hogy a férj vett egy laptopot kint Írországban,és elkezdett chatelni egy másik nővel.Erre rájött a feleség,aztán összevesztek,egy hétig nem beszéltek.2 héttel később szóba álltak egymással,amikor a férj hazajött.Aztán volt még egypár vitájuk arról is,hogy a férj amikor itthon van,rengeteget iszik és kicsit butábban,durvábban viselkedik,ráadásul büdös és vagdalkozik.A feleségét elhordja mindennek,becsmérli az otthoni teljesítményét.A nő amikor nincs itthon a férje,akkor füvet nyír,főz,mos,takarít és még emellett gyereket is nevel.Néha akkor is nyírja a füvet a nő,mikor itthon van a férje.Az a férfi a garázsban találja csak meg a munkát.Sokat veszekedtek mostanában,aztán hirtelen békültek ki.Az ok pedig az,hogy a nő nem tudja eltartani magát meg a lányát meg a házat egyedül.Egyébként a nő teljesen boldogtalan a férfi mellett és ez látszik is.Azt mondta a nő,hogy már teljesen elmúlt a szerelem..aztán meg hirtelen újra beleszerettek volna egymásba?Ez lehetséges?Szerintem nem..

Szóval a kérdés az,hogy ti mit tennétek és hogy elválnátok-e ilyen helyzetben..én igen,az biztos,mert ezt a férfit sem én nem tudnám szeretni,se senki,csak ez a nő.Ugyanis ez a férfi a nőnek az összes önbizalmát elvette,lealacsonyítja.


2013. máj. 12. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy tudnám eltartani a lányom. Ha fent tudnék tartani egy albérletet és normális életet biztosítani a lányomnak (lenne pénz egészséges ételre, gyógyszerre, ruhákra) akkor válnék.


Ha nem, akkor nagyon meggondolnám. Én éheztem gyerekként, az én gyerekem nem fog. Akkor sem, ha én emiatt szenvedek. De mindent megtennék, hogy előbb-utóbb el tudjak válni. Elkezdenék valamit tanulni hogy jobb legyen a fizetésem, gondolkoznék valami vállalkozáson, ilyesmik.

2013. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem.:) várom a többi választ is!:D
2013. máj. 12. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lépnék a nő helyében.Egyértelműen látszik, hogy a pasinak nem kell.
2013. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De érdekes,mert ez a pasi a nő szerint azért építi le az ő önbizalmát,hogy a nő ne higgye azt magáról,hogy szép és ne flörtöljön másokkal.Mondjuk a nő úgysem flörtölne mással..ez a durva.
2013. máj. 12. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így megítélni. Te, mint kívülálló, te sem tudsz mindent, csak ami a nyilvánosság előtt is látható. Ismertem egy párt, akirőől senki sem tudta, hogy miért vannak még együtt. Gyalázatosan viselkedtek egymással. Csak az egyikük halála után derült ki, hogy olyan különös szokásaik voltak az ágyban, amit senki mással nam tudtak volna csinálni, csak egymással.
2013. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!