Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnátok amiatt, ha kiderüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok amiatt, ha kiderülne, hogy a párotok viszonyt folytat, vagy megbeszélnétek vele?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 20:50
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
45%
válnék, ezen nincs mit beszélni!
2013. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
78%
Ennél kicsit többet kellene tudni. Mióta, miért, volt e előzőleg is kalandja stb. Ha nem tart hosszú ideje, szeret és szereted, de megbotlott akkor közös megbeszéléssel, megegyezéssel döntenék. Hirtelen semmiképp, de nem vagyunk egy formák.
2013. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
65%
Egy igaz ember soha sem csalja meg a masikat. En inkabb lennek egyedul mint hogy elviseljem ezt.
2013. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
11 éves kapcsolat, régebbiről nem tudok, ez pár hete tarthat, mert elköltözött egy munka miatt pár száz kilométerre, és csak hétvégén jár haza. Kb 9 évvel fiatalabb az illető akivel viszonya van.
2013. ápr. 26. 20:56
 5/38 anonim ***** válasza:
27%
Őszintén szólva nőként írom, hogy attól függ, hogy adtál-e okot a megcsalásra.
2013. ápr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem fért bele, egyértelműen váltunk. Nem bántam meg!!!
2013. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
76%
Én azt is megkérdezném, hogy esetleg van-e gyereketek. Ha nincs, akkor mehet, amerre lát!
2013. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
1 éves kisfiunk van igen...tudtommal nem adtam rá okot.
2013. ápr. 26. 21:03
 9/38 anonim ***** válasza:
82%
Ha viszonyt folytat, akkor igen. Természetesen előtte megbeszélném vele. Bár én valószínűleg az egyszeri megcsalást sem tudnám elviselni, egy viszonyt pedig azt soha.
2013. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
71%

Korulmenyektol fugg.

Nalunk pl en nagyban hozzajarultam ahhoz, hogy elhideguljunk egymastol, sot, nagyreszt en csinaltam, a ferjem jo sokaig probalkozott (spontan vacsorak, kirandulsok, hetvegi utak, stb).

En pedig kozben roppant kinosan ereztem magam, sokszor beszelgetni sem akartam vele, mert ugy ereztem, hogy nincs mirol.

Nyilvan egy ido utan megunta (sok ido utan). Es lett valakije. Meg ez sem zavart kulonosebben, nem vettem rola tudomast, mert nyugalom volt. Kezdtem lazulni, oldodni, ismet kozelebb kerultunk egymashoz, akkor mondta el, hogy viszonya van, le akarja zarni, de segitsek, mert ha ismet kizarom ot evekre az eletunkbol, akkor nem fog neki menni.

Oszinte leszek: megertettem ot is. Az egy dolog, hogy nekem eleg volt akkor egy latszatkapcsolat es nem vagytam erzelmekre, tarsra, de neki nem volt eleg. Elvalni meg nem akart, nem is tudott volna.

Szoval mi megbeszeltuk, en is szembesultem magammal, nrm volt konnyu, de megtalaltam onmagam, akit o elvett es mar ertekeltem a ferfit, akihez hozzamentem.


De ha pl akkor lett volna viszonya, amikor minden jo es szep, akkor valtam colna nyomban, nem tudtam volna bizni benne tobbet.

2013. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!