Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnátok amiatt, ha kiderüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok amiatt, ha kiderülne, hogy a párotok viszonyt folytat, vagy megbeszélnétek vele?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 20:50
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
61%

Rábíznám a döntést. Ha ő szeretne részt venni a gyereke felnevelésében, akkor örülnék neki, és vele maradnék. Az idő úgyis mindent megold, és elrendeződne a dolog, elfelejtődne, hogy volt egy kis afférja.

Ha nem különösebben érdekli a dolog, akkor válnék. Bár nyilván nem akar elválni tőled, ezért is nem nyújtotta be a keresetet, "csak" viszonyt kezdett.

2013. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
32%
Az én fiam akkor 4 éves volt.
2013. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
87%
Lol. Annyi ilyen történetet ovlasok itt (is), hogy ha csak a fele igaz, akkor is helytálló a 2010-es cikk, miszerint a magyar férfiak csalják meg legtöbbet a párjukat egy EU-s felmérés alapján.
2013. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
65%

Fura, hogy ennyi nőben nincs semmi tartás és inkább tűrik, "elfelejtik" a csalást...

Kérdezem én, milyen gyereknevelés ez? Ráadásul tovább adják neki ezt a mintát, majd az ő élete is ilyen pocsék lesz felnőtt korában...

2013. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
66%

3. vagyok

Engem "csak" 6 ev utan csaltak meg, kb 2 het alatt kiderult. Az igazsag mindig kiderul... Ne haragudj hogy ezt mondom de igy ismeretlenul is hanyingerem van a ferjedtol, megcsalja a feleseget, es a gyermeke szellemi/anyagi egeszseget is konnyen tonkreteheti ezzel, egy kis elvezetert... (En mar csak tudom apa nelkul nottem fel.) 2 idezet jut eszembe errol, mindketto egy-egy dalbol valo.

"Ami igazan ferfias ugy hivjak huseg"

"Milyen ferfi aki meg egy osztont se tud legyozni"

Persze, senki nem lathat bele a Ti dolgaitokba, nem is szeretnelek befolyasolni, csak a magam nevebe beszelek.

26/F

2013. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
49%

Nem kell a gyereknek tudnia a szennyesről.

Meg mire olyan korú lesz, hogy megértené, eltelik tíz év, azalatt minden rendeződik, senkit nem érdekel már mi volt régen.

2013. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
48%
Ha már ösztön, akkor ez olyan, mintha egy nőtől azt várnák, hogy mondjon le az anyaságról, mert milyen már, hogy egy ösztön vezérli. Hülyeség.
2013. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
76%
Engem 10 év után csalt meg a "kedves" ex, a gyerek 4 éves volt és a legocsmányabb, hogy csupán bő egy év után bukott meg...kettős életet élt, vak voltam és szörnyen megalázó egy helyzet volt. Mocskos diszkrét bosszú, majd elváltunk!!! Azóta rendeződött az életem, nyugalom van és boldogság, Fiam szinte fel sem vette, mivel ő nem volt beavatva!
2013. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
79%

Pedig a gyerek a finom kis antennáival mindent érzékel, felvesz, átvesz, megérez, hiába hiszi sok szülő, hogy nem! Ezt nem lehet titkolni. Felnőtt korában meg majd jönnek a problémák..

A férfiak tehetnek róla a gusztustalan önzőségükkel, mert senkire nincsenek tekintettel, csak saját magukra. Nem tiszteli az életet az ilyen.

Rosszabb, ha így nő fel a gyerek, a család már csak illúzió ezek után. A válás se sokkal jobb, de még mindig kedvezőbb a gyerek lelkivilágára nézve. Persze ehhez intelligens szülők kellenének, hogy jól tudják rendezni soraikat utána is.

Tulajdonképpen bárhonnan is nézem, már el van szúrva egy ilyen családi élet...

2013. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
45%

Elválnék.


Én annak a híve vagyok, hogy beszéljük és oldjuk meg a problémákat, ne a szőnyeg alá söpörjük, mert abból csak a baj van.

2013. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!