Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnátok amiatt, ha kiderüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok amiatt, ha kiderülne, hogy a párotok viszonyt folytat, vagy megbeszélnétek vele?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 20:50
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
53%

Értem én, hogy vannak reménykedő, naiv feleségek, akik bőszen pontoznak lefelé, hogy győzködjék magukat, de a struccpolitika nem old meg semmit.

És nem rögtön a másik nőt kell leku*vázni,ha valamire nem figyeltél oda a házasságodban. A szent férjed igencsak keleltt ahhoz, hogy másba tegye a férfiasságát...

De tudom, nekik lehet, hiszen férfiak, és mind ezt csinálja, nincs mit tenni, meg van bocsátva, csakhogy neked kényelmes életed legyen. A francokat! Repülne, hogy a lába se érné a földet...

Tudom miről beszélek, 24 vagyok és nem megcsalt feleség, de az anyám igen, ezzel tönkretettek minket, a gyerekeket is, magát is, kinek kell egy állandóan depiző, szenvedő anya, meg egy csalfa apa, aki otthon sincs soha? Bravo!!



És most 50 évesen jött rá anyám, hogy mennyire naiv és felelőtlen volt,hogy ezt megengedte neki.

Majd, ha a gyereked megutál felnőttként és nem akar látni, majd akkor gondolkodj el ezen...

2013. ápr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
41%

NE váljatok el !

Beszéljétek meg és bocsássatok meg egymásnak. Nem jó megoldás a válás! Mielőtt meg ismerkedtetek akkor is volt mással kapcsolatotok mind a kettőtöknek nem igaz? Testi vágyak ki elégítése és a meg csalás nem egy és ugyan az.

A maszturbálás sem meg csalás igaz? Vagy szerinted az? Mert akkor soha senki ne házasodjon meg ,mert váló ok is lehet a maszturbálás!

Ne váljatok el ez miatt!

2013. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
43%
utolsó! a maszturbáció hogy jön ahhoz, hogy konkrétan más nőbe mártogatta a farkát?? össze sem lehet hasonlítani a kettőt!! és azt sem, hogy a házasságuk előtt volt-e más kapcsolatuk..... ne keverd a szezont a fazonnal!
2013. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Viszonyt nem biztos, mert egy hosszabb távú megcsalásnál már tényleg komoly probléma van a házassággal, ahol a férfinak már belefér, hogy hazudjon a feleségének, megalázza, semmibe vegye, ne tisztelje. Ezek nekem sokkal jobban fájnának, mint maga a tudat, hogy fizikailag mással volt. Abban az esetben elgondolkodnék a dolgon, ha tudnám, hogy bőven hibás vagyok én is, vagy ha nagyon-nagyon látnám rajta, hogy helyre akarja hozni a dolgot, de ehhez kb. minden idegszálával megfeszülve kellene ezt bizonyítania nekem legalább 1 évig.
2013. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Én válnék. Nálam ez vörös posztó. Ha gondja van velem, vagy vmit nem jól csinálok a párkapcsolatban, akkor először igenis beszélje meg velem, hogy ez így nem jó! Ha ehelyett sunyin más nővel enyeleg (és telibetojja az én érzelmeimet), akkor mondhat bármit, nálam lapát.
2013. ápr. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Megpróbálnám megbeszélni....hátha megerősödve tértek vissza egymáshoz! Az a fél, akinek megbocsátottak, ha őszinte, és tényleg megbánta, ragaszkodóbb lesz... nehezebb, de talán hosszabb távon jobb így. Kell küzdeni egymásért! Sokkal stabilabb kapcsolat is lehet a vége, legalább próbáljátok meg!
2013. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
[ha még nem írtam későn...]
2013. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Mi újság,Kedves Kérdező? Érdekel,mert hasonló helyzetben vagyok Én is.
2013. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!