Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit csinalnatok abban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinalnatok abban a helyzetben ha a sogornotok tonkre tenne hazzasagotokat?

Figyelt kérdés
roviden annyirol van szo hogy masoknak ki beszel a hatam mogott.mindig csak askalodik....sajnos egy udvarban elunk es akarmit csinalok mindenrol kell tudjon,a szomszedoknak ki beszel,es hiaba mondom a ferjemnek hogy szoljon ra hogy fejezze be a ferjem csak annyit mond hogy majd ra szol,persze nekem ad igazat de mindig azt mondja hogy hagyunk utana mert jobba beke a csaladban,de kerdem en meddig lehet turni mind ezt hogy azt csinal amit akar!!
2013. febr. 12. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Ó,hát legyél találékony,és csinálj vele apró gaztetteket,olyat,ami véletlennek tűnik,vagy nem is derül ki.Lesózod a virágait,gazt égetsz,ha kiteregetett,törj borsot az orra alá,hogy legyen miért panaszkodnia rád:)
2013. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Költözzetek el.
2013. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de ami meg nagyon zavar hogy a ferjem igazat ad nekem...de megse megyen oda hozza hogy tegy helyre elvegre a batya es 10 ev korkulombseg van koztuk
2013. febr. 12. 14:19
 4/13 A kérdező kommentje:
nem tudunk el koltozni mert rengeteg penz tettuk bele a hazba....ujra epitettuk uj butorok minden...es ekkor meg koltozzek ki abbol a hazbol amibe annyi penzt fektettem?
2013. febr. 12. 14:20
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
tudom hogy nem a Te tesód de beszéld meg vele Te. csak nem mer a képedbe hazudni.. ha igen akkor küld el melegebb éghajlatra
2013. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Ne foglalkozz vele. Ennyi
2013. febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Zárd kulcsra az ajtót, máris nem tud semmiről. Egész télen zárkózzatok. Ha kérdez, ne válaszolj. Tavasszal meg kerítsétek le az udvaron a ti részeteket, hogy ki tudjatok menni anélkül, hogy látna.
2013. febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

És mit tud kibeszélni ami ennyire zaklat téged?

Csak kíváncsiságból kérdezem mert nem tudom elképzeli...

2013. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Ezt addig fogja csinálni, amíg hagyod. Állj a sarkadra és oszd ki. Jobb a családi béke? Miért most béke van így? A férjed nincs magánál. Nyilván mert nem vele történik mindez de, hogy az se érdekelje, hogy a feleségét bántják???


Te meg pletykáld el a szomszédoknak milyen gané nőszemély. Ha ugatni mer érte nyugodtan a képére kenheted, hogy ő ugyanezt csinálja veled, ugye milyen kellemes?


És ne foglalkozz vele, kommunikációt a nullára csökkenteni, ajtó bezár, férjnek megtiltani a mesélgetést magatokról.

2013. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jó ötletnek tűnik rengeteg apró problémát csinálni neki ami elfoglalja s nem lesz ideje veled foglalkozzni...


Csak ne legyen törvénytelen. A virág elsózás határeset.

Én inkább bekormoznám kezdésként a kilincsét hátul ahol nem látszik. Természetesen zsíros korommal és vastagon.

2013. febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!