Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért nem látogat a lányom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem látogat a lányom mióta elváltam az anyjától?

Figyelt kérdés

5 éve váltam el, viharos házasság, viharosabb válás után, a szokásos láthatást itélte nekem a biróság, a lányom mégsem akar jönni. 8 éves most és tényleg csak nagyon ritkán jön, szülinap, névnap, karácsony. Nagyon flegma, neveletlen, látszik a nejem minden rossz tulajdonságát örökölte. Ennek ellenére törődni szeretnék vele. Lehet, hogy megszokta és nem igényel szeretetet?

Szerintetek van ilyen?


2009. szept. 29. 08:42
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
48%
Bocs, ha ízléstelen leszek, de ha egy kis zsebpénzt helyeznél kilátásba... Aztán szépen kialakul majd.
2009. szept. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan vannak ellenérzései irántad, de ne add fel. Majd tapasztalni fogja, hogy törődsz vele, szeretetet kapsz tőle. A lényeg, hogy soha ne az anyja, a házasságotok, a válásotok legyen a kettőtök között a téma, hanem a gyerekkel történt események, az iskola, a barátai, a hétköznapjai. Sok sikert!
2009. szept. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
18%
"Szeretetet kap tőled" kimaradt
2009. szept. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Szinte minden szép ruháját, márkás holmiját tőlem kapta, a feleségem, a nevelt és a közös lányunkkal nagyon jól kijön. Egy suliba járnak, gyakran hivják hozzánk hétvégére. Tényleg csak olyankor jön, amikor ajándék vagy pénz kell neki. Nagyon elszomorit ez minket. Egyszerűen nincs ránk szüksége?
2009. szept. 29. 08:53
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy az anyja véletlenül ellened dumálja. Ha az anyja stílusa is flegma, akkor gondolom nem rejti véka alá, hogy a lányotok elött leszolva beszél rólad, és a lányod meg átvette és érdektelen vagy számára mert az anyja számára is az vagy.
2009. szept. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
69%
Legyél jobb apja, mint nekem az én apám, az enyém nagyon önző, nem váltak el, szóval saját önálló véleményemet mondom, apám visszaél azzal, hogy legalább 4-szer annyit keres munkájából és pozíciójából adódóan, mint anyu, aki saját munkájában maximálisan lelkiismeretes, csak neki nem fizetnek többet.
2009. szept. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Emailekkel bombázom, érdeklódöm, hogy megy a suli, ő majd 10 nap elteltével válaszol, lehet, hogy nem is ő olvassa, hanem az exem? Olvasás,törlés és a gyerekem azt hiszi, nem is törődöm vele??
2009. szept. 29. 08:56
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én szüleim is elváltak, és ugyanúgy mint nálad, apu 2 hetente hétvégén vihetett volna. De nem mindig használta ezt ki és sokszor szomorú voltam, hogy nem akar. Mára ezt kapja vissza, hisz én nem akarok róla hallani. Annak oka van amiért a lányod nem akar tőled szinte semmit. Kérdezz rá, hogy mi a baj, miért érez így mikor te szereted. Lehet hogy a kicsi anyukája mondott rólad egy-két rossz dolgot neki, amiért így viselkedik. Olyan nincs hogy egy gyerek nem igényel szeretetet. Valami van a dolog mögött, és addig míg erre nem jösz rá, nem használ a zsebpénz. Keresd meg az okot!
2009. szept. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Nekem 8 évesen vàltak el a szüleum, "apàm" egy màsik faluba költözött, két hetente volt làthatàs, jött is pàrszor, utànna azt mondta menjünk ha akarjuk làtni! Mentünk is bàtyàmmal, de ö legtöbbször a kocsmàban volt s minket is vitt! Egy idö utàn meguntam és nem mentem! Pàr év mulva talàlkoztunk s!!ö megkérdezte miért nem megyek? Mert ö annyira szeret blablabla... Köszi! Ebböl inkàbb nem kértem! Jo, nem azt akarom irni, hogy Te is ilyen vagy, ez egy rossz példa! De talàn mutasd ki a lànyodnak, hogy szereted és törösz vele!Egy idö utàn megérti és nem fog magàtol eltaszitani! Kitartàs, most épp daccos korszakàban van!

2009. szept. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
74%
Hát persze, az anyja már réges-régen ellened hangolta. Sajnos az anya rossz természetét a lány is örökölni fogja, és egy ilyen fiatal lányt könnyedén befolyásolhat a szülő. Tenni nem nagyon tehetsz semmit, ha pénzzel kenyerezed le akkor nem miattad megy majd látogatóba, csak a pénz miatt. Én alaposan visszafognám az ajándékok és pénz mennyiségét, hogy megtanulja hogy ne azért látogasson meg. Amikor ott van, akkor elmagyaráznám neki, hogy rosszul esik, hogy a papáját csak akkor keresi fel ha kell neki valami, ez a legtöbb emberre hat. Ha nem és nem érdekli, akkor már túl sok kárt okozott az anyja. Ismétlem, semmit sem tehetsz.
2009. szept. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!