Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehetséges tartásdij előre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges tartásdij előre fizetése? Tegyük fel hogy elváltam de most van pénzem. Ugyanakkor egyáltalán nem biztos hogy ez mindig igy lesz. Tehát kifizetem előre a tartásdijat mondjuk a gyerekem 24 éves koráig

Figyelt kérdés

- feltételezem hogy egyetemre fog járni.


Az anyja tegyen vele amit akar, fektesse be, költse el bármi nem érdekel, csak egy: ha késöbb anyagi gondjaim lesznek ne perelhesse el tőlem a minimál bér felét, a házat a fejem fölül, ne csukhasson börtönbe stb. mert már lerendeztem e kötelességemet.

Jogilag lehetséges mindez?


2013. ápr. 28. 20:01
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

ez majdnem olyan mintha azt kérdezném hogyan kell piskótát sütni s erre beírnád hogy kérdezzek meg egy cukrászt.


érted a problémát?

2013. ápr. 30. 14:20
 42/48 anonim ***** válasza:
Úgy látom, te minden választ negatívnak értékelsz. De lehet, hogy csak szereted a szócséplést. Amiben itt részed lehet.
2013. ápr. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Akkor hogy megfelelő választ kapj a kérdésesre: igen. Lehet előre fizetni! De egy gyerekről való gondoskodást ne keverj össze egy házeladással!
2013. ápr. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
a gondoskodás ettől független.
2013. ápr. 30. 15:37
 45/48 A kérdező kommentje:
te meg a tartásdijjat ne keverd össze a gyerekkel való gondoskodással.
2013. ápr. 30. 15:38
 46/48 anonim ***** válasza:
Akkor légyszíves ha majd már beszéltél az ügyvéddel és majd te is többet tudsz majd a kifizetési lehetőségekről kérlek majd írd meg nekünk tudatlanoknak hogy hogyan működik ez a dolog! Itt mindenkit csak leszólsz de egyelőre te sem tudsz többet az ügy menetéről! Kíváncsian várjuk szerintem mindannyian!
2013. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
csakhogy azért tettem fel a kérdést mert nem tudom a választ. bármilyen hihetetlenül is hangzik. s csak azokat szóltam le akik nem a kérdésre válaszoltak vagy ép nyilvánvaló hülyeségeket irtak.
2013. ápr. 30. 15:53
 48/48 anonim válasza:

Mar biztos megoldodott, de en is valaszolok.

Igen,lehet, ha mindenkeppen akarod birosag elott egyezzetek meg rola, az erosebb, mint egy ugyved elotti megallapodas.

Az mas teszta, hogy en pl nem tennem. Pl mivan, ha 8 evesen meghal a gyerek balesetben? Akkor a tobbi resz bukta. De barmi mas lehet.Mi van ha az asszony elsipolja a penzt gyorsan, utana a gyerek jar rosszul.

Sztem a megoldas. Nyitni kell egy szamlat a gyerek nevere,betenni a teljes osszeget aminek te vagy a gondozoja.

Abba asszonypajtas nem nyulhat csak te, a gyerek pedig 18 eves kora utan. Onnan havonta kifizetni a tartast. Abbol behajtani sem tudnak.

2018. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!