Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem akarja, hogy megismerjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarja, hogy megismerjem a gyerekét. Normális ez?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve együtt vagyunk, én is elváltam, ő is. Én elköltöztem előző páromtól, ő is elvált ugyan, de még mindig együtt él az ex-el a gyerek miatt, aki 13 éves. Az én kisfiam ismeri, jár hozzánk, vannak közös programok. És még mindig várni akar azzal, hogy találkozzunk. Normális ez, hgoy nem meri elmondani a gyereknek? Én már nem tudom mire gondoljak.
2013. ápr. 18. 10:40
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Dehogynem. Időt kért. Meg is értettem. Vagyis azt hittem menni fog.


Nem értem miért kell hülyézni. Normális inteligens embernek tartod magad? Ez elégít ki? Valaki azért van itt, mert tanácstalan, érdekeli más ember véleménye. Az, hogy esetleg valaki nem úgy látja a dogokat mint Te, azt nem hülyének nevezik.

2013. ápr. 18. 12:01
 22/26 anonim ***** válasza:
14-es válaszra: bocsi, akkor félreértettem a kérdést, és úgy értettem, hogy a te kisfiad ismeri a másik gyereket, mert jár hozzátok, vannak közös programok.
2013. ápr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Most őt szereted vagy a saját elképzeléseidet? Kissé erőszakosnak tűnsz.
2013. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Lehet erőszakos vagyok. Én felvállaltam, elköltöztem én is. Eltelt egy bizonyos idő. De lehet nem vagyok neki elég jó.
2013. ápr. 18. 15:07
 25/26 anonim ***** válasza:
Elképesztő milyen könnyen ítélkezünk mások felett anélkül, hogy ismernénk a körülményeket! "hazudik- él boldogan anyucival- erőszakos vagy..." stb. Magam is ezt tapasztalom, ítélkeznek emberek és osztják az észt, olyan baromi könnyen ejtenek ki a szájukon konkrét ítéleteket, hogy a pofám leszakad!! Lehet, hogy egyszerűen csak rosszul kezeli a helyzetet az apuka,ettől még nem biztos hogy rossz ember! Szerintem meg kell vele értetni, hogy többet árt ezzel a gyereknek, akár 3an felnőttek leülni, és megbeszélni, beláttatni velük, hogy ez károsabb mint az őszinetség. Esetleg pár szakszöveget összeollózni a netről, vagy szakemberhez elmenni (pszichológus, családsegítő, Csernus doki, a franc tudja..., -tőlük talán könnyebben elfogadják a véleményt.
2013. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem rossz ember. Nehéz neki is.
2013. ápr. 18. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!